nasiona marihuany

Led 660Watt-2.25m2/Pestki OS kolegi @De'ath.

Wyszukiwarka Forumowa:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
ku**a podałem przykład tylko,że łatwo to przenieść, a nawet rozdmuchać, nie wiem jak sie to stało i ubolewam nad tym, że sie koledze po fachu nie powiodło, a zapowiadało sie soczyście. Tyle w temacie :)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Bylo kilka krzakow chyba 6szt.
Jeszcze jest mozliwosc ze przenioslem pylek na ubraniach z innej miejscowki gdzoe robie nasiona i to chyba najprawdopodobniej albo jak kosilem Blue widow to byly banany na topach trymowalem to w pomieszczeniu gdzie stoi ten box moze uchylilem albo ch*j sam juz nie wiem
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jeszcze jest mozliwosc ze przenioslem pylek na ubraniach z innej miejscowki gdzoe robie nasiona i to chyba najprawdopodobniej

A ku**a, no to na 100% to. Zagdadka rozwiązana :)

Nie ma chu*a żeby poprzedni pyłek tyle czasu w temp. i warunkach uprawy przetrwał.

Jak coś pylisz, to po zabiegu zawsze ciuchy do pralki, a sam pod prysznic, bo inaczej tak się to kończy. Też się tego nauczyłem "in a hard way" :)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Tak. Musialo byc najprawdopodobniej bo sprawdzilem po datach kiedy wypie****ałem hermy wiec nir ma szans. Lipa wchuj troche mnie to dzisiaj zmeczylo
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ale ku**a akcje Pany..
Tak czy inaczej nauczka na przyszlosc. Poza tym tak o***ales je z lisci ze szalu by nie bylol wiec moze i lepiej. Ruszysz od nowa i bedzie cacy. Przerob to na hasz jak kot mowi albo jakis olej . Zawsze cos.

Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Raz na wozie, raz pod wozem.

Zagwozdka była dobra, już miałem na innym forum pytać gdzie dużo więcej speców siedzi, ale się wyjaśniło.

Przynajmniej obecne rosliny nie hermiły, rozdałem trochę tych nasion i póki co żadnego raportu o hermach, więc dziś się w pierwszej chwili przestraszyłem, że to z tych roślin, na szczęście nie :woohoo:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Raz na wozie, raz pod wozem.

Zagwozdka była dobra, już miałem na innym forum pytać gdzie dużo więcej speców siedzi, ale się wyjaśniło.

Przynajmniej obecne rosliny nie hermiły, rozdałem trochę tych nasion i póki co żadnego raportu o hermach, więc dziś się w pierwszej chwili przestraszyłem, że to z tych roślin, na szczęście nie :woohoo:

Nie bo przegladalem je od poczatku mam uczulenie po ostatnich cyrkach z hermami wiec byłem pewny. Ewidentnie za***ałem i tyle mam nauczke.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Dzisiaj przejzałem dokładnie kazda scieta rosline zero bananów wiec ewidetnie za***ałem i tyle. Rosliny ktore pyle mam na innej budzie jakies 3kilometry od tej miejscówki i przenioslem pylek tutaj. Dzisiaj wysprzatalem i zdezynfekowalem pozadnie boxa gorzej z lampami bo nie bede ich pryskał wiec przetarlem ale mysle ze nawet jak to chyba do czasu nowych roslin nic juz nie zostanie z tego pylku. Jak wykiełkuje nowe to zakladam relke. Ten temat mozna przeniesc w odpowiednie miejsce. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół