nasiona marihuany

Trypack bio bizz.

Wyszukiwarka Forumowa:

Konanus

New member
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
4
Buchów
0
Używał ktoś trypacka bio bizz indoor? Od kiedy podlewać growem? Tak widziałem tabele ale niektórzy piszą ze leja od razy a nie którzy ze od 2 tygodnia tak jak w tabeli. I czy w późniejszej fazie rozwoju mieszać je ze sobą czy każdy oddzielnie lac. Pozdro
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Używał ktoś trypacka bio bizz indoor? Od kiedy podlewać growem? Tak widziałem tabele ale niektórzy piszą ze leja od razy a nie którzy ze od 2 tygodnia tak jak w tabeli. I czy w późniejszej fazie rozwoju mieszać je ze sobą czy każdy oddzielnie lac. Pozdro


Tak, możesz mieszać ze sobą. Stosuj się do tabelek podanych przez producenta i nie lej go od początku.
 

Konanus

New member
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
4
Buchów
0
Tak, możesz mieszać ze sobą. Stosuj się do tabelek podanych przez producenta i nie lej go od początku.



A co z growem? Lać do samego końca z pozostałymi czy odstawić po jakimś czasie(jak tak to po jakim?)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dużo osób stosuje trzy paka, między innymi ja. Z bioGrow lecę do samego końca, 1ml/1L z reszta odzywek profilaktycznie, nie zaszkodzi. Każdy wiadomo robi inaczej, obserwacja rośliny da ci wskazówkę czy potrzebuje czy nie. Nic się nie stanie jak oczywiście dasz czy nie dasz w późniejszym cyklu rośliny. Pytanie jeszcze jaka masz ziemię.
 

Konanus

New member
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
4
Buchów
0
Dużo osób stosuje trzy paka, między innymi ja. Z bioGrow lecę do samego końca, 1ml/1L z reszta odzywek profilaktycznie, nie zaszkodzi. Każdy wiadomo robi inaczej, obserwacja rośliny da ci wskazówkę czy potrzebuje czy nie. Nic się nie stanie jak oczywiście dasz czy nie dasz w późniejszym cyklu rośliny. Pytanie jeszcze jaka masz ziemię.

Ziemia zwykła z ogrodniczego, ph6. To mój pierwszy orzech wiec jeszcze za bardzo nie ogarniam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Jak uniwersalna ziemia to lej, tam i się nic nie stanie.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Jak już kupiłeś takie drogie nawozy to trzeba było dla pewności wziąć od nich ziemię, np lightmix na allegro za ok 28sl dostaniesz 50L. Wtedy nic się nie boisz tylko lejesz wg tabeli.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół