nasiona marihuany

2020 kiedy start?

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie ma problemow z wrzucaniem zdjec. Adblocka wylaczyles?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Na smartfonie nie ma chyba adblocka.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Szybkie pytanie, nie będę sie rozpisywał, jak długo moge trzymać sadzonki w donicy 2-2,5 litra żeby nie miały za ciasno ? Wytrzymają 3 tyg, przed wypuszczeniem z gniazda ?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ja w takich 2 litry to czasem całą uprawę lecę :)
Spokojnie dadzą radę zwłaszcza, że później lecą na out jak dobrze zrozumiałem- nie dygaj nie "skarłowacieją"
 

totak12

New member
Rejestracja
Kwi 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
witam , dzisiaj pierwszy raz zrobiłem LST i nie wiem czy dobrze. Chłopaki powiecie jak wgrać zdjecia to wam podeśle
 

totak12

New member
Rejestracja
Kwi 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
jakoś mnie tak poniosło za miesiąc myślę wsadzić je do ziemi na dobre
 

robert0304

New member
Rejestracja
Cze 16, 2014
Postów
1
Buchów
0
W tym roku dochodzi nam dodatkowy problem. Jak w ogóle dotrzeć na miejscówkę? W moich okolicach są bardzo częste kontrole policji w związku z zakazem przemieszczania się.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja chodzę tylko nocami, nikt mnie nie widzi, nawet nie podejrzewa, że ktoś może coś, gdzieś, kiedyś... Kwestia adaptacji do aktualnej sytuacji...
 
S

skim

Guest
Czy jest ktoś kto już powoli zaczyna kiełkować, z myślą żeby pod koniec kwietnia / początek maja wywalać dziewczynki pod chmurkę?
 

nnamed

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
16
Buchów
0
takie oto tygodniowe sadzonki z parapetu i wysadzone ok połowy maja nie będą finalnie mniejsze niż sadzonki wegowane tygodniami w boksie od kwietnia czy sadzone miesiąc wczesniej

już nie pisząc o bezprzypałowym przeniesieniu w małym plecaczku






powodzenia

gdzie takie ladne przemysloweczki dorwales :D ?
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Czy jest ktoś kto już powoli zaczyna kiełkować, z myślą żeby pod koniec kwietnia / początek maja wywalać dziewczynki pod chmurkę?

Kilka razy próbowałem wcześniej startować z roślinami na spocie i nigdy nie było pozytywnych efektów.
Od jakiegoś czasu - kiełkowanie w pierwszych dnia maja, tydzień parapet i 15 maj spot.
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Kilka razy próbowałem wcześniej startować z roślinami na spocie i nigdy nie było pozytywnych efektów.
Od jakiegoś czasu - kiełkowanie w pierwszych dnia maja, tydzień parapet i 15 maj spot.

Z półautomatami tez próbowałeś ? Ja zastanawiam się czy nie zacząć kiełkować w święta pozniejsze odmiany półauto od grzea bo zawsze niektore mi pozniej zakwitały. Np zawsze co roku około 15 wrzesnia mam gotowe AMxNxHK wysiewane na majówkę. A np g13 x pm zawsze konczą kwitnienie w początku pazdziernika i chciałbym je troche wczesnie zacząc, może z racji że to półauto to wczesniej zakwitną.

Ktoś startował z Półauto w połowie kwietnia ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół