nasiona marihuany

Najskuteczniejszy filtr zapachu.

Wyszukiwarka Forumowa:

NoWeeder

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2020
Postów
38
Buchów
0
Siemanko,
Kupiłem w celach kolekcjonerskich jedno nasionko, trzymam je w pięknej gablocie Royal Room 50x50x120. Jestem przed fazą kwitnienia, ale na zaś muszę być gotowy na możliwie pełną ELIMINACJĘ zapachu. Napisałem Capsem, ponieważ nie chcę wspierać się "neutralizatorami", które po prostu są innym zapachem. Na ten moment działa u mnie wentylator 100mm z flitrem Can Lite - o ile dobrze pamiętam jego nazwę. Dodatkowo w kanał napchałem ciut maty do okapów. Zapachu nie ma, z rury wylatywał specyficzny zapach, ale to nie ten, który wzbudza wiadomą uwagę. Hoduję jeden automat, ni cholery nie pamiętam nazwy... Ale zapachu być nie może. Kobita przewrażliwiona twierdzi, że "już coś czuć chyba", ale sama koksuje mieszkanie jakimiś świeczkami zapachowymi, więc po prostu dokłada sobie nową historię na zaś ;) Jeszcze nic nie czuć :)

Czy powyższa kombinacja może być "skuteczniejsza"? Montażu wentylatora 125mm chciałbym uniknąć - jest dużo głośniejszy, a już ten jest mało przyjemny... Mam kilo granulatu węgla aktywnego, ale wentylator nie bardzo chce przetłoczyć powietrze przez niego.

Jak działać? Czy zostawić?

Pozdro, dzięki z góry!
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Dobrac filtr fi100 tak, aby przepustowosc wieksza byla od wentylatora.Jezeli wentylator robi 180m3 to filtr musi miec wieksza urabialnosc np 250m3 ,wtedy nic nie bedziesz musial kombinowac.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,733
Odznaki
10
W razie awarii możesz zacząć od zmiany filtra na większy, jak kolega wyżej napisał. Sam jestem po takiej zmianie, bo zestaw sklepowy przepuszczał zapach. Teraz mam większy filtr innej firmy i w połączeniu z innym wentylatorem nie przechodzi niemal nic (trzeba się wwąchać xD).
 

NoWeeder

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2020
Postów
38
Buchów
0
W razie awarii możesz zacząć od zmiany filtra na większy, jak kolega wyżej napisał. Sam jestem po takiej zmianie, bo zestaw sklepowy przepuszczał zapach. Teraz mam większy filtr innej firmy i w połączeniu z innym wentylatorem nie przechodzi niemal nic (trzeba się wwąchać xD).

Wskażesz modele? I te archiwalne, i te aktualne ;) Z góry dzięki :)

Siemankooo.Dobry początek-witaj na forum!

Mam nadzieję, że nie przeskoczyłem żadnego tematu przywitalnego :eek: :)
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,733
Odznaki
10
[MENTION=93919]NoWeeder[/MENTION] za pierwszym razem miałem AXIAL-FLO 100mm Black Orchid bezpośrednio przyłączony do Can-Lite 150. Went jest w przedziale filtra i wszystko powinno działać, ale zapach był za wyraźny, szczególnie po nocy.
Teraz mam Ventis Mix-FLO 125mm 220-280o oo niego wychodzą po niemal 2m rury izolowanej, jeden koniec jest dołączony do filtra Prima Klima 160/240. Filtr może wydawać się na styk, ale wentylacja traci na mocy już na nim oraz w rurach. Ten zestaw zrobił u mnie dużą różnicę.
Spokojnie może być tak, że u Ciebie będzie dobrze z tym co masz, bo widziałem też osoby zadowolone z tego zestawu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół