nasiona marihuany

Co sądzicie o tej miejacówce?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kasztan_

New member
Rejestracja
Mar 2, 2020
Postów
2
Buchów
0
Przymierzam się do mojego pierwszego outdooru i tutaj oto pytanie do dużo bardziej doświadczonych ogrodników :)

Co sądzicie o tej miejscówce?
Zdjęcia do forumowej galerii
Przemieszczanie się na wyspę nie będzie stanowiło większego problemu gdyż mam transport :)
Planuje odwiedzać miejscówkę do 2 razy w tyg, co myślicie?


Przy okazji może ktoś mnie uświadomi czy moje zakupy na outdoor mają sens:

Dolomit
Hydrożel
Perlit
Guerrilla tabs
Najtańsza ziemia z ogrodniczego
Pestki Frisian Duck
Biobizz bloom i topmax

Jeżeli chodzi o wodę to mieszkam w kraju w którym kranówka jest jedną z najczystszych na świecie, na upartego z tego co wiem to i woda z „okolic” miejscówki by się nadawała :)

Jeżeli ktoś uważa że czegoś brakuje chętnie się poradzę tego kogoś, Piona!

---------- Post Zaktualizowany 20:42 ---------- Data pierwszego postu 20:37 ----------


Zdjęcia prosze dodawac tylko do forumowej galerii
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
No powiem ci, że bardzo ambitny pomysł. Sam o tym myślałem kiedyś. Żeby nikt cie nie obczaił jak tam płyniesz bo mogą się ciekawić co cie kusi na takie wyprawy. Bierz jeszcze coś na plechę bo dość wilgotne środowisko wybrałeś. Kiedyś widziałem fotorelkę z frisan ducka i w PL tak średnio dochodzi, więc obczaj jak to tam u ciebie będzie. Jak byś robił fotorelkę to będę stałym widzem. Pozdro.
 

Kasztan_

New member
Rejestracja
Mar 2, 2020
Postów
2
Buchów
0
A co polecasz na pleśń? oczywiście wszystko będzie o ile koniec końców na to się zdecyduje :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
[MENTION=93977]Kasztan_[/MENTION]


Zdjęcia prosze dodawac tylko do forumowej galerii
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Ja zawsze topsin używałem. Jako prewencyjny środek sprawuje się bardzo dobrze. Był tu na forum wątek o środkach na pleśń, ponoć są lepsze więc zainwestowałbym w lepsze bo u ciebie z wilgotnością może być jeszcze gorzej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół