nasiona marihuany

+ czy -

Wyszukiwarka Forumowa:

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
Siemano.
Chciałbym zapoznać się z waszą opinią na temat szybszego wystartowania out poprzez miniboxa jak myślicie wpływa to dobrze na roślinę czy zaczyna ona jednak świrowac od zmiany środowiska??
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Niektórzy trzymają dłużej ale ja bym dłużej niż 2tyg nie kisił ich w boxe aż rozwiną się korzenie i na out na słoneczko żeby się hartowały a automaty w kwietniu kiełkować najprędzej w zależności jaka będzie pogoda.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ja miniboxa używam do klonowania drogich odmian. Wtedy z jednego ziarna uzyskuje od 3 do 4 plantów. Jeśli chodzi o to kiedy zacząć to myślę że już teraz możesz jeśli sądzisz pod klonowanie. Wtedy pod koniec kwietnia masz gotowe sadzonki na out
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak nie robisz klonów to nie ma co przesadzać z tą szybkością, w połowie kwietnia zacząć z sezonami a automaty chwilę potem. to że zima jest nijaka nie znaczy że w maju nie będzie przymrozków. a jak jest zimno to zbytnio panny nie podskoczą, normalnie zamulą. automaty powinny być sadzone w optymalnych warunkach jeśli liczysz na przyzwoity plon, jakieś 60+.a optymalne warunki dla nich to jak noce są powyżej 10 stopni przynajmniej.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Automat może się trochę przystopować jak wysadzisz za wcześnie. Ja na ogół wysadzałem w 2 połowie kwietnia sezony, a auto zaraz po majówce.
 

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
Autosy osobiście wole trochę później wystartować w lepszej pogodzie. Ale sezony w połowie kwietnia by trzeba byłoby ruszyć.
 

uciulanygiecik

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2014
Postów
71
Buchów
5
jak masz opcje na boxa teraz i na duże rośliny na spocie później, to jak najbardziej sezony wrzucaj. kwestia dostosowania fotoperiodu do rzeczywiście panującego aktualnie, żeby później rośliny nie "zgłupiały"
 

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
To jaki fotopraid do inkubatora najlepiej ustawić żeby po wysadzeniu nie zglupialy
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
tak jak w planowanym dniu wysadzenia.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nawet 24/0 nie powinno być problemem w trakcie tych dwóch pierwszych tygodni:craz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół