nasiona marihuany

choroba poczatkujacy zdjecia

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Przy tym ledzie i kokosie bedziesz potrzebowal jakiegos CalMaga co ci juz zreszta pokazuja liscie
 

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
Przy tym ledzie i kokosie bedziesz potrzebowal jakiegos CalMaga co ci juz zreszta pokazuja liscie
Dopiero co dziś podłem a czy mogę tym zraszać liście i czy dostanę to w jakimś sklepie ogrodowym ?
Dzieki za zainteresowanie
 

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
Lepiej podlewać woda mineralna ? Muszę kupić listki do mierzenia kupiłem miernik pH gleby ale mu nie ufam pokazuje 7ph
 

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
Ja już się boje ze nic z tego nie będzie i ze wsYsyko pójdzie na marne ��
Odrazu zamowie listki i tego calmaga a do zbijania pH wody ?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Rzeczywscie przy auto bym juz sie w to nie bawil . Kup sobie sezonowki bo na nich jak spartoczysz to teraz na spokojnie bys je podleczyl i mial czas zeby podrosly a one to u Ciebie zaczna zaraz kwitnac...
Druga sprawa ogarnij ph meter , tylko nie do zadnej gleby tylko do roztworu to raz.
A dwa wybierz sobie albo kokos albo ziemia bo oby dwa podloza wymagaja nieco roznych poziomow PH bo inaczej jak nie masz tego obcykanego to sam pchasz sie w klopoty.

CalMag zamow sobie Shoguna jego mozna aplikowac poprzez oprysk. Ph wody w granicy 7.0 i woda zeby nie byla za zmina. Wazne aby opryskac spod liscia.

Ph wody najtaniej to kwasek cytrynowy albo zamow jakis ph-, nie kosztuja duzo a wydajne. Ale przede wszystkim musisz miec ph meter zeby to skontrolowac tym bardziej ze widze poczatki.
 

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
nie chodzi tu o kaseale chcialbym jeszcze o nie zawalczyc chyba ze waszym zdaniem nei maja szan
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
zawsze możesz walczyć do końca.zastosuj to co pisaliśmy i zobaczysz

chcesz się pobawić,pouczyć,poobserwować co z tego będzie to działaj..oczywiście że coś tam wyrośnie,mniej lub więcej
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Kiedyś na oucie wyrósł mi auto karzeł. Wiedziałem że nic z niego nie będzie ale pomyślałem że niech sobie rośnie, po co wyrywać.
Po przetrzymaniu dłuższym niż normalnie dał 10g suchego mocnego palenia. Często początkujący growerzy tak spier***ą sprawę że z auto ściągają mniej xd
Morał historii jest taki że ja bym dał szansę i trzymał walcząc o wygraną a i doświadczenia nabierzesz ;)
 

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
poleglem zaczynam od nowa :( nadal licze na wasza pomoc mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej roslinki sie zatrzymaly w miejscu doszewdlem ze moje ph ma ponad 8 takze dziekuje wam za pomocne porady
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół