nasiona marihuany

Problem z miejscówką

Wyszukiwarka Forumowa:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Witam. Przez kilka dni jeżdżę i chodzę po bezdrożach mojej miejscowości i okolic. Po lasach, łąkach, polach w celu znalezienia dobrego spota. Lecz na każdej mojej drodzę znajduję jedynie ogrom ambon, młodników i śladów crossów i innych jednośladów. Gdy tylko wpadne na odpowiednie miejsce gdzieś daleko widnieje ambona albo kilkadziesiąt metrów dalej jest młodnik. Teraz pojawia się pytanie czy ktoś też ma taki problem i czy mimo tego posadził panny niedaleko podejrzanego miejsca? Warto? Nie poddaje się i szukam dalej.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Szukaj dalej. Nie wiadomo czy ktoś twojego spota znajdzie, ale zawsze jest ryzyko.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Pamiętaj, tam gdzie ulokowane są ambony, zawsze możesz liczyć się z konfrontacją z myśliwymi.
Wystarczy trafić czas wizyty spota, na zaplanowane polowanie. Równie niebezpiecznie jest przebywać na spocie w trakcie polowania, szczególnie kiedy dobiegające wystrzały słychać dosyć głośno...
Nawet przy poszukiwaniach spota staraj się nie zostawiać śladów swojej obecności.
Zapuszczaj się w jeszcze gęstsze knieje.
Powodzenia I z głową.
Pozdro.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Znalazłem pewną polanę w środku lasu.



Jutro tam się przejadę, bo dziś nie mam czasu i zrobię kilka zdjęć i wstawię. Pomożecie mi ocenić
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Mam jednego spota jakieś 100 może 150m od ambonki.
Z tym że ten spot wkoło obrosniety jest tarnina minimalnie 5m z każdej strony więc nikt normalny się tam nie pcha �� co do Twojego spota to łatwo dostępny dla zwierząt A i dla grzybiarzy też.
Kiedyś posadzilem w brzozach takich 2m były tak gest że ciężko było przejść dla mnie A jakaś 70 kilku letnia babka mi się wbiła na spota bo grzybów szukała chociaż ja bym nie wpadł na to żeby w takiej gestowinie ich szukać. Może się udać A może nie ryzyko zawsze jest
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zima / Przedwiośnie, to najlepsza pora na szukanie miejscówek. Widać bardzo dobrze, czy są wydeptane ścieżki i można finalnie zadecydować. Bynajmniej ja tak robię :) Przygotowuję ziemię i maskuję trawami i innymi haszczami.

Z farcikiem !
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Znalazłem pewną polanę w środku lasu.



Jutro tam się przejadę, bo dziś nie mam czasu i zrobię kilka zdjęć i wstawię. Pomożecie mi ocenić

Na tej polance na bank będzie ambona. Zwierzęta pewnie tam wyłażą.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Sprawdzaj, może będzie git. Dziwnie wygląda ten wycięty kwadrat na dole zdjęcia, może to być wycinka drzew.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jak myśliwy nie jest ani z milicji ani ormo to może się udać. Problemem są sarny. A w młodniku jak najbardziej bo jest ogrodzony.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jak myśliwy nie jest ani z milicji ani ormo to może się udać. Problemem są sarny. A w młodniku jak najbardziej bo jest ogrodzony.
To w najlepszym wypadku wyrwie krzaki. Jest za ten teren odpowiedzialny, więc nie pozwoli na to.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Moje okolice to jedna duża AMBONA i Jeżeli widzisz, ze pod Ambonami nie pasą sie zubry, tyskie i papierosy to śmiało mozesz korzystać z okolic. Nie zapomnij ze musisz mieć głowę na karku i sprawdź czy nie ma fotopuapki. Ja myśliwych nauczyłem, ze w pewnych miejscach fotopuapki znikają, a to sprzęt za 600zl+ wiec sobie chłopaki odpuścili :) A jak zaczynałem to nie miałem żadnej ha! Teraz mam juz 4 w kolekcji i jedna to porządny sprzęt za nie małą kasę. Wyciągasz kartę z niej i o to w taki sposób zmienia sie właściciel. Niektóre fotopuapki są tak rozwinięte ze juz masz aplikacje itp. Moje takich funkcji nie posiadają. W tym roku pierwszy raz testuje młodzika.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Za***iście, że chwalisz się złodziejstwem.
Mam nadzieje, że ci krzaki podpie****ą jak ty innym fotopułapkę.
Właśnie sobie oglądałem filmiki zwierząt z fotopułapek. Fajnie widzieć co chodzi po okolicy a często nadleśnictwa właśnie dodają takie materiały.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Za***iście, że chwalisz się złodziejstwem.
Mam nadzieje, że ci krzaki podpie****ą jak ty innym fotopułapkę.
Właśnie sobie oglądałem filmiki zwierząt z fotopułapek. Fajnie widzieć co chodzi po okolicy a często nadleśnictwa właśnie dodają takie materiały.
Chłopie jak zobaczysz zdjęcie swojej twarzy na zdjęciu z wyrokiem lub film w internecie gdzie biegniesz z łopata albo krzakiem na plecach to zaczniesz używać głowy :) Mi do pierdla sie nie spieszy ;)
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Chłopie jak zobaczysz zdjęcie swojej twarzy na zdjęciu z wyrokiem lub film w internecie gdzie biegniesz z łopata albo krzakiem na plecach to zaczniesz używać głowy :) Mi do pierdla sie nie spieszy ;)

Zwracam honor, tego nie przemyślałem. Co nie zmienia faktu, że ch***wo podpie****ać myśliwym fotopułapki :D
Pozdro i z fartem
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
mi się wydaje że jak takiemu myśliwemu poginą fotopułapki to dopiero może zacząć węszyć po krzakach, wszystko zależy od człowieka. jak się wie że taka jest to lepiej tylko monitorować to i nie włazić w kadr. też takie na swojej drodze spotykałem ale nigdy ich nie ściągałem, po co ma taki myśliwy czy leśnik główkować co tu się w okolicy dzieje, lepiej niech żyje w spokoju i nieświadomości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół