nasiona marihuany

[250W HPS][0.36m2] #3 Purple Maroc x Amnesia Haze x G13 GGS V1

Wyszukiwarka Forumowa:

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Czołem, na starcie sorki za jakość fot, na dniach ogarnę jakiś fon do lepszych fotek

Box - HOMEBOX WHITE-AMBIENT PLUS Q60+
Światło - HPS 250W aka "kradziej prondu" żre 340W...
Wentylacja - WENTYLATOR PROMIENIOWY DWU BIEGOWY 220/400m3/h, Filtr MOUNTAIN AIR 310 m3/h
Medium - jakaś zwykła ziemia z ogrodniczego w donicy na oko 17L
Nawozy - 2 biotabsy na dnie +trochę obornika, dolomitu i lucerny
Strain - Purple Maroc x Amnesia Haze x G13 GGS sionka kiedyś wygrane w Photo of the Month :dance:

Roślina dziś ma 30dni a fp nadal 18/6, zachwycony wyczynami Izaka postanowiłem spróbować grow z V siatką. Wypadło na półauto od ggs bo liczyłem że szybko zapełni siatę ale cóż, geny dobre tylko skilla brak. Plant od tygodnia pokazuje włosy oraz zauważyłem i wyrwałem jednego banana. Mam nadzieję że więcej się nie pojawi.. :herm:


zastanawiam się czy nie przełączyć już na flo planta ale na wiki jest napisane żeby przełączyć przy 75% zapełnieniu siaty a to jeszcze zejdzie z 3 tygodnie pewnie...

czas na ujowe foty.

3 dzień życia
IMAG1285.jpg

tydzień temu przed instalowaniem siaty
IMAG1295.jpg

i dzień po instalowaniu siaty
IMAG1297.jpg

i fotki z dziś
IMAG1325_BURST001.jpg


tu widać ile wolnej siaty jest..
IMAG1322.jpg

IMAG1316.jpg
na dziś to tyle, pozdrawiam :alien:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo, minął tydzień piąty wega czyli wytrzymałem tydzień dłużej niż w poprzednim grow:zab:
pomimo nie zapełnionej siaty przełączyłem światło na 12/12, liczę że na indukcji coś jeszcze rozłożę po siatce.
Trochę lepsze foty co i jak...

IMG_20200314_102730.jpg


IMG_20200314_102743.jpg


IMG_20200314_102843.jpg


pozdro i dzięki za buchy :tiphat:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Pierwszy tydzień indukcji za nami, coś tam nieumiejętnie naginałem, jakość treningu średnia ale kondycja rośliny dosyć dobra na moje oko.
foteczki co i jak..





pozdro :alien:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo, drugi tydzień indukcji minął, myślę że śmiało mogę od dziś liczyć flo, przez ostatni tydzień nie zaglądałem za dnia do panien jedynie w nocy szybko podlać, kilka szczytów trochę wystrzeliło i lekko lampa przypaliła ale nie mam zamiaru już naginać tylko hpsa podniosłem.
Foteczki..





popkorn z dołu




pozdro :moon:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo, pierwszy tydzień flo za nami, kilka szczytów popaliła lampa bo się wyciągały, lampę znowu podniosłem. Jeden szczyt tak się wybijał że go połamałem, poza tym leci spoko.









zastanawiam się nad lekkim czyszczeniem dołu bo puki co poza tymi liśćmi co odpadły nic nie goliłem, także jakieś rady mile widziane,

pozdro :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo, drugi tydzień flo minął i u mnie to już standard że w tym czasie zaczyna się gro pier***ić :jprd:

plant w ciągu tygodnia bardzo zbladł, jeszcze jakiś czas temu był cały zielony z lekkim popaleniem końcówek liści a tera ***, 2 tydzień flo i jesień się zaczyna, podlałem dwa razy normalną dawką fish mixa i bio bloom i zrobiłem top dressing z odrobiny ziemi skruszonego biotabsa łyżki bat guano, łyżki startexu i odrobiny dolomitu.. czy to coś da albo bardziej spie****i, dowiecie się w następnym odcinku..

fotki co i jak, pierwsza fotka nie oddaje tego jak źle jest













hejt mile widziany:shit:

nie no ofc rady.. pozdrawiam :tiphat:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
eluwina :kres:

trzeci tydzień flo za nami, co tam się dzieje z krzakiem nie potrafię zdiagnozować.
wiem że pojawiło się kilka bananów, 2 widziałem i wyrwałem ale sądząc po niektórych calyxach to coś tam jeszcze się ukryło i popyliło. no trudno.
fotki











pozdro:tiphat:
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
siema Rush, one mi wyglądają na takie co mają za dużo światła lub są za blisko niego. Szczególnie te wybielone szczyty mogłyby o tym świadczyć.

Ale nie ma co gadać, w pytę je poprowadziłeś ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A tak w ogóle dlaczego dajesz tabsy na dno? To raczej nie pozwala wykorzystać ich w 100%.
To co bisek napisał wyżej też warte rozważenia + temperatura. 250w w boxie 60x60x160 bez cooltube pewnie robi tam ciepełko. Jakie masz temperatury? Na fotkach widać też zamknięte od wewnątrz wloty pasywne. Dlaczego?

Poza tym ładnie wygląda to V. Powodzenia!
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
o kurde ale ruch :grz:

Dzięki Usb, do poprawnego scroga brakuje ale mi efekt taki też pasuje.

Bisek lampa za nisko była, coś tam podnosiłem ale nadal łapie jakieś szczyty, dziś podniosę konkretniej.

Dela szczerze nie pomyślałem że położenie tabsów może mieć jakiś wpływ na ich działanie więc jak robiłem donice to nasypałem kilka l na dno na to tabsy i prochy i dalej gleba i miejsce pod sadzonkę, na następny grow kupie ten starter kit bo teraz mam tylko tabsy bez tych dodatków i wetknę tak jak w instrukcji, może wtedy będzie lepiej.

Co do wlotów to te okienka mam zasłonięte bo za dnia światło by wchodziło z zewnątrz a w nocy odwrotnie, ale jest jeden wlot otwarty, ten z rękawem i pod niego mam podłączony przewód wentylacyjny także pasywny wlot jest.

Z temperaturą też może być problem bo przy OFF went pod sklepieniem zielonym jest 26*C ale znowu przy ON went jest z 18*C, puki co wyciąg chodzi 15min ON 45min OFF i tak interwał, dziś zmienię może na 30 ON 30 OFF, bo wydaje mi się że jak bym miał ciągle włączony wyciąg to za zimno by miały..

mam nadzieję że da się zrozumieć coś z tego co napisałem, pozdro :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Czekaj, bo nie ogarniam czegoś - przy włączonym hpsie i wyciagajacym 18*C? :szczena:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
si senior, co prawda mierzone pod liśćmi bo czujnik przyklejony do donicy ale wydaje mi się że dużej różnicy nie będzie, went mocny w choj zasysa boxa a w pomieszczeniu w którym stoi box temp oscyluje koło 18*C

ale żeby być pewnym zainstaluje czujnik dziś gdzieś wyżej.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Już dawno przestałem przejmować się temperatura, bardziej przejmowałbym się tym że wyciagajacy nie chodzi nonstop. Jakbym sobie to zbilansował to wolałbym spowolnione procesy niż szara pleśń. Ale to ja, może jestem przewrażliwiony,nir wyobrażam sobie tego, że wyciag mi się zatrzymuje na tak długo. :)
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
yoo, czwarty tydzień flo minął.

Don Zul przekonał mnie do odpalenia wenta 24/0 i teraz tak chodzi a za sugestią Kanabiska lampę podniosłem kolejne 5cm wyżej, plant przez tydzień zgubił parę liści ale też trochę przytył. Z tego co widzę to trochę chyba za dużo tych supli mu zapodałem bo teraz popalenie wyłazi.
Już nic nie bd kombinował, albo przetrawi albo zdechnie...

kilka fotek, na niektórych widać popalenie, zrobiłem też fotkę gdzie obecnie mam umieszczony czujnik temp i jak w nocy wskazuje 17*C a za dnia 21*C przy tak odpalonym wentylatorze oraz fotka popcornu z góry i jak wysoko jest lampa obecnie..

























to tyle, pozdro :grz:

byłem podlać przed chwilą, wyrwałem te banany co na zdjęciach zauważyłem... sporo było i widzę że pestek z hermy też w choj będzie... i plamy jakiś brązowe.. zdycha.. powoli
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół