nasiona marihuany

Czy to normalne?

Wyszukiwarka Forumowa:

Margen

New member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
3
Buchów
0
Cześć, wczoraj zapaliłem pierwszy raz z moim kumplem.
Paliliśmy z lufki i na początku nic się nie działo. Tak po okolo 5 minutach kumpel zaczal sie smiac i po chwili ja rowniez. Pozniej ledwo pamietam co sie dzialo. Czulem sie jakbym sie teleportowal, nie pamietalem co dzialo sie chwile temu. Gdy czekaliśmy na ziomka i widzialem go jak do nas szedl to wydawalo mi sie, ze szedl on strasznie wolno i caly czas czulem sie jakbym zasypial na jakies 10 sekund i sie budzil. Przez caly czas gadalem jakies glupoty. Kiedy przechodzilismy obok kogos wydawalo mi sie ze ma cos on nie tak z twarza i zaczelem sie smiac. Pozniej zaczelem cos opowiadac i po paru chwilach przestalem bo stwierdzilem, ze nie mam po co o tym opowiadac. Ogolnie to nie ogarnialem co sie dzieje. Dzisiaj ledwo to pamietam i wydaje mi sie ze sie teleportowalem. Dodam jeszcze, ze nie bylem po tym glodny. I mam do was pytanie. Czy to normalne czy może sprzedali nam ziolo z dopalaczami czy cos?
Z gory dziekuje.
 
U

Usunięty 11382

Guest
heheheeh ach te świeżacki strzaski xd Jak za małolata jarałem pierwsze razy to różne ciekawe wkręty sie potrafiły załączyć, raz byłem przekonany ze widziałem wilka biegnącego za pociągiem, innym razem jak wracałem rowerm do chaty to wkręta na miedzygalaktycznego podróżnika :lol3: Jak na moje zupełnie normalne, po jakimś czasie jednak wszystkie tego typu wkręty zanikają, jednak warto żebyś zwrócił uwage i miał pewność co jarasz bo dopalacze to zło, pozdro !
 

Margen

New member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
3
Buchów
0
Kupywalem od kumpla wiec bylem pewien, ze nie sprzeda mi jakiegos gowna jednak wolalem sie upewnic.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Normalna akcja... Też miałem podobne początki. Wiadomo że nie sieknie cię zaraz po paleniu tylko po chwili. Jak alkohol wypijesz 0,5 i nic ci nie będzie jak na strzała ale po 5 minutach będziesz wyglądał jak świnia :meksyk:
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Ahhh :uff: pierwsze palenie pamiętam jak przez mgłę, jedyne co pamiętam to, że zareagowałem nadzwyczaj łagodnie i naturalnie - ogromne gastro, może stuff był słaby.
Ale nigdy nie miałem takich jazd o których piszecie...no dobra, poczucie bezsensu mówienia o czymś = rozkminy o byle czym to i normalnie się pojawiają.
Teleportacji doświadczyłem raz, parę piwek, lufa, parę piwek, lufa, parę piwek, lufa ... :shock: (czyt. gdzie ja ku**a jestem)
Wkętki bardziej realne ... psss, ej stary ktoś tam stoi i takie tam - też bywały, ale ku**a wilki jakieś [Cezary Pazura] ?
Jeśli ktoś ma bujną wyobraźnię to zwykły powrót do domu, może stać się nie lada przygodą :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół