nasiona marihuany

Auto Duck - Długo jeszcze to trzymać?

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć,
Sytuacja wygląda jak na zdjęciu. Trichomy po części zaczynaja się robić mleczne, ale mi to jeszcze na jakieś 3 tygodnie wygląda?



Podlewane aktualnie wywarem ze skórek bananów i miodu.

Fakty : 7 Litrów, organika od początku, 53 dzień rośliny, 37 dzień kwitnienia.

Dzięki za rady.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
dwa trzy tygodnie jeszcze przetrzumaj. powinno podpuchnąć conieco
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dzięki za odpowiedź dobry człowieku. Oby natura Ci w dużych topach to wynagrodziła :)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Wczoraj sprawdzałem trichomy i są mleczne. Czekać, aż część zbrązowieje, czy już to ciachać ? Roślina nie wygląda jakby puchła, ale ma mocno zbite te topy.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Wczoraj sprawdzałem trichomy i są mleczne. Czekać, aż część zbrązowieje, czy już to ciachać ? Roślina nie wygląda jakby puchła, ale ma mocno zbite te topy.
Ja bym czekał na bursztyn bo jednak minimalnie sie zmieni struktura topa, a no i nabierze tej mocy. Jeżeli lubisz mleko to czekaj na same mleko bez przejrzystych, a jak masz czas to trzymaj bo wyjdzie jej to na +.
 
Rejestracja
Sty 26, 2020
Postów
21
Buchów
0
Wczoraj sprawdzałem trichomy i są mleczne. Czekać, aż część zbrązowieje, czy już to ciachać ? Roślina nie wygląda jakby puchła, ale ma mocno zbite te topy.

Pytanie co lubisz, na czym Ci zależy ja np. wole mleko najlepiej 3,2% :) joke a na serio jak lubisz moc to czekaj na bursZtyn
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Właściwie nie śpieszy mi się. Potrzymam jeszcze i będę obserwował. Przeźroczystych praktycznie już nie ma wcale.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół