nasiona marihuany

GGS i ORION

Wyszukiwarka Forumowa:

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
Siema tak jak w temacie co powiecie o tych seed bankach mam wybrane od GGS white whidow x amnesia auto jak autosy od tego producenta sprawuja się? Z ORIONA zaś wybrałem easy poison fast version w opisie ma ze szybko dochodzi w polskich klaserach. Czy możecie polecić również jakiegoś półautomata od GGS alvo bebooka z góry dziękuje.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Klasyka outdooru, ggs w tym roku nic nie wydaje, a ze stron wszystko wyprzedane. Od bebooka też żadnych półauto nie widziałem. Ludzie na forum zachwali półauto od sweet seeds, sam będę sprawdzał w tym roku s.a.d i green poison.
 

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi przestudiuje to na bank. Od GGS-a dostępne są jeszcze automaty ale mała ilość
 

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat automatów od bebooka? Dałem post w innym dziale odpowiednim ale tam widzę nikt nie zagląda.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat automatów od bebooka? Dałem post w innym dziale odpowiednim ale tam widzę nikt nie zagląda.

Kiełkują bez problemu oraz mają duży wigor, miałem kilka nasionek i zero problemów.
 

bondi16

Member
Rejestracja
Paź 10, 2015
Postów
20
Buchów
0
Nic nie będzie w tym sezonie, jedynie automaty, które jeszcze są na jednej ze stron.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
nie tak dawno w f2seeds jeszcze mieli. Zobacz też w quakemind
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół