nasiona marihuany

White Russian Auto Pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Muszynianka

Guest
Siemanko wszystkim. Potrzebuje waszej pomocy ponieważ wydaje mi się że moje russki słabo kwitną, ich żywot to obecnie 45dni , dziewczyny są automatami przynajmniej tak mi się wydaje ponieważ takie nasiona własnie kupowałem, cała uprawa 18/6 światła, żarówka gib flower spectrum 150w. Możecie mi doradzić co robić w takiej sytuacji ?




 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Karmisz je czymś? Bo wyglądają jak by głodne strasznie.
Powinny sie zebrać jeszcze do 75 dni tylko daj im coś na kwitnienie.
 
M

Muszynianka

Guest
Posiadam "canna bosst akcelerator" oraz "canna pk 13/14" stosować jedno i drugie?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Canna Flores, Boost i PK13/14 poczytaj o dawkowaniu i jazda :) No chyba wszystko razem sie daje :D
Miałem 80 dniowe Gorille i sie zebrały jak je przykoksowałem :D
 
M

Muszynianka

Guest
Canna flores niestety nie posiadam, czy zamiast tego może być canna vega?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Canna flores niestety nie posiadam, czy zamiast tego może być canna vega?

Sama nazwa mówi Canna Vega na wzrost ;) To kup nie wiem Advanced Nutritiens Bloom i zapodawaj z pk i boostem. Szkoda że nie od początku lecą na pożywce bo mógłbyś mieć taką pałe że hoho aż zazdroszczę :D
 
M

Muszynianka

Guest
Przez cały cykl życia dostawały papu być może za mało:jprd: zastanawiam się nad przełączeniem 12/12 może tego potrzebują?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Ale w jakim celu skoro zaczęły kwitnąć? :jprd:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Nie kombinuj teraz z światłem tylko zostaw jej 18/6 bądź daj 20/4. daj jej papu na kwitnienie i powinno być dobrze
 
M

Muszynianka

Guest
Witam ponownie. Nie będę zakładać nowego tematu żeby nie robić spamu :troll: rzućcie okiem na liście które się wykręciły trochę, czy to normalne?




 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
napisz ile podlewasz i ile i jakie nawozy dajesz , to może być zbyt duża wilgotność lub przeholowałeś z azotem.
 
M

Muszynianka

Guest
Litr wody na 9l dolniczkę, stosuje canna boost akcelerator + canna 13/14 ( 1/4 dawki zalecanej przez producenta )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół