nasiona marihuany

Canna Cure na Flo?

Wyszukiwarka Forumowa:

marmar

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2011
Postów
86
Buchów
0
Do kiedy mozna robic oprysk Canna Cure raz w tygodniu?
Robie profilaktycznie przez calego Veg i cale Flo ale teraz zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z niego na Flo i stosowac tylko na Veg.
Ma to jakis wplyw na smak/plon etc jak bede go uzywal do konca flo?
W opisie producenta napisane jest ze mozna stosowac do konca zbiorow.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
CANNACURE może być stosowany od początku rozwoju aż do zbiorów i może być użyty zarówno do roślin jadalnych, jak i ozdobnych. W ten sposób unikniesz rozwoju szkodników bezpośrednio przed zbiorami.

żródło: canna-pl.com
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Kupiłem profilatycznie canna cure do pierwszej i aktualnej uprawy ale powiedziano mi tu że to gówno.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja bym nie pryskał czymkolwiek podczas kwitnienia.
 

marmar

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2011
Postów
86
Buchów
0
Wlasnie po kolejnej uprawie zaczynam sie zastanawiac czy nie odstawic na flo (niby chroni przed plesnia i szkodnikami).
Do tej pory uzywalem od wzrostu przez kwitnienie i przestalem dodawac na ostatnie 2 tygodniu flusha (1xtyg Canna flush pozniej 6 dni podlewanie woda i znowu 1x canna flush i 6 dni woda pozniej scinka i bylo dobrze).
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
A działa to w ogóle? Tzn miałeś wcześniej problemy z pleśnią i po tym ustąpiły? Bardzo mało jest jakichkolwiek informacji o tym specyfiku.
 

marmar

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2011
Postów
86
Buchów
0
Wlasnie nie mialem plesni-mysle ze to zasluga dobrej wentylacje ale preparatu uzywam profilaktycznie z cala linia Canna tylko Boostera zamienilem na tego z Hesi.
Jedyne co zauwazylem to te opryskiwane Cure maja "zywsze" kolory i wygladaja zdrowiej.
Patrzac tylko na ten aspekt to warto tym bardziej ze malo tego schodzi i jest tanie.

EDIT :
Udalo sie tym jeszcze unieszkodliwic ziemiorki.Troche pryskalem rowniez na glebe przy oprysku roslin i mam spokoj.
 
Ostatnia edycja:

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Jak to pryskać ? 30 min po wyłączeniu lampy jest ok?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Kupiłem profilatycznie canna cure do pierwszej i aktualnej uprawy ale powiedziano mi tu że to gówno.

ja tego używam, mam problem z robactwem i stosowane w tym celu sprawdza się bardzo dobrze, więc nie powiedział bym że to gówno ;)
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
I działa? Mam całą butle, chcialem wylać żeby spryskiwacz odzyskać. Ale w takim razie zostawię.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół