nasiona marihuany

Spot blisko domu

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Witam wszystkich
Po długiej przerwie nadszedł czas aby znów coś posadzić, ale brakuje mi już pomysłów.
Próbowałem już wszystkiego w domu, w lesie, na swojej działce i nieużytkach. Ale do rzeczy. Przyszedł mi taki pomysł żeby na górce która leży na mojej działce posadzić jakieś rośliny włókniste ale w taki sposób prowadzić uprawe by nie były wyższe jak 30-40cm. Indoor raczej odpada, nie mam miejsca na growbox. Mam do dyspozycji małą plantacje topoli (ok. 10a.) może bezpieczniej tam coś wcisnąć?? Myślałem też o szklarni ale co zrobić gdy sąsiad/znajomy/niewtajemniczony kolega będzie chciał zobaczyć co jest w środku?
Macie jakieś wymówki dlaczego nie można wejść do środka? :D
Może jakieś inne pomysły bo już nie wiem co robić, wiosna idzie a ja znowu bez planów.
Pozdro
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Jeżeli jesteś pewien, że nikt nie zauważy twoich roślin na działeczce to sadź. Zależy jeszcze jaki chcesz mieć plon bo z takich mikrusów wiele nie dostaniesz. Ja około 3 tyg temu zainstalowałem sobie Google Earth i sprawdzam na mapach, gdzie może być jakiś fajny spocik. Byłem już na 10 wyprawach w poszukiwaniach i znalazłem 1 ok 6km od mojego domu. Dzisiaj znalazłem 2 także za pomocą G Earth. Jutro jadę go obczaić. Także jeśli nie jesteś pewien plantacji u siebie. To szukaj tak jak mówiłeś bo lasach, nieużytkach i wysyłaj foty czego znajdziesz tutaj.
Forumowicze zapewne z chęcią Ci doradzą i wspomogą, tak jak było w moim przypadku. Pozdro !
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
nie jestem doświadczonym userem ale jedno jest pewne:
las to murowany przypał i trzymaj się z uprawą z dala od lasów, młodników i wszystkiego nad czym pieczę trzyma leśniczy.
każdy gajowy zna swój teren i doskonale wie czym są konopie, jak wyglądają i jak pachną.
założy fotopułapkę i leżysz, odradzam tego typu tereny bo napytasz sobie tylko biedy

nawet te topole sobie odpuść.
takie tereny nie są przeznaczone do upraw
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Dziękuje za odpowiedzi. PeakyBlinder źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to by robić konopią lst tak by górke porastał "konopny dywan" xD. Chaplin plantacja topoli jest moja a lasy prywatne. Co do G earth to już próbowałek kilka razy, nawet jak się wydawało że jestem na totalnym zadupiu to zaraz słyszałem ogłosy cywilizacji (piły, traktory itp). Jak by tego było mało to motor sie zapsuł :/
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
To ze jest twoja nie znaczy ze nikt tam nie lazi
Ja bym odpuscil nawet te topole i tobie rowniez zdecydowanie odradzam a jak zrobisz to twoja sprawa
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja mam spota 50m od domu i był giciorw zeszłym sezonie. Ale teraz mam trochę stracha bo u sąsiad widzę psy conajmniej raz w tygodniu. ch*j mi przypał robi.
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Chaplin no właśnie nikt tam nie chodzi, oprócz mojego taty. Na działce jest sianokiszonka a wokół pasą sie krowy, wszystko ogrodzone. Chodzi oto jak ukryć bo w zeszłym roku jakiś typek chodził po polach i zdjęcia robił niby był z agencji rolniczej ale się nie wylegitymował w dodatku było to w niedziele. A co myślicie o frisian duck?
Na zdjęciach sprzedawców nasion wygląda super.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Mam auto duck w swojej fotorelacji. Jak ktos jest kumaty, to zgadnie co to. Kacze liscie sa na poczatku. Jak zaczyna kwitnac,to juz wyglada dosc klasycznie (zerknij u mnie w aktualnych fotorelacjach w mikro). Nie pachnie intensywnie, ma malo zywicy, rosnie raczej niewielkie. U mnie dosc szybko doszla (aktualnie tylko czekam az trichomy lekko zbrazowieja i scinka). Jezeli chodzi o sama miejscowke. Jezeli wiesz, ze ktos sie tam pojawia (tata, mama, brat, sasiad, pan od zdjec)... to taka miejscowka nie jest dobrym pomyslem, chyba, ze chcesz Sobie zrobic dluzsze wakacje na koszt panstwa...
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Quaker wielkie dzięki za odpowiedź. Rodzice wiedzą że pale a sąsiedzi do kumatych nie należą :) ale jak mówisz że mało żywicy to chyba odpada, najwyżej kupie nasionko na próbe. Szkoda że są strasznie drogie. Zdjęcia obejrze jak tylko wróce z pracy.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jak rodzice akceptują twoje jaranie to dawaj z tym pod foliok.
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Też o tym myślałem ale boje sie że jak jak postawie szklarnie to każdy będzie chciał ją oglądać :/ Narazie posadze 2-3 automaty na balkonie a potem sie zobaczy :D
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Wnioskuję że mieszkasz na wsi... Także możliwości są duże. Za pryzmą za kupą gnoja. Ja mam swój las. Prywatny ogrodzony bez dopłat z UE i tam sobie działam.

---------- Post Zaktualizowany 09:40 ---------- Data pierwszego postu 09:37 ----------

A uwierz mi że jak teściowa umrze to jadę z tematem pod foliokiem :key:
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Gnój odpada bo kontrole mamy często :D Pryzmy nie mam, zapasy na zime są w balotach - też dobra miejscówka ale mam zakaz sadzenia bo się dziurawią.
A lasu to zazdroszcze ???
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Mam 20 lat ;) i to nie tak że mi szkoda tylko otwieram biznes i musze sie liczyć z każdą złotówką.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół