nasiona marihuany

Proszę o POMOC!! Please HELP!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Prosze Pomocy

New member
Rejestracja
Mar 6, 2020
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie!

Poszukuje świętego grala, tą jedyną! Chciałbym prosić was o pomoc przyjaciele z forum, wiem że są tu mądrzy i inteligentni ludzie znający odpowiedz na moje pytanie.
Szukam odmiany Mery która wprowadzi w stan spokoju,chillu, odprężenia, stres i zmartwienia dnia codziennego prysną jak bańka mydlana, ciało będzie odprężone a głowa czysta bez wkrętek,rozkmin,analizowania,paranoi,gonitwy myśli.. itp. Czystość interesuje mnie czysty umysł!!

Przygodę z Mery mam już dobre 10 lat początki jak każdy gdzieś coś od znajomego lub dilla.
Później jak przekminiłem po co przepłacać jak można mieć swoje a co swojskie to najlepsze :)
I wszystko pięknie ładnie tylko nie mogę trafić właśnie na taką odmianę która wprowadzi mnie w taki stan
Nie jestem ciśnieniowcem, nie pale co dziennie, raczej koneser 3 razy w miesiącu oczekuje czegoś konkretnego od Mery nie tylko żeby ujarać pyska.

Kiedyś dawno temu tak z 8lat w tył kumpel pocisną mi sztukę, zwykły dzień jak każdy inny nic specjalnego przychodzę do domu leci muzyka, wyciągam pobijam lufkę rozpalam ściągam z dwa może trzy buchy, i nagle ogarną mnie taki chill dzień od razu stał się piękniejszy muzyka tak fascynująco wpadała w uszy, usta lekko się uśmiechnęły wieszcząc stan w którym się znajduje byłem szczęśliwy! Ale co najważniejsze nie ujarany umysł bym czysty taki piękny aah a ciało w błogim stanie odprężenia u spokoju.. Kurde tęskni mi się teraz dał bym dużo $ żeby spróbować i znaleźć się w tym stanie co kiedyś.

Dlatego bardzo proszę was o pomoc!! Jak traficie to normalnie syna nazwie waszym nickiem
 

Prosze Pomocy

New member
Rejestracja
Mar 6, 2020
Postów
3
Buchów
0
A czytałem jeszcze kiedyś smoke raport Ponurego Żniwiarza o C99 to na prawdę obiecująco.
Też gdzieś czytałem i nie wiem o co chodzi, jakaś odmiana której nazwy wyżej wymieniony autor już nigdy nie wymieni na forum. Ktoś coś?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Sadź se jakiego hejza, tylko uzbroj się w cierpliwość. :p
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
odmiana ma swoje właściwości ale zależy to też od stanu ducha, na mnie ta sama odmiana różnie działa w zależności od dnia. to jest bardzo indywidualne jaka odmianka ,jak na kogo działa. Ja na przykład lubię grapka.
 

Prosze Pomocy

New member
Rejestracja
Mar 6, 2020
Postów
3
Buchów
0
Czytałem o tym c99 na leafly itp. To przewijają się komentarze że wywołuje mózgowy haj i coś też było wspomniane o paranojach..

#Zulisco - Masz jakieś osobiste doświadczenia coś konkretnego? Tu taka różnica "Haze vs. Kush"

Podczas korzystania z tych szczepów, ich doświadczenia różnią się znacznie: szczepy Indica opierają się na silnych odczyciach i są pomocne dla osób, które chcą złagodzić lęk, ból ciała i bezsenność. Rośliny Sativa dostarczają doświadczenia opisanego jako podnoszące na duchu i energetyczne. Ich mózgowe wzloty upuszczają użytkownika w twórczym, aktywnym nastroju, ale każde doświadczenie jest inne. Zarówno Haze, jak i Kush są znane z tego, że palacz czuje się euforycznie i "radośnie", ale czary Haze czują się bardziej energetyczne, podczas gdy Kush czujesz się bardziej śpiący. Haze są najsilniejsze wśród sativy. Ich potężne mózgowe i społeczne wzloty są połączone z jasnością ciała dzięki średniej zawartości CBD. Kushy są zazwyczaj cięższymi odmianami indica, zapewniając znaczne uspokojenie ciała i łagodzenie bólu.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
O jakim breederze mowa?
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Sadź se jakiego hejza, tylko uzbroj się w cierpliwość. :p

Po dobrym hejzie to bedzie mial na glowie rozpie**** i paranoje :)

Ogolnie te pierwsze lata palenia najfajniejsze dla mnie byly i moze dlatego masz dobre wspomnienia z tamtych czasow.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Pineapple express bardzo podchodzi pod to co pisałeś. Właśnie taka lekka faza, relaksująca z lekkim uśmiechem nie wchodząca na banie.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Jeszcze możesz rzucić okiem na Bruce Banner #3
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół