nasiona marihuany

[0,16][LED240w][FEM][OS] Pestki z Os'a Deat'h, Śmieszek i nie tylko.

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
ku**a to ja 4 sezonówki do 0.16 wrzuciłem i już zaczynam sobie rwać włosy ze stresu jak będę musiał kombinować a ten tutaj tak na grubo leci :D
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
ku**a to ja 4 sezonówki do 0.16 wrzuciłem i już zaczynam sobie rwać włosy ze stresu jak będę musiał kombinować a ten tutaj tak na grubo leci :D

0 stresu panie, wystarczy obserwować i działać. Podjąć dobrą decyzję, zrobić i zostawić. Konopia na tyle mocna że sobie poradzi, ja tam trochę się łamania obawiałem, ale później już przestałem o tym myśleć xD Ogarnęły się lecą dalej. No trochę na grubo, takie max maxów w takich flaszkach to jest 8 butelek na spokojnie żeby ogarnąć :D ewentualnie 4x5L xD
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak tam krzaki rosną? :)
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Hej, skoro jesteśmy już przy mikro uprawach. Może zadam pytanie.
1. Jaka doniczka jest optymalna na planta AF? (5, 7, 9, 10l?) Sama mam malego boxa, prowadzę pierwsza uprawe ale chciałabym wykorzystać metraż w 100%.

2. Czemu one mają tak mało liści?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Daj im odpowiednio ziemi żeby korzenie miały miejsce,światła żeby rosły i poświęć duuużo czasu na czytanie bo widać jeszcze sporo przed tobą.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Jak tam krzaki rosną? :)

Oczywiście :)

Siemacie ! Trochę czasu minęło, nie było czasu na zaglądnięcie na forum i aktualizację. Ale był czas na rośliny choć i tak jest trochę kicha. Mamy 28 dzień kwitnięcia dziewczyn. Dziewczyny dość kapryśne co niektóre... Każda podlewana z osobna, nawozem bądź nie, a i tak ku**a problemyy... Dziewczyny podlane na głowę po 0,5L z 1ml BioBloom oraz 0,5ml TopMax na razie. Przepalone samą wodą. Właśnie, jakim chu*em one popalone? Były podlane tylko raz nawozem za pierwszym podlaniem na flo w ilości takiej samej jak wyżej podana a tu taka kupa się dzieje. Do tego na Tropicanie jednej widać plameczki na liściach co zobaczycie na zdjęciach. Reszta ma się dobrze, chyba..

Ocena należy do was, ja ni ch*j zadowolony z tego :( Temperatura 25-29 wilgotność nie przekracza 50%

The Mint x Blueberry @Śmieszek420



99 Hazey Apricots @The Cat in the Hat



99 Cookies @The Cat in the Hat



99 Titties @The Cat in the Hat



99 Crumpets @The Cat in the Hat



Tropicana Poison 1



99 Titties @The Cat in the Hat



99 Crumpets @The Cat in the Hat



The Mint x Blueberry @Śmieszek420





Tropicana Poison 2



99 Hazey Apricots @The Cat in the Hat






Wspomniane plamki


I ten Crumpet taki na ogół blady nie jak pozostała część roślin zieloniutka


Tak to się ma na stan dzisiejszy.


Daj im odpowiednio ziemi żeby korzenie miały miejsce,światła żeby rosły i poświęć duuużo czasu na czytanie bo widać jeszcze sporo przed tobą.

Wydaje mi się że mają odpowiednio ziemi, światła(gorzej z miejscem) Czasu poświęcam na tyle ile mogę. Tak jeszcze dość dośc sporo przede mną, to jest taki bardziej eksperyment ;) Ale nauka to potęgi klucz!


Hej, skoro jesteśmy już przy mikro uprawach. Może zadam pytanie.
1. Jaka doniczka jest optymalna na planta AF? (5, 7, 9, 10l?) Sama mam malego boxa, prowadzę pierwsza uprawe ale chciałabym wykorzystać metraż w 100%.


2. Czemu one mają tak mało liści?

Doniczki, możesz użyć każdej którą wymieniłaś. Brał bym tą 10L dobre LST i wykorzystasz całą powierzchnię jaką masz. Pytanie też jak małego masz tego boksa? A czemu one tak mało liści mają?Bo to indyjki(chyba dobrze powiedziałem:jprd:)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja nie widzę mało liści, tylko długie internody, co przy takim stylu uprawy nie jest niczym nadzwyczajnym.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak popalone jak one głodne. Wyjadają liście z dołu, czyli pobierają pierwiastki mobilne. A te plamki to brak Ca. Lejesz im homeopatyczne dawki tego biobizza, ***nij raz a porządnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół