nasiona marihuany

[PC BOX] 0.08 mkw, AK47 Auto - 2x tornado 32W

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
dzień 16 weg
Wygląda na to, że weg przejdziemy bez niespodzianek. Do tej pory, nie zalałem ani kropli nawozu. Mimo tego roślina na moje oko jest dość ciemna, więc na brak składników odżywczych nie ma co narzekać.. Czekam, aż roślinka pokaże kły. Mam nadzieję, że okaże się damą. Ziemia Biobizz light mix, moim zdaniem była strzałem w 10! Poprzedny grow był z przygodami. Roślina została zglebiona po raz drugi. Mam nadzieję, że starczy przestrzeni w boxie. Na koniec dwie fotki sprzed chwili. Roślina jest naprawdę ładna. pokładam w niej spore nadzieje. W mikrouprawie...

 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Moim zdaniem mógłbyś trochę poodginac liście troche na boki żeby odrosty dostały więcej światła. Ale bardzo ładna, zdrowa.
 
M

Mr.f

Guest
Cześć, w pierwszym poście napisaleś " ziemia BIOBIZZ LIGHT-MIX (zdecydowałem się na nią ze względu na względną bezobsługowość podczas uprawy - pewno widzieliście jak przy DUCK'u zacząłem walczyć z niedoborami " a przecież wersja light jest uboga w skladniki i w tabeli jest nawet różnica w dawkowaniu między light a all-mix, ludzie wybierają light bo z bogatszymi mieszankami mieli problemy typu popalenie korzeni... chyba ze ja czegoś nie zrozumiałem ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
To samo czytałem odnośnie all mixa, ale nie próbowałem, także opinię opieram na tym, co napisali inni. Co do samego naginania liści, jeszcze dam jej chwilę i będę uchylał światła reszcie.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Mały up...
Dzień 19 weg

Troszkę jeszcze ponaginałem pannę. Mam nadzieję, że na dniach pokażą się blond włoski! Jak narazie nie wykazuje niedoborów.

 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Mam taką samą mikoryzę. Jak ją dodawałeś? Robiłeś z hydrożelem, czy same "grzyby" sypałeś na sucho?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
trochę hydrożelu i trochę mikoryzy. Nie robiłem tak jak w opisie (nie rozpuszczałem) Chyba działa, bo narazie nie wykazuje w ogóle niedoborów i nie wiem, czy się zmieszcze w boxie. Póki co narazie nie ma preflowerów. Będzie ciasno :)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dzień 25 weg
Coś mi się długo nie określa ta moja panna... Rośnie jak szalona i chyba roz***ie tym razem boxa... Leję samą wodę nadal, roślina zdrowo wygląda. Najwyraźniej ziemia biobizza jest naładowana wystarczającą ilością pokarmu dla rośliny. Jedyne, czego pilnuję, to PH wody, które zawsze wynosi 6.5

Z rzeczy pobieżnych, byłem dziś przygotować nowe dołki pod pestki od [MENTION=71242]PanP[/MENTION]estka . Jeszcze ze dwa tygodnie i będę startował z kiełkowaniem krzaczków na tegoroczny out... Zapie****ałem dziś pod osłoną nocy z 65 L workiem ziemii na spota. Zrobiłem 3 dołeczki. Jutro w planie kolejne 3 i znowu targanie 65 L przez kolczaste krzaczory. To do następnego. Mam nadzieję, że będzie już coś kwitło...

Tak wygląda dzisiaj:
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
No solidnie to wygląda. :D Chyba mam gdzieś jeszcze takiego PCBOXA. Nigdy nie udało mi się doprawdzić projektu w PC do końca. Powodzonka, u Ciebie wygląda że będzie dobrze. :D
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Czekam az zacznie kwitnac �� nie wiem jak ja sie z tym zmieszcze tam w srodku , ale jestem dobrej mysli. Dzis wieczore. Bede ,nowu naginal panne
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
kolejne 4 dni minęły... dzień 29 weg

Panna coś się mocno ociąga z kwitnieniem. Możliwe, że pestka z automata, którą tutaj posadziłem jest sezonówką lub półsezonówką? Nie wiem czy nie kombinować z oświetleniem, aktualnie jest 18/6.

Pannę ponaginałem i nie wiem, czy nie skończy się na większym boksie, bo miejsca zaczyna brakować w PC. Zostało do końca doniczki około 5 cm.. rośnie jak szalona i zaczyna dawać o sobie znać zapachem...

Nadal leję samą wodę PH 6.5 i niczym nie nawożę... roślina wygląda całkiem zdrowo.







 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dzień 33 weg
Coś mi się roślinka ociąga. Tak jeszcze nie miałem z automatem. Wygląda bardzo zdrowo, ale brak jajek lub włosków powoli zaczyna mnie martwić ... Sami spójrzcie. Za chwilę braknie miejsca w boxie...







Zaraz będzie trzeba pomyśleć nad czymś większym...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Mały up..
46 dzień... Roślina nie zaczęła kwitnąć... Wygląda na to, że ta pestka z automata jest sezonem...

Dam jej pożyć w boxie do czasu, jak coś nowego nie wskoczy. Ta konkretna idzie gdzieś pod chmurkę...





Szkoda, bo okaz zdrowia był... Ale może coś fajnego pod chmurką pokaże...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie lepiej przelaczyc na 12/12 i dokonczyc indoor? Btw, mi by bylo szkoda czasu i pradu na niepewne pestki
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
NIby tak, ale miejsca już brakuje w tym PC boxie :/ Miał być eksperyment, myślałem, że wyjdzie coś automatycznego, ale jednak dupa... Jakbym teraz przełączył, to indukcja pewno około 2 tygodnie, zatem już mam box roz***any :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół