nasiona marihuany

Led 660Watt-2.25m2/Pestki OS kolegi @De'ath.

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak sa nasiona, to musialy byc banany.

Pytanie jak wiele tych nasion, czy na kazdym krzaku i ile suszu ma byc dla Ciebie, a ile dla innych potrzebujacych.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Jak sa nasiona, to musialy byc banany.



Pytanie jak wiele tych nasion, czy na kazdym krzaku i ile suszu ma byc dla Ciebie, a ile dla innych potrzebujacych.

Na kazdym kezaku sa nasiona i dosc sporo a material dla kogos ku**a zmarnowalem stary twoje pestki ale piz*a wyszła dobrze ze mi jeszcze troche zostało nie wiem czy mozliwe ze jak wypie****alem tamte pochermione krzaki z poprzedniego grow to pylek mi sie poosadzal w pomieszczeniu jest to mozliwe? Ale lipa wyszla.


Panowie trzymalibyscie to na moim miejscu?
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ogladales te krzaki dokladnie i nie widziales zadnego banana? Obejrzyj jeszcze raz. Jak jest duzo nasion, a nadal zadnego banana nie znajdziesz, to poprzedni pylek musial zostac, ale to conajmniej dziwne.

Moja rada - wyjmij wszystko z namiotu i obejrzyj dokladnie rosliny, przy okazji umyj wnetrze namiotu na mokro z jakims domestosem. Te krzaki jeszcze sporo maja przed soba, wiec jak ilosc nasion nie jest kosmicznie duza, a wiecej nie bedzie przybywac, to jest sens to trzymac wg mnie, najwyzej troche z ceny zejdziesz. Niemniej zapylic solidnie caly grow, to tam by czysta meska roslina musiala stac, nie pare bananow na ktoryms krzaku.
Ja kiedys caly grow tak zalatwilem, 60 roslin po calosci sie zapylilo, ale mialem duzego meskiego krzaka, ktorego nie zabezpieczylem wystarczajaco dobrze. Generalnie to jak mowie - zeby jakies przeoczone banany zapylily fest caly grow, to malo prawdopodobne.
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
pechy sa nie wyjmiesz, mozesz rozdac jak zechcesz, co zrobisz jak nic nie zrobisz

decyzja nalezy do Ciebie
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Przejrzalem od chu*a tych nasion a bananow nie widze
Na kazdej roslinie dolne topy gorne tak samo ja pie***le
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No ch*j, trza Rutkowskiego wezwac do zbadania sprawy.

Te poprzednie hermy nie lezaly nigdzie w poblizu? Bez kitu mega dziwna sytuacja. Nasiona znikad sie nie biora. To na pewno nasiona? Wygrzebales je ze srodka?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Te poprzednie hermy rosly naprzeciw w box ale jak je usuwalem to ten byl pusty chyba juz nie pamietam z tego wszystkiego, tak czy tak temat mozna w***ac do smieci sorry kolego @The Cat in The Hat przykro mi ze z***alem twone pestki.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Spoko. Jak chcesz wiecej nasion, to podrzuc adres.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Czy to na pewno są zalążki pestek?ja nie jestem pewny.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wysusz i do bubble bags wrzuc.

Anyway w ch*j dziwna akcja...
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Nie wiem czy na wiatrakach mógł sie pylek osadzic bo one by) y w namiocie z hermami. Tak czy tak zaraz cos kielkuje mam jeszcze twoje nasiona. Prosze o przeniesienia watka bo żal patrzec
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wyczysc i zdezynfekuj namiot i cale pomieszczenie. Aczkolwiek nie slyszalem jeszcze o takim przypadku jak Twoj. Moze ktos po zlosci wszedl tam z meskim i zapylil wszystko? :)
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Niecodzienna akcja Bortek, a nie czyściłeś sprzętu między grow wiedząc że zapylasz w innym boxie ? No kurde popełniłeś szkolny błąd.
Teraz możesz zrobić co zechcesz i zrobić dezynfekcje wszystkiego od boxa po odbłyśniki rurki przewody wentylacyjne i mieszaki.

Szkoda, bo łape masz tylko nie zrobiłeś czyszczenia wszystkiego, ale teraz wiesz :) Głowa do góry Bortek i lecisz dalej :)

@The Cat in the Hat

No ktoś to przeniósł, a pyłek się przenosi bardzo banalnie siądzie nam na łapach nawet i nie wiemy ;)
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Krzaki były w 3 tyg. flo, a tyle zajmuje nasionom od momentu zapylenia żeby były dobrze widoczne i namacalne, tak że coś je musiało pylić od dnia pokazania płci. Nie mogły to być banany z obecnych roślin, bo te by się dopiero zaczynały otwierać.

Jak żyję nie słyszałem o czymś takim. Dużo poprzednio tych herm miałeś? Tego pyłku naprawdę sporo musiało być.

---------- Post Zaktualizowany 21:27 ---------- Data pierwszego postu 21:25 ----------

No ktoś to przeniósł, a pyłek się przenosi bardzo banalnie siądzie nam na łapach nawet i nie wiemy ;)

Człowieku, wiesz ile tego pyłku musiałbyś mieć na łapach żeby zapylić cały grow? :jprd: :jprd: :jprd:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół