nasiona marihuany

Skromny OS na outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema!
Nadszedł czas na mój pierwszy OS.

Ja tych nasion nie wysadzę a ktoś z Was może mieć za to fajny pakiet na Outa.
Nasiona do rozdania to:
-Maroc od Oriona x2
-Green Poison FV od Sweet Seeds
-White Widow x Power Plant FV od GGS
-Nepal x HK x G13 FV od GGS
-Mazar x Nepal x HK FV od GGS


Wszystkie nasionka są femi, GGSy zeszłoroczne, Marocki sprzed dwóch lat, GP natomiast jest produkcji 2K13(tak, w 2018 dostałem od f2seeds 5-cio letnie pestki), jednak w zeszłym roku pestka wykiełkowała z moją pomocą.
Pestki przechowywałem w zwykłej szafce, nigdy to mi nie wpłynęło na kiełkowanie.

Warunki:
1.Zwycięzca będzie tylko jeden.
2. Zgłaszać się mogą użytkownicy z minimum jedną zakończoną fotorelacją in/out-link w zgłoszeniu.
3. Wymagana fotorelacja z minimum połowy nasion-link do fotorelacji do mnie na priv.
4. Buch dla autora wątku.


OS potrwa do 17/03/20.
Kolejnego dnia wyniki.
Wysyłka do max 3 dni po otrzymaniu bezpiecznego adresu.
Ruszamy!


 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Witam,
Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom Open seeda za zgłoszenia. Tym, którzy nie dotrzymali warunków OSa jak i tym, którzy je spełnili.
Mimo wszystko postanowiłem wziąć wszystkim pod uwage. Wybór był dosyć trudny, co potwierdza fakt, że zastanawiałem się czy nie zrobić dodatkowego pakietu z GGSami, które sobie zostawiłem na 2K21.
Pragnę ogłosić, że wygranym zostaje [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION]
Gratulacje dla wygranego, proszę o wiadomość z bezpiecznym adresem na PW. Pojawiły się jednak pewne komplikacje z wysyłką przez ograniczenia na poczcie polskiej, jednak myślę, że damy rade, ewentualnie przesyłka trochę się opóźni.

Każdemu uczestnikowi życzę udanego sezonu, bez przypału. W obecnej sytuacji również życzę zdrowia, buch z wami. :tiphat:

Edit: mam problem z oznaczeniem wygranego, myślę, że jednak dotrzesz do tego posta i bez tego.

Edytowałem to z 10 razy bo za każdym razem mimo pełnego nicku wyskakiwał użytkownik ganja, za ostatnim razem sam juz przekręciłem nick.
Nic się nie bój, dawno poszło priv a bez zalogowania się tu nie zgłosi.
Uszczypliwosci zostaw dla siebie. Elo
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Stary,ale poje*ałeś we własnym os i nawet prawidłowego zwycięzcy nie oznaczyłeś,bo owy się nie zgłosił. Na bank chodzi o GanjaChangeMyMind:dancee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół