nasiona marihuany

[PC BOX] 0.08 mkw, AK47 Auto - 2x tornado 32W

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Proszę moderację lub administrację o przeniesienie do niezakończonych. Krzaczek na dniach leci na dwór. Powody są dwa:
- Okazał się sezonówką (nie przełączone)
- Brak miejsca w boxie na indukcje i flo...

Wszystkich obserwujących temat przepraszam, ale nie da rady zakończyć tej fotorelacji w mikroboxie.

Jakoś pewno w listopadzie poinformuję ile wyszło z tego krzaczka.

Dziękuję za uwagę.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Znalazłem odpowiednie miejsce dla tej roślinki.Dziś idę wykopać dołek. Mam dwa wiadra (10 l) ziemii odpowiednio przygotowanej pod roślinę. Odkwaszony torf zmieszany z perlitem i 20 gramami hydrożelu. Łącznie wyjdzie 27l ziemii pod roślinkę.
Dalej nalegam, aby przenieść do niedokończonych. Tam postaram się dokońcyć FR. Z góry dzięki moderacji za współpracę. Niebawem wrzucam FR z Fastami (15 szt), auto (15 szt) jedna szt. sez + ta tutaj wiec 2 szt na forum.
PLan na roślinę jest następujący. Będę robił FIM na dniach. Resztę dokończy natura. Co jakiś czas będzie nawożone sukcesywnie. Fotki wrzucę za jakiś czas. Przesadzał będę w niedzielę, bo do piątku u mnie w nocy temperatura w okolicach 0 stopni...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Co prawda do mikro nie nadaje się ten temat, ale na dworze radzi sobie całkiem nieźle. Rośnie, bardzo się rozkrzaczyła roślinka. Może pod koniec września, lub października będzie co zbierać:


Raz na jakiś czas zaglądnę, ale nie wykazuje niedoborów. Narazie jest dobrze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół