nasiona marihuany

Ocena miejscówki

Wyszukiwarka Forumowa:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Mam podobną miejscówkę, też jest sporo wody, ale gdy zrobi się cieplej jej poziom zapewne zejdzie. Miejscówka dobra, ale nie na sezony. Otwarty teren i brak roślinności "osłonnej". Na auto powinno być git
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Mogę się mylić co do powstania tego przerytego terenu, ale to chyba żerowisko dzików?
Jeśli tak, to ja bym tam outa nie wysadzał, bo one wracają co jakiś czas w te same miejsca.
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Mogę się mylić co do powstania tego przerytego terenu, ale to chyba żerowisko dzików?
Jeśli tak, to ja bym tam outa nie wysadzał, bo one wracają co jakiś czas w te same miejsca.
Stary... Dziki to moje ziomeczki :D Nie miałem jeszcze takiej miejscówki co by ich nie było. One są wszędzie.
Zbytnio się nimi nie przejmuje bardziej obawiam się o sarny. A co do roślinności to jest całkiem ok Sezony wjadą jak złoto ewentualnie paf-y. Pozdro
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Stary... Dziki to moje ziomeczki :D Nie miałem jeszcze takiej miejscówki co by ich nie było. One są wszędzie.
Zbytnio się nimi nie przejmuje bardziej obawiam się o sarny. A co do roślinności to jest całkiem ok Sezony wjadą jak złoto ewentualnie paf-y. Pozdro

Sezony? Ty chyba na odludziu mieszkasz :D
W takim razie czekam na relacje, jestem ciekaw jak to pyknie.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Przebiega tam linia energetyczna, pewnie blisko jest jakaś droga i domy. Twoje krzaki będą się rzucać w oczy, Tak podejrzewam.
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Przebiega tam linia energetyczna, pewnie blisko jest jakaś droga i domy. Twoje krzaki będą się rzucać w oczy, Tak podejrzewam.
To jest opuszczone miejsce. Owszem jest słup energetyczny tylko bez lin i prądu.0 cywilizacji, jedyne co może mi popsuć plany to sarny.Tak ze bez paniki.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
No chyba że tak to z fartem kolego
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Ja prewencyjnie przeniósł bym się w stronę tych drzew, by choć z 1 strony nie było krzaków widać, ale jak mówisz, że z tym nie ma problemu to z fartem życzę.
 
U

Usunięty 1547

Guest
woda zejdzie w grunt przy ociepleniu, miejscowka wg mnie lipa tylko na af przy czym bym uwazal i tak za duzy ryzyk nie warty zachodu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół