nasiona marihuany

Jaki hydrożel

Wyszukiwarka Forumowa:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema,
Może ktoś doradzić jakiej firmy kupić hydrożel i w jakich proporcjach go stosować?
Czytałem o tym, że powinniśmy wybierać hydrożel z poliakrylamidu, jednak czytając opisy nie znalazłem nic takiego.
Czy jest wg was sens, aby stosować hydrożel również do AF?
Pozdrawiam! :)
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
bez znaczenia jaki, każdy działa tak samo. jasne że jest sens dawać do AF, jednak te 3 miesiące trzeba latać do nich, a brak wody zawsze odbija się na plonie. hydrożel nie przechowuje tylko wody ale po części nawozy i zapobiega ich wypłukiwaniu z gleby.
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Jaki hydrożel? Jedyne wymaganie to takie żeby był pylisty a nie to gówno w kulkach.
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
bez znaczenia jaki, każdy działa tak samo.
Jaki hydrożel? Jedyne wymaganie to takie żeby był pylisty a nie to gówno w kulkach.

Panowie, jeśli nie macie pojęcia o czym piszecie to po prostu nie piszcie.
http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Polimery/Hydro%C5%BCel
Poczytajcie sobie tam troche zanim stwierdzicie, że bez znaczenia.

Powielam zapytanie, czy ktoś jest w stanie polecić konkretną marke hydrożelu z poliakrylamidu?
Edit: wiem, że gdzieś na forum był na temat hydrożelu bardzo fajny wątek, ale za cholere nie moge znaleźć, jakby ktoś wstawił linka będę bardzo wdzięczny.
 

jp3

New member
Rejestracja
Lut 2, 2020
Postów
2
Buchów
0
Siema,
Może ktoś doradzić jakiej firmy kupić hydrożel i w jakich proporcjach go stosować?
Czytałem o tym, że powinniśmy wybierać hydrożel z poliakrylamidu, jednak czytając opisy nie znalazłem nic takiego.
Czy jest wg was sens, aby stosować hydrożel również do AF?
Pozdrawiam! :)
Tu jest wszystko wyjasnione. Nie wiem czy mozna dawac linki z YT ????
https://youtu.be/HJc5YekntEw
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
wiadomo że nie pisałem o jakiś wynalazkach wyciąganych z pieluch, tylko o dedykowanych do uprawy środkach. ja używam hydrożelu od firmy Biopon , średnioziarnisty, na poziomie chłonności 1:300 , z tego co wiem jest on na bazie Poliakrylamidów, na dołek 50/60 litra dawałem płaską łyżkę stołową, żadnych niepożądanych skutków typu zmiana smaku, uszkodzone korzenie nie zauważyłem. czy ta odpowiedz zadowala kolegów?
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Uważajcie bo autor tematu jeszcze wam napisze że się nie znacie haha
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
10 znaków hahahahaha , wiadomo że się nie znamy, przecież to jest forum dla amatorów hobbistów a nie dla zawodowców.:dance:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół