nasiona marihuany

Wentylator PC do kanału wentylacyjnego - jak podłączyć skutecznie?

Wyszukiwarka Forumowa:

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Kończę wentylację w moim boxie samoróbce. Mam fajny wiatrak wyciągający do serwerów (dużo mocniejszy niż do PC). Jego wymiary to 120x120 mm. Kanał wentylacyjny mam o średnicy 125 mm zakończony filtrem. Macie pomysł jak połączyć SZCZELNIE wiatrak z kanałem? Jak wsadzę wiatrak do środka to będą prześwity. Myślałem, żeby użyć łącznik przekrojów zmiennych (z kwadratu na koło). Ale wszystkie, które znalazłem są na wymiar 90x90 mm.

Macie jakieś patenty na to? Jak to rozwiązać?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Jak masz kogoś co ma drukarkę 3D to mogę ci plik podesłać z moim projektem obudowy do takiego wentylatora bo sam używam, a jak nie to zbij z jakieś sklejki/grubego kartona obudowę na wymiar, przyklej na górze końcówkę rury żeby połączyć resztę i powinno śmigać, zakleisz wszystko jakimś silikonem żeby uszczelnić i masz :)
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Mam kogoś z drukarką 3D :) Nie mogę wysłać priv bo jestem świeżakiem na tym forum, a chętnie bym zobaczył ten projekt :( Ciekawe tylko jaki koszt tego będzie. Bo druk 3D nie jest tani.
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
[MENTION=91326]Yogiel[/MENTION] może wyślij mi na PW swojego maila, to ja Ci odpiszę. Nie mam możliwości pisać wiadomości prywatnych niestety.
 

rolnik1981

Member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
16
Buchów
0
polecam znaleźć solidny karton 3 warstwowy i zbudowac cos z niego przy pomocy nożyka i taśmy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół