nasiona marihuany

nawozy jakie jeszcze ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Cannabisowy

New member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich na dniach startuje z indorem, pytanie odnośnie nawozów posiadam Canna tera vega i flores co polecacie jeszcze do tego dodać z góry dzięki za podpowiedzi, jest to mój pierwszy indor chce się tym zająć jak najlepiej pozdrawiam :paleniee:
 

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Generalnie jak byś się uparł to baza od Canny mogłaby Ci wystarczyć, jednak jeśli masz pieniążki I chcesz wyniki nieco ulepszyć to możesz wziąć coś na korzenie I stres np., Rhizotonic od Canny. Do tego wybierz sobie jakiś stymulator kwitnienia powiedzmy z tańszych Hesi Boost albo nieco droższe Plagron Green Sensation, Canna Boots lub AN Big Bud. Jest tego pełno na rynku kwestia doczytania.

No i to mogłoby Ci w zupełności wystarczyć, a jak lecisz w hydro lub pod ledowym oświetleniem to obowiązkowo CalMag :)

Pozdrawiam
A. IV :)
 

Cannabisowy

New member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
4
Buchów
0
Generalnie jak byś się uparł to baza od Canny mogłaby Ci wystarczyć, jednak jeśli masz pieniążki I chcesz wyniki nieco ulepszyć to możesz wziąć coś na korzenie I stres np., Rhizotonic od Canny. Do tego wybierz sobie jakiś stymulator kwitnienia powiedzmy z tańszych Hesi Boost albo nieco droższe Plagron Green Sensation, Canna Boots lub AN Big Bud. Jest tego pełno na rynku kwestia doczytania.

No i to mogłoby Ci w zupełności wystarczyć, a jak lecisz w hydro lub pod ledowym oświetleniem to obowiązkowo CalMag :)

Pozdrawiam
A. IV :)

Hej jednak są tu ludzie którzy chcą pomóc początkującym a nie po nich jechać jak kolega wyżej, jadę z HPS 600 na razie problemy z temperatura pestki już w wodze. Dzięki za podpowiedź z czegoś na pewno skorzystam. Pozdrawiam również 8)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
[MENTION=94060]Cannabisowy[/MENTION] pomóz sam sobie i zacznij myślec i czytać, wszystko o co zapytałeś jest do znalezienia na forum w 5sek, dosłownie, więc troche samodzielności bo zginiesz dzieciak i Cie świat wpie****i jak bedziesz tak dalej postępował, zaraz założysz temat, a czemu pestki z ziemi nie wychodzą, a dlaczego te liście są żółte, dlaczego mi nic nie wychodzi? czekasz na gotowe, a tak to nie działa, to tak jak z rodzicami co trzymają paluszek w dupce swoim dzieciom a pózniej wychodzą z tego niedorajdy zyciowe i prostych rzeczy nie są w stanie ogarnąc, powodzenia i czekam na następny Twój temat pt. "DLACZEGO?" XD
 

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
No mimo, że nie podoba mi się jad jakim pluje to forum to z przykrością przedmówcy rację przyznać muszę. Szczególnie w kwestii dzisiejszych dzieci, jakoś jeszcze 5 lat temu wychowywało się normalnie może nie tak jak w Sparcie ale wyrastali silni payficznie I fizycznie kumaci ludzie, a teraz niestety starch o rodziców bo bez nich młode sobie nie poradzą.

Jak to śpiewa bodajże Mesajah - "Co zbudował Radosław, mały Radek burzy..."

Pozdrawiam
A. IV :​
)
 

Cannabisowy

New member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
4
Buchów
0
[MENTION=94060]Cannabisowy[/MENTION] pomóz sam sobie i zacznij myślec i czytać, wszystko o co zapytałeś jest do znalezienia na forum w 5sek, dosłownie, więc troche samodzielności bo zginiesz dzieciak i Cie świat wpie****i jak bedziesz tak dalej postępował, zaraz założysz temat, a czemu pestki z ziemi nie wychodzą, a dlaczego te liście są żółte, dlaczego mi nic nie wychodzi? czekasz na gotowe, a tak to nie działa, to tak jak z rodzicami co trzymają paluszek w dupce swoim dzieciom a pózniej wychodzą z tego niedorajdy zyciowe i prostych rzeczy nie są w stanie ogarnąc, powodzenia i czekam na następny Twój temat pt. "DLACZEGO?" XD

nie mogę a skąd od razu stwierdzenie że jestem dzieciak, nie zdziwiłbym się że możesz być młodszy ode mnie. Mam rodzinę na utrzymaniu i świetnie sobie sam radze w życiu, a to tylko post nie musisz od razu jechać po mnie :) POZDRO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół