nasiona marihuany

[600w hps]+[100w led][1m x 1m x 2m] chocolate skunk, dr grinspoon, white widow, amnesia lemon, moby dick

Wyszukiwarka Forumowa:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Dokładnie tak jak Zulisco napisał one nie wyjdą poza dziury w donicach. Z tym że światło pada z góry nie z boku boxa żeby im w tym przeszkadzać.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
To po co robiłeś te dziury skoro je zasłoniłeś? :jprd:

Stożek wzrostu korzenia któy wyjdzie przez tę dziurę zamiera przez co stymulujesz rozrost w boki pozostałej części korzenia, zagęszczasz tym bryłę korzeniową. :)

P.S. Patrzy się czy trichomy są bursztynowe, a nie czy słupki są brązowe. Coś Ci może pohermić zapylić cały namiot na początku flo i co? Zetniesz jak słubki obumrą w drugim tygodniu flo? :sunny:

Coz mimo ze zaslonilem to zostawilem lekki luz miedzy donica a siatka. Od srodka donicy pompuje sie tlen wiec pomyslalem ze bd mial wiecej drog wyjscia a co za tym idzie leprze napowietrzenie. Pozatym mowilem ze sprawdzalem jak sie maja korzenie i wszystkie bielutkie i geste wiec chyba ok. To ze roslinki bardziej krzaczaste wychodza wtedy to bez kitu masz racje. Wgl niepotrzebnie wrzucilem tam 5 plantow. Na 2 miesiace veg to troche slaby pomysl ale bylem chciwy co mam powiedziec. Wgl ta 5a roslina to ww i wyglada slabo do tego mimo ze ma tak samo jak chsk 55 dni kwitnienia niby to ChSk wyglada jak gotowy do scinki(swoja droga sprawdzilem tiochomy i maja taki bardzo mleczny kolor ale jeszcze nie widze koloru bursztynu), a WW cala biala zadne wloski praktycznie nie brazowieja, a triochomy sa jeszcze przezzroczyste. Jak zdaze przed robota to wrzuce foto jak nie to po pracy. Bless

#edit

Chockolate Skunk poszedl do ciemni w niedziele wieczór, w czwartek z rana będzie trimming i suszarka.

Tymczasem stan obecny reszty niewiast:
Stan z dnia 23.03

pozostała 4 Pań:


DRG TOP


DRG PLANT


WW TOP


WW PLANT


AL TOP


AL PLANT


MD TOP


MD PLANT


To by było na tyle.
W czwartek wrzuce fotke przed i po trimmingu.
Bless
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam, witam. Dzis sie podziele zdjeciami i czyms jeszcze:
Chocolate skunk dokonala zywota scialem ja niepublicznie w czwartek z rana 26.03 co oznacza ze byl to jej 56 dzien flo gdzie dopiero co zaczalem zauwazac brazowienie na triochomach wiec mysle ze nawet dluzej moglaby postac, ale moja ciekawosc wygrala.
Tutaj czekoladowy skunks tuz przed fryzjerem:



Tutaj czupryna z lotu ptaka:


W trakcie:


W trakcie z lotu ptaka:


Po ale jeszcze nie dekapitowana:


Po fryzjerze i dekapitacji :)


A teraz podziele sie przemysleniami:
Kiedy strzyglem ChSk zauwazylem i widoczne jest to na ostatnim zdjeciu ze topki przy glownej lodydze wygladaly zalosnie i jakby byly niedorozwiniete, coz sie dziwic; swiatlo do nich nie dochodzilo prawie to nie rosly jak gorne topy, takze lolipoping powinien byc zrobiony bardziej skrupulatnie i wyrwac trza bylo te male pi**y, ja naiwny i chciwy chcialem zeby z nich wyroslo cos.. a tu ch*j xd. Na szczescie gorne partie wygladaja spoko. Ogolnie to biorac pod uwage ze spadla na nia doniczka w 1 tyg zycia, ze mialy planty problem z ph i z temperatura, nie zawsze najlepsza jakosc podlewania bo pozwolilem jej sie tak rozkrzaczyc ze nie bylo jak podlac takze trzeba bylo to wziasc pod uwage. Mimo wszystko zle nie wyglada, a z nozyczek zeskrobalem zywice i zapalilem i jak mam byc szczery to sie pozytywnie zdziwilem. Dam znac ile wyszlo jak sie ususzy pozniej jakis curing. reszte bd relacjonowal za jakis tydzien, mam duzo zeczy do zrobienia. Bless


#Edit

Na zalaczonym obrazku widnieje Chocolate Skunk. Po suszeniu postanowiłem stestować i musze przyznac ze zaskoczyla mnie jakosc, wogole nie krztusi, dziwny zapach jakby kielbasy, ale kiedy palisz to smak kompletnie inny, lekko idzie wyczuc owoce mimo ze to chocolate skunk xd. Masa obiektu po wysuszenie osiagnela zawrotne pol uncji.. :D, takze jestem negatywnie zaskoczony iloscia- spodziewalem sie wiecej, ale rowniez jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia- spodziewalem sie gorszej jakosci. Po za tym, czy jakis doswiadczony grower moglby sie wypowiedziec dlaczego topki nie byly takie zbite tylko byla przestrzen miedzy nimi? zle karmilem? za malo? za duzo? za zadko? a moze zestresowalem roslinke za bardzo? jakies sugestie? :D Jakos na czasie wrzuce jak sie tam ma reszta Pań. MD ugina sie pod ciezarem swoich topow co mnie cieszy. AL jest ladnie oszroniona a topki sa zbite, prezentuje sie wysmienicie. DRG zaczal puchnac, bynajmniej cos widac na tych topach.
I jeszcze jedna rzecz: Nie wazne ile wyszlo i jaka jakos, wazne ze teraz pale moj trot i oprocz tego ze wiem co pale mam jeszcze ogromna satysfakcje ze cos zrobilem i teraz moge cieszyc sie plonami mojej ciezkiej pracy. Wielki Bless dla spolecznosci haszysz.com i wszystkich growerow i palaczy. Peace.

[MENTION=67053]edi[/MENTION]T
02.04.2020
ALL

DRG TOP

DRG TOP 2

DRG PLANT

DRG HST TOP

(o dziwo ma sie spoko)
WW TOP

WW PLANT

AL TOP

AL PLANT

MD TOP

MD TOP 2

MD TOP 3

MD PLANT



Jakos pod koniec tego tygodnia zrobie flush WW, pozniej ciemnia.. ehh znacie schemat. Ja tam spedzam czas na komplentacjach z czekoladowym skunksem.
Przy ostatniej porcji zdjec dawalem 150% terra flo i 150% boostera po czym wrzucilem obydwa na 200% i sie pojawily przyjarane koncowki wiec wrocilem do 150%. WW i tak ma flush za chwile a reszta Pań ma się świetnie. Tylko DRG mimo, że spochł to triochomow nie za bardzo na nim widać ale on ma 13 tyg kwitnienia wiec jeszcze miesiac mu trzeba. BTW. WW ma dzis 64 dzien flo gdzie producent mowil ze ma okolo 55-60 takze mysle ze niedlugo bd gotowa =) triochomy ma biale jeszcze ale nie wiem czy na pewno dobrze je widze bo do lupy mam takiego bialego leda. Oprocz tego klony poroznosilem dookola miasta i bede sobie eksperymentowal outdoor na nich, oraz probuje wykielkowac kolejne 4x skittelz i 2 automaty bo dostalem gratisa to cos z tym trzeba zrobic. To gorilla auto i caramel auto. ktos jakies porady odnosnie auto na zewnatrz(w ogrodku)? Bede sie odzywal, Bless.
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam spowrotem, widać aktywność wygasła niczym odstawiony joint heh.
Zanim zaczne oznajmie iz udalo mi sie rozpracowac co poszlo nie tak, otoz moj ph meter nie byl skalibrowany po zakonczeniu stanu veg co poskutkowalo dramatycznym spadkiem ph gleby(pomyslalem, przeciez kalkulatora sie nie kalibruje i liczy non stop ok a ph wygladalo spoko i ch*j mam za swoje januszostwo xDD) oraz temperatura psozla ostro w gore przez hps i nie potrafilem nad tym zapanowac.

Tu fotki uzupelniajace fotorelacje:
WW






Tu widac ubytki, ktorych nie potrafilem okreslic, w sesie myslalem ze tak ma byc po ludzie pisali ze jak kwitnie to liscie zolkna, a tu ch*j po prostu jestem z***any i kalibruje swoj ph meter po uprawie a nie w trakcie



Tu AL przed scieciem(swoja droga najlepszy w kwestii mocy stuff z tego boxa, bylo super..)




Tu moby dick ktorego musialem wspierac kijkami(wiem ze zrobione na odpie**** ale bylem zdruzgotany bo wiedzialem ze cos jest nie tak[ w sesie doswiadczonym growerom topy nie opadaja na ziemie])




(mimo usterek to paki ladne puscila)


DRG



(nadal nie produkuje triochomow, albo znikome ilosci)



Tu MD przed scinka








os=-1091999]
normal_20200420_022141.jpg
[/url]






Tuuu DRG



MD przed curingiem


No i wisienka na torcie, moj DRG, ktorego przez ciemnie niedowodnilem i po otworzeniu boxa dostalem spazmow
wysuszona na wior
prawie bez thc i triochomow
okrutny smak
i od chu*a wstydu i zawodu
Wstawiam to tylko jako przestroge dla poczatkujacych growerow z naszego forum, ktorzy moga na wlasne oczy sie przekonac jak mozna spie****ic latwo pol roku ciezkiej pracy i placenia roz***anych rachunkow za prad
Panie i Panowie! Maestro, muzyka!



(wyszlo w ch*j[ mysle ze jakbym tego nie z***al to moze nawet bym okolo 200g sie zakrecil] ale prawie nie kopie, smak oblesny, zapach nawet nawet taki mocno cytrynkowy)





Coz... pora na podsumowanie:
-najlepsze odrzywki i najdrozszy sprzet nie zastapi wiedzy i sumiennosci(mam tu na mysli regularne kalibrowanie ph metera[teraz kalibruje co tydzien/dwa])
-sprawdz temperature roznymi mediami z roznych zrodel w boxie(jesli pokazuje 38 stopni C to znaczy ze jest goraco w ch*j i to lep Ci sie zepsol a nie termometr)
-zbiory:
-CHSK - ok. 14g
-WW - ok.20g
-AL - 30-40g
-MD - ok. 60g
-DRG - ok. 100-120g nie kopiacego obrzydliwego w smaku suszu
-wyroznienia:
-chsk - szybko dojrzal, spoko high, zapach taki se(nie moj gust), najmniejszy zbior ale faza akceptowalna
-ww - wyroznienie za zapach i smak ziola(mimo ze spie****ilem chodowle to oldschool ww dal mi za***isty stabilny aczkolwiek ***utny haj a smak rowniez nieodbiegal od normy)
-al - jak na reszte roslin to dal rade jesli chodzi o ilosc, zapach spoko, smak spoko, dobra moc haju(zamulacz)(najsilniejszy haj ze wszystkich plantow)
-md - najlepszy zbior, najlepszy smak, najlepszy zapach(aczkolwiek smak i zapach moglem docenic dopiero po porzadnym curingu), ilosc za***ista ale to co mnie zszokowalo to rodzaj haju, bardzo lekki, mimo ze za***alem sie czystym jointem z rana, nie chce mi sie palic wiecej a jestem pozytywnie pobudzony i faza kompletnie nie kolidowala z codziennymi czynnosciami[tak chyba powinna dzialac sativa], mimo lipy w boxie ten plant sprawil ze poczulem sie usatysfakcjonowany i nie mial bym nic przeciwko zaplaceniu zeby kupic taki towar
-drg - kompletna porazka, aczkolwiek ilosciowo moglo wyjsc za***iscie z tym ze z***alem to, glowne szczyty niby cos ale te male to o japie****e co to jest, trimming tej siepy to byla najwieksza kara za wychodowanie tego gowna, mimo wszystko ten plant mnie duzo nauczyl
-to moja 1 powazna chodowla w zyciu i zajaranie wlasnego ziola i tony wiedzy jaka przyswoilem byla zdecydowanie warta calego wkladu finansowego, wysilku i czasu wlozonego w caly projekt i mimo bym powiedzial pol suckesu pol porazki jade dalej, jest sezonik to robie outdoor z klonow, nadal sie ucze, nadal chlone wiedze, nadal choduje i was tez goraco do tego wszystkiego zachecam.
Fotorelacje uznaje za zakonczona. Bless

#OFFTOP
Tu tylko dokleje moją gorilla glue automat, ktory na ogrodku mi wyrosl sobie, nawet sie nie obejzalem a on polecial + te 4 male to skittlesy, ale tu nie bd robil fotorelacji o nich jednak niestety. Jak skombinuje nowe pestki to wjedzie kolejna FR.








***KONIEC***
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół