nasiona marihuany

Led 660Watt-2.25m2/Pestki OS kolegi @De'ath.

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie za wysoko ta siateczka? I te interonody jak by malo swiatla mialy co dziwne przy c058. Przy scrogu przelaczasz dopiero kiedy siatka zapelniona jest w wiekoszosci a u ciebie im brakuje a juz kwitna oporowo.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Nie za wysoko ta siateczka? I te interonody jak by malo swiatla mialy co dziwne przy c058. Przy scrogu przelaczasz dopiero kiedy siatka zapelniona jest w wiekoszosci a u ciebie im brakuje a juz kwitna oporowo.

Siatka jest tylko teraz po to zeby te kilka polamanych zepszec i podwiazac.Nie robie zadnego scroga
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Rozumiem i w takim razie powodzonka. A jak wysoko te ledy wisza i czy masz tam jakies soczewki ? Bo caly czas mnie zastanawia skad te odstepy..
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Rozumiem i w takim razie powodzonka. A jak wysoko te ledy wisza i czy masz tam jakies soczewki ? Bo caly czas mnie zastanawia skad te odstepy..

Dziekóweczka kolega, ledy wisza od poczatku przy suficie od około dwoch tygodni leciały 600watt wczesniej na duzo mniej teraz sa na 700watt.dwa panele z clu po 250watt a quantum board na 200watt. Nie mam soczewek
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
jak masz je pod sufitem (2m) do tego bez optyki wiec temu te internody takioe dlugie. Wez jak mozesz zjedz tym swiatlem tam na metr od roslin. TYm bardziej ze nie masz optyki zadnej. Ja ci powiem ze one maja malo swiatla. dawaj nizej te ledy bo ci wyjda sufitem .
Nigdy nie wieszam ledow nizej nz metr a mam samych clu058 a mam ponad 500w do tego cmh 660w na powierzchni 2x1x2 .
Dopiero wtedy rosna jak powinny. Z tym swiatlem musisz troche posprawdzac wysokosci. Nigdy nie mialem objawow przesycenia swiatla , a kiedys w tym boskie mialem prawie 1000w na samym ledzie cob ( clu058 i cxb3590 ) i bylo ok. Takze nie boj zaby i obznizaj go. Sprawdz tylko temp reka na wysokosci roslin .


tu jest moc oswietlenia 800w i gdyby nie temp do***al bym jeszcze.


I do momentu kiedy nie zauwazysz drastycznego zachamowania wzrostu i dziwniych jasnych przebarwien na kwiatach to eksperymetuj ;) bo dowalic topy takie na tym ledzie idzie ze mozg staje.

sorry za zasmiecanie watka.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ok panie kolego podziekowal jutro bede na miejscu to zjade lampami w dół
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko dodam jeszcze po jednej fotce z kazdej odmiany
Purple Majik×Critical Hog




99 Crumpets


99 Apricot


99 Xanadu
 
O

OdcieńZieleni

Guest
faktycznie odstępy pomiedzy piętrami zaskakująco duże, wjechał mocny fryzjer czy co sie stało z wiatrakami ? pozdro
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
No rzeczywiscie z tymi lisciami to chyba ciut za duzo je pociachles..
Tyle to mozna przed scinka ewntualnie. Wiatraki potrzebne rosline .
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Tak był fryzjer i dolne odrosty tez poszły do wiwatu. W nastepnym grow bede juz wiedzial zeby nie dawac za wysoko te lampy takze dziekoweczka za rady
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No z tymi liscmi to sie troche rozpedziles na tym etapie...
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
O stary... przeciez tam juz prawie nic nie trzeba bylo robic - raczki swiezbily co nie? za dlugo juz staly... :thumright: Dobrze ze to nie moje planty bo bym chyba zabil ostatnia zyjaca pande
Sciac zetniesz, ale albo je skroiles z duzej czesci plonu, albo odkryjesz fotosynteze w lodygach. :thumright:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko lampy podniesione według zalecen kolegi z forum ale nie to mnie martwi znalazlem w topach od chu*a zalazków nasion chociaz co dwa dni jak bylem na miejscowie sprawdzalem czy nie ma bananow bo mam juz uczulenie od poprzedniego razu wiec nie wiem skad. ku**a troche sie zdołowałem. Pytanie czy trzymac to czy nie warto. Dwie foty pogladowe

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół