nasiona marihuany

Liście wyginają sie do góry

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Tak jak mówi przedmówca - potrzymaj tydzień, dwa. Niech wyje sobie liście do końca i spuchnie jeszcze. Jak to wczoraj się dowiedziałem od [MENTION=55525]marihuanista[/MENTION] automaty średnio w 90 dochodzą. A marychę którą sobie sam wyhodujesz to coś tam. :sunny:
 
L

LSINTER

Guest
jeżeli w połowie przyszłego tygodnia nie zrobię ścinki to będę mógł ją zrobić dopiero za kolejne 2 tygodnie licząc od przyszłego tygodnia więc myślę że będzie to już zbyt długo. podlewać jeszcze z nawozami czy już do ścinki sama wodę lać co radzicie ? ostatni raz podlana z nawozem w niedziele. we wtorek czyli wczoraj poszła sama woda bo nie było czasu.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
te nawozy co masz to jeszcze jedno podlanie możesz strzelić, growa już nie dawaj niech wyjada z liści. ale jeśli chcesz ją ciachnąć w połowie przyszłego tygodnia to już nic nie dawaj, tylko woda. A i pochwal się ile ci wyszło z tej jednej panienki. Narka
 
L

LSINTER

Guest
zrobiłem zdjęcie ale nie wiem czy da się coś z tego wywnioskować ? co myślicie ?




 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
no ok, chyba już w mleczne wchodzą, tak jak pisaliśmy, jak musisz to w przyszłym tygodniu, jak chcesz żeby bursztyn sie pokazał to czekaj. ale według mnie to fajniejsza jest jak się scina w fazie mlecznej
 
L

LSINTER

Guest
Dziś był 80 dzień życia panny i poszła pod kosę nie mogłem dłużej czekać. Trichomy na głównym topie były mleczne i trochę bursztynowych na reszcie tylko mleczne. Mam nadzieję ze wykonałem tą ścinkę dobrze :) z czystej ciekawości położyłem wszystko na taka zwykła wagę kuchenną żeby sprawdzić tylko mniej więcej ile jest takiego świeżo ściętego z jednej panny wyszło 216g łącznie z tymi łodygami i cała resztą :) jakby zostało mi 20g po wysuszeniu i usunięciu łodyg itp to będę zadowolony :) ogólnie jak na mój pierwszy raz i na taką zdalna uprawę na odległość chyba nie wyszło tak źle :) topy powiesiłem do góry nogami w boksie gdzie rosła panna i zastanawiam się czy nie ma w nim zbyt dużego przewiewu powietrza ponieważ wlot jest pasywny ale za to wylot jest podłączony bezpośrednio do komina więc jak to w kominie ciąg jest dość spory. nie wiem czy tego nie odłączyć. pozdro



 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
nie odłączaj tego nawiewu, może tylko zmniejsz otwór wlotowy, bardzo ładnie to wyszło i ścięta w dobrym momencie. na beton będziesz zadowolony, tam chyba więcej wyjdzie niż 20g, ale ciężko stwierdzić jak nie miało sie topa w ręku. napisz na koniec po suszeniu ile ci dała i daj jakiś raport z palenia. Sam widzisz dobry koń to i po błocie pójdzie, trochę problemów ale wszystko dobrze wyszło a doświadczenie zostanie.
 
L

LSINTER

Guest
nie odłączaj tego nawiewu, może tylko zmniejsz otwór wlotowy, bardzo ładnie to wyszło i ścięta w dobrym momencie. na beton będziesz zadowolony, tam chyba więcej wyjdzie niż 20g, ale ciężko stwierdzić jak nie miało sie topa w ręku. napisz na koniec po suszeniu ile ci dała i daj jakiś raport z palenia. Sam widzisz dobry koń to i po błocie pójdzie, trochę problemów ale wszystko dobrze wyszło a doświadczenie zostanie.


dokładnie trochę problemów było ale bez waszej pomocy bym nie ogarnął tego pierwszego dziewiczego razu :D:D topy przed ścinką były bardzo twarde i zbite ciężko było go zgnieść w palcach. teraz tak to wygląda w słoikach nie ważyłem nie miałem czasu zresztą moją kuchenna wagą pewnie wynik byłby i tak nie wiarygodny znajdę trochę czasu to z ciekawości wrzucę na tą moją super profesionalną wagę i dam znać ile mniej więcej tego jest. ale nie o wynik tu chodzi najważniejsze że się udało dotrwać do końca :) mała degustacja już była z kolega ale prosto z lufy smak bardzo dobry i zapach cytrusowy bardzo :) ładnie wchodzi w nogi i daje banana na buzi ogólnie fajny, wesoły i przyjemny kop nie zamula :) to tyle pozdr

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół