nasiona marihuany

gib flower spectre pro 150w

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Muszynianka

Guest
Siemka wszystkim. Mój "gib flower spectre pro 150w" to żarówka czasowa która sama zmniejsza oraz zwiększa światło 1-2 min, doświadczony grower pewnie zna ten temat :) zatem nasuwa mi się pytanie , czy tryb pracy tej żarówki wpłynie na ogólny rozwój roślin?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi ale po Polsku, bo "doświadczony grower" pierwszy raz słyszy o "żarówce czasowej".
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Pierwszy raz spotykam się z "żarówką czasową" Czy aby na pewno? Prędzej cały zapłon ma jakiś ściemniacz czy coś w tym rodzaju, ale żeby żarówka...? Niby pod jakim względem?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
LOL. Żarówka czasowa :uff:

Tam pisze że żarówka rozgrzewa się (startuje) pięć minut i przez następną minutę lub dwie się stabilizuje.
 
M

Muszynianka

Guest
Chodzi o to że żarówka gaśnie stopniowo co 2 minuty na około minutę , dodam że sprawdzałem drugą tej samej firmy gib i sytuacja podobna, gdy podłączona została żarówka philipsa to się nie pojawiało, hmm gdzie tkwi problem?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Chodzi o to że żarówka gaśnie stopniowo co 2 minuty na około minutę , dodam że sprawdzałem drugą tej samej firmy gib i sytuacja podobna, gdy podłączona została żarówka philipsa to się nie pojawiało, hmm gdzie tkwi problem?

a jaki masz balast?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No nieźle - zasilacz 400W, a żarówka 150W - chłopaku pilnuj się bo chatę spalisz albo sobie zrobisz krzywdę...
Albo kup żarówkę 400W i używaj tego prehistorycznego zasilacza albo kup do swojej "czasowej żarówki" zasilacz 150W.
 
M

Muszynianka

Guest
Napisane jest że tolerancja od 70w do 400w , może ja to zle interpretuje ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Raczej źle to interpretujesz...

Nie wiem co to za przedmiot, który ma tolerancję 70-400W (zapłonnik, kondensator czy ch*j wi co),
ale ta największa kostka (statecznik) powinna mieć 150W, a nie 400W, jeżeli chcesz podpiąć do niej żarówkę 150 watową.

Zamiast REX T-400 powinieneś mieć REX T-150 jeżeli taki istnieje.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
No to już wiemy jak zrobić żarówki czasowe :) a ta żarówka od Philips też była 150W czy 400W?

PS. Dla własnego bezpieczeństwa jak już zostaniesz przy tym balaście to połóż go na jakiś cegłach, czy płytkach. Żeby Ci do głowy nie przyszło kłaść go bezpośrednio na panelach, parkiecie czy dywanie...

EDIT: Ta część która jest oznaczona 70-400W to zapłonnik
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół