nasiona marihuany

[600w hps]+[100w led][1m x 1m x 2m] chocolate skunk, dr grinspoon, white widow, amnesia lemon, moby dick

Wyszukiwarka Forumowa:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam serdecznie mam tu 5 panienek ktore odbyly 2 miesiace stanu wegetatywnego 18/6 a od 1 lutego wskoczyly na flow 12/12. Pokaze zdjecia na dzien dzisiejszy, pozniej wrzuce pare jak byly male. Troche info:
-Pierwsza hodowla
-2 miesiace veg
-Ww-green house
-Ch Sk-00 seeds
-DrG-barneys farm
-MD,AL-???
-Box 1m na 1m na 2m
-Hps 600w + led 100w
-wentylator black orchid 5 cali
-Karmione rhizotonockiem i terra vega od CANNA + calmag na veg + 1 tydzien na flo bo nie mialem siana na nawozy
-karmione terra flo od CANNA + booster + magical + cannazyma(raz na tydzien)
{Mam jeszcze pk 13/14 ale nie wiem czy juz lac}

Zdjecia z dzisiaj:
MD TOP


MD PLANT


AL TOP


AL PLANT


WW


CH SK TOP


CH SK PLANT


DR GR TOP


DR GR PLANT


Odkad dostalem nawozy na flo dostaja 50% dawki producenta i podlewam raz woda raz nawozy gdzie itak wychodza 2 podlewania na tydzien, a przy nastepnym podlaniu w tym tyg bedzie kolej na wode, pozniej dam 100% dawki zalecanej przez producenta. Kiedy dac pk13/14??(pytam serio, wiem ze kazdy pyta i to bylo juz walkowane ale nie mam doswiadczenia i nie wiem).
Wszelkie rady, uwagi i krytyka milo widziane.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

PtakTorpeda

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2020
Postów
43
Buchów
0
Za***iscie to wygląda, zazdro.
Wstaw jak możesz normalne zdj. Pozdrro z fartem:weed-4::weed-4:
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
pk 13/14 zazwyczaj daje się jak zawiążą się już przyszłe topy czyli nadszedł czas. myślę że możesz już dawać spokojnie.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Wrzucalem posta z telefonu i nie moglem wrzucic duzych nie wiem czemu. Nastepnym razem wrzuce z kompa to powinno byc git.
Jc pk13/14 lac razem z reszta nowozow czy co podlanie(raz daje sama wode raz wode z odzywkami)? I czy nie prezentuja sie troche licho jak na 4 tydzien flo?
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Wstaw foty bez hpsa. Trochę wyglądaja jakby azot je blokował
 
P

pozytyw

Guest
zamien nastepnym razem nawozy na organiczne, zrob to dla wujka pozytywa ;) ładne rosliny , md plant to taki trening na grubo, tam main lining bylo czy lst/hst ? jo
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Zastawilem lapka zeby kupic odrzywki i pare innych rzeczy i nieuwinalem sie w czasie laptop ze zdjeciami poszedl sie je**c xd nastepny odbiore w czwartek/piatek to wrzuce foty bez hps bo na komorce to dramat.
Ps. W polowie vegu 3 z nich mialy problem z rosnieciem przez temperature + bledy z ph. No coz nastepna fotorelacje walne cala od poczatku to mam nadzieje bd lepiej bo teraz topy praktycznie nie puchna chyba cos od***alem :<

---------- Post Zaktualizowany 11:42 ---------- Data pierwszego postu 11:37 ----------

No coz jeslo chodzi o trening to bylo lst + defoliacja ale mi sie wydaje ze z ta defoliacja wlasnie przegialem :/ na choc sk juz sie 1 pomaranczowe wloski pokazaly teraz w piatek bd kolej na odrzywki to wrzuce tego goliatha to moze jeszcze cos to da. Choc sk ma 45-55 dni kwitnienia wiec jak przelaczone lampy byly 1 lutego to jakos pod koniec marca powinien byc gotow. Jc mowie ogarne nowego lapka na piatek to wrzuce zdjecia ale porobie je juz dzis zeby bylo tu cokolwiek bo puki co to tylko lipa wyszla xd

---------- Post Zaktualizowany 11:44 ---------- Data pierwszego postu 11:42 ----------

Ah i jc nastepna fotorelacja to bd 4x skittelz z 1 miesiacem veg. Dr grinspoon bd gotow na kobiec kwietnia to wtedy jakos skittlesy sie pojawia. Pozdro
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Miejmy nadzieję że lapka miałeś zabezpieczonego hasłem, a zdjęcia nie trafią w niepowołane ręce.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Mieszkam w UK tutaj ludzie maja gdzies palaczy, nie raz mijalem policje z jointem w papie. Usmiechaj sie, udawaj ze nie chodujesz i wszystko bd git =) Zaraz wezme sie za wstawianie zdjec. Ogolnie troche im lepiej ale itak mysle ze licho.

---------- Post Zaktualizowany 22:48 ---------- Data pierwszego postu 21:14 ----------

Udalo mi sie ogarnac troche fotek z onedrive'a takze bez zbednych ceregieli:
1) maluchy:
5 zdjec z 16 dnia veg z moim pierwszym w zyciu hardcore lst





2) tutaj juz 3 stycznia czyli jakos 33 dzien veg jeszcze bez hps ale za to na dwoch 100w ledach. Panie prezentuja suknie w kroju z najnowszej mody z paryza - z melyru:




3) tu juz 6sty stycznia czyli 3 dni pozniej:



tutaj WW ktora zaczela ostro karlowacic sie ale ze to moja 1a hodowla to niezabardzo wiedzialem co zrobic. Po malym solarium na HPS i defoliacji szklanych lisci troche odrzyla ale ostro bylo, dupa sie spocila.


tu zauwazylem ze temperatura im bardzo nieodpowiadala bo to srodek grudnia byl a hps nie bylo tylko same ledy. coz... zimne suki :D

4)koniec veg. Tu juz panienki lecialy na hps:




5) 3 luty/3 dzien flo




6)15 luty/15 dzien flo


7) 17 luty/17 dzien flo




To by bylo na tyle narazie, pod koniec weekendu wrzuce aktualne zdjecia. Zapraszam do dyskusji i uwag. =)

---------- Post Zaktualizowany 22:55 ---------- Data pierwszego postu 22:48 ----------

Miejmy nadzieję że lapka miałeś zabezpieczonego hasłem, a zdjęcia nie trafią w niepowołane ręce.

ehh nieodpowiedzialem na pytanie, pardon. Tak mialem od hu*a hasel a folder byl niewidoczny(mam manie na punkcie hasel).
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam, witam. Tu pare aktualnych fotek:
Na poczatek fotka takiego co2 baga, nie wiem czy ktos uzywa czy to wgl dziala? ja trzymam bo mnie to nic nie kosztuje i obok hps puchnie wiec chyba dziala ale nie mam tego ec meteru czy cos zeby zobaczyc. jc stosuje tabletki co2 tak czy siak wiec nie peniac.

Tu stan obecny swieze zdjecia sprzed chwilii


Tutaj zastosowalem HST na jednym z topow DRG, puki co patrze i obserwuje co sie dzieje z topem:

DRG top

DRG plant

CH SK top

CH SK PLANT

WW TOP(ktora swoja droga walczy o przetrwanie wsrod wyzszych i wiekszych kolezanek[biedna ww])

WW PLANT

AL TOP

AL PLANT

MD TOP

MD PLANT


Jeszcze dorzuce tu moje przemyslenia. Nie wiem czy ktos zauwazyl ale MD ma najwieksze topy choc najmniej zbite(oprocz DRG ale ten francuski piesek wymaga jakos 13 tyg...). Choc Sk ma 45-55 dni kwitnienia, lupa i nozyczki juz leza i czekaja ale jak narazie jakos 20-30% wloskow na topach jest zolto-brazowa wiec jeszcze troche. Po dodaniu tego goliatha topkom sie spuchlo od razu widac bylo roznice, az milo popatrzec. JC flush sie robi tydzien przed ciemnia? i potem juz nie podlewac zeby roslina sie wysuszyla i oblala zywica tak?

PS. Wrzucilem troche zdjec takze nie badzcie niesmiali i zapraszam do dyskusji =)
Pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 16:56 ---------- Data pierwszego postu 16:29 ----------

ahh zapomnialem wrzucic jeszcze paru fotek. Juz nadganiam. Wybaczcie teraz bez kitu syf sie zrobi na tej fotorelacji ale bez kitu robie co moge. Gdzies trzeba doswiadczenia nabrac :S
Zdjecia z 03.03 te fioletowe to bez hps na specjalne zyczenie Prosste
ch sk plant

ch sk top




ww


drg



al


md


02.26
drg plant

drg top

ch sk plant

ch sk top


ww


al plant

al top


md plant

md top


Ogolnie tutaj mozna zobaczyc jaka roznice miedzy 03.03 a 03.06 gdzie odrzywki tym razem z goliatem byly podane 03.05 i jeszcze raz sry za ten syf ze zdjecia nie chronologicznie ale no... z gowna bicza nie ukrecisz :)
pozdro
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam, witam.. coś mi oglądalność spadła.. nic nie szkodzi itak lecimy dalej z tematem:
Zaczne od tego, że w niedziele wypadł 45 dzień flo gdzie Chocolate Skunk ma 45-55 dni kwitnienia, także dzisiaj dostał flusha i za tydzień leci do ciemni. Pozatym roślinkom się spuchło, dużo się uczę i wyciągam wnioski, którymi podzielę się pod koniec fotorelacji.
Pora na zdjęcia:
1) 09.03


2)Planty z dzisiaj 17.03
DrG top

DrG plant

DrG top HST(mysle ze failed HST ale ch*j w to =D)

DrG top HST2


ChSk plant

Chsk top


WW plant

WW top


AL plant

AL top


MD plant

MD top


I nareszcie cała banda Marii razem na jednym foto:
17.03


Na razie myśle wystarczy, za tydzień będzie ciemnia dla ChocSk no i nareszcie upragniony harvest, później suszenie, mały curing i sprawozdanie z owoców pracy =).
Dodam tylko, że ilościowo zdecydowanie MD poleciał do przodu i zostawił reszte w tyle choć za jakość topów wyróżnił bym odziwo AL. + taka ciekawostka, ChocSk był rośliną na którą spadł fortepian :D, kiedy miała jakieś 1 może 1,5 tygodnia spadła mi na nią doniczka xD mimo to rosła najzdrowiej. Zobaczymy co to będzie. Do następnego droga społeczności haszysz.com
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Wszystko ładnie tylko pytanie po co te folie na donicach? Nie dajesz oddychać korzeniom.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
ziomek, który mnie uczyl podstaw mówil zeby w donicy wyrabac dziury zeby ziemia byla napowietrzona+ zamontowac pompke do akwarium zeby tlen pompowala do srodka, ale zauwazylem ze korzenie tymi dziurami wylatuja wiec obwinalem prowizorycznie czarna folia od smietasa :D z bokow, bez spodu tak zeby swiatlo nie dostawalo sie do korzeni, ale zeby tez nie blokowalo wody ktora splywa bo ziomek mowil ze to im szkodzi. Kombinowalim jak moglim. Gnicia czy innego syfu tam nie zauwazylem(patrzylem raz po raz czy sie nie babra tam cos) wiec zostawilem ten patent bo nawet jak nie pomaga to na pewno nie szkodzi i z tego co patrzylem korzenie maja sie swietnie i na pewno maja czym oddychac.

A co do meritum tematu to Choc Sk ma jakies 70-80% brazowe wloski wyglada jak by byl gotowy do scinki ale dopiero wczoraj flusha zrobilem a ciemnie raczej zrobie przyspieszona w piatek juz i w pon scinka(plan teorytyczny). Probowalem zobaczyc lupa triochomy ale nie moglem ostrosci zlapac i ciezko mi zobaczyc jutro sprobuje zerknac jak wygladaja+ wrzuce fotke moze ktos sie wypowie. Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
To po co robiłeś te dziury skoro je zasłoniłeś? :jprd:

Stożek wzrostu korzenia któy wyjdzie przez tę dziurę zamiera przez co stymulujesz rozrost w boki pozostałej części korzenia, zagęszczasz tym bryłę korzeniową. :)

P.S. Patrzy się czy trichomy są bursztynowe, a nie czy słupki są brązowe. Coś Ci może pohermić zapylić cały namiot na początku flo i co? Zetniesz jak słubki obumrą w drugim tygodniu flo? :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół