nasiona marihuany

Blant w miodzie.

Wyszukiwarka Forumowa:

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Dzień dobry, witam,

Z podłuchanej rozmowy o kręceniu batów usłyszałem, że ludzie używają miodu do polepszenia smaku.
Niestety nie słyszałem całej rozmowy i nie wiem dokładnie o co chodzi.
Czy ktoś z Was kiedyś słyszał lub próbował podobnej techniki?
Jedyne co przychodzi mi na myśl to wysmarowanie skręconego lolka miodem i odczekanie aż wyschnie, a później wypalenie.

:jprd:
 
L

Lord of Old School

Guest
Smołą sobie posmaruj,rozmowy o paleniu? to na pewno nie była rozmowa o paleniu, może kabaret ogladales, nie smaruj niczym bo nic ci to nieda a jeszcze bardziej spie****i smak, jeszcze cukier haha, będziesz palił sobie caramelowego lola haha
pozdro wariat :D
ps. o ku**a jak to musi smakować :freak2:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Chorzy ludzie.
 

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Smołą sobie posmaruj,rozmowy o paleniu? to na pewno nie była rozmowa o paleniu, może kabaret ogladales, nie smaruj niczym bo nic ci to nieda a jeszcze bardziej spie****i smak, jeszcze cukier haha, będziesz palił sobie caramelowego lola haha
pozdro wariat :D
ps. o ku**a jak to musi smakować :freak2:

Stary z całym szacunkiem ale ocenianie na podstawie "tak mi się wydaję" jest poniżej krytyki.
To, że taki sposób palenia nie leży w Twoich upodobaniach nie znaczy, że należy go w ten sposób wykpiwać.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Haha - wydaje mi się, że trend wziął się stąd, że jakiś idiota zobaczył jak ktoś smaruje blunta wax'em (lub innym, bardziej płynnym ekstraktem) i pomyślał że to zwykły miód xd
 
P

PolnaMiedza

Guest
Pewnie chodziło o dodatek miodu lub melasy przed kosą żeby palenie było ,,słodsze". Na hÓj podsłuchujesz:kib:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Haha - wydaje mi się, że trend wziął się stąd, że jakiś idiota zobaczył jak ktoś smaruje blunta wax'em (lub innym, bardziej płynnym ekstraktem) i pomyślał że to zwykły miód xd

Dałbym se rękę u***ać że tak było.
 
L

Lord of Old School

Guest
Stary z całym szacunkiem ale ocenianie na podstawie "tak mi się wydaję" jest poniżej krytyki.
To, że taki sposób palenia nie leży w Twoich upodobaniach nie znaczy, że należy go w ten sposób wykpiwać.

Ziomek ja wyraziłem tylko swoją opinie,to zapal bata którego posmarujesz miodem i wyschnie i daj znać jak smakował :D
Jestem strasznie ciekawy jak to smakuje,ale mi by było osobiście szkoda zioła na takie experymenty :freak:

Życzę ci powodzenia ziom 5!
 

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88
Kazdy powiniwm miec prawo robic se co chce ze swoim zielem i nikt nie powinien z tego szydzic a czy bedzie to smakowac? No to zalezy od gust
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Mordy to ja wam powiem jak to z miodem i lolkami w moim przypadku było. Ziomek kiedyś wrócił z Amsterdamu-zaznaczam że to było na początku lat 00 i powiedział że jarał jointy z miodem i ze na jakimś filmiku widział jak Breal z Cypress Hill takie jarał. Też się w głowe pukaliśmy ale ciekawość zwyciężyła. Po skręceniu bierzesz osrobine miodu na palec i smarujesz usta a potem przeciągasz lolka miedzy wargami i miód rozsmarowuje sie cienką warstwą. Nie trzeba czekać aż wyschnie ale jak dasz za dużo miodu to bedzie pryskać w trakcie palenia bo zacznie sie gotować. Używaliśmy do jarania rolki po srajtaśmie-dziurka a w nia wsadzasz gibona i zatykasz drugą stronę jak łapiesz bucha. Nic przyjemnego ten pryskający wrzący cukier a drugi minus to to że po paru dniach palenia takich blancików zaczyna sie kaszleć i potwierdziło sie to u kilku osób które próbowały. Jak jesteś ciekawy [MENTION=72180]WielbicielMJ[/MENTION] to sprawdź sam.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
jak ktoś wie skąd mogę zamówić naprawdę dobry miód (jak najbardziej naturalny) w UK to chętnie zrobię test :)
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
jak ktoś wie skąd mogę zamówić naprawdę dobry miód (jak najbardziej naturalny) w UK to chętnie zrobię test :)

Szukaj jakichś pasiek i bierz bezpośrednio od pszczelarza. W sklepach nie ma dobrego miodu, możesz też poszukać na jakimś olx takich ofert i zapytać się czy wyślą do UK.

Próbowałem kiedyś tak palić. Nic ciekawego smak taki sam a miód od temperatury zaczyna się roztapiać i karmelizować, przez co pali się nierówno.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Kazdy powiniwm miec prawo robic se co chce ze swoim zielem i nikt nie powinien z tego szydzic a czy bedzie to smakowac? No to zalezy od gust

To po pierwsze nie ma prawa dobrze smakować. Po drugie, można se płuca nieźle roz***ać takimi eksperymentami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół