nasiona marihuany

Pierwsza uprawa, pierwsza ścinka

Wyszukiwarka Forumowa:

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Witam, mam takie pytanko, jak na wasze oko wyglądają te panny? Czy odstawiać im już nawóz? Jutro kupię mikroskop żeby sprawdzać kiedy będą gotowe do ścinki, podczas FLO liście zaczęły żółknąć, na początku bardzo delikatnie a z czasem coraz więcej i więcej, dlatego też takie łyse te panny :pl: Nie mogę się już doczekać zbiorów, czekam jak na szpilkach aby się dowiedzieć czy chociaż część kosztów się zwróci, głównie chodzi o zakup boksa :zjarany: Zastanawiam się jeszcze jak je później ściąć bo pojawiły się tam tak jakby nowe kwiatostany i jest to malusieńkie w porównaniu do reszty i wątpię, że "dojdą" w tym samym czasie, mam je zostawić a resztę obciąć czy jak? :D

Zdjęcia kiepskiej jakości ale nie mam możliwości zrobienia lepszych :)

Z góry dzięki za pomoc! :)

IMG_1025.JPG




normal_IMG_1030.JPG



normal_IMG_1034.JPG
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dodaj więcej info,ile kwitną,co to jest

wydaje sie ze jeszcze sporo im zostało,są głodne,wyjadły z liści.dałbym im jeść całą dawke npk i to szybko,bo zaraz będą zupełnie bez liści
ale wpierw napisz więcej info
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
dodaj więcej info,ile kwitną,co to jest

wydaje sie ze jeszcze sporo im zostało,są głodne,wyjadły z liści.dałbym im jeść całą dawke npk i to szybko,bo zaraz będą zupełnie bez liści
ale wpierw napisz więcej info

Są to automaty, ok. 28 stycznia zaczęły kwitnąć, 26 grudnia posadzone. Wedlug opisu max 75 dni od nasiona do plonu, dostają organic food for plants guerrilla juice.

Npk czyli??
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Są to automaty, ok. 28 stycznia zaczęły kwitnąć, 26 grudnia posadzone. Wedlug opisu max 75 dni od nasiona do plonu, dostają organic food for plants guerrilla juice.

Npk czyli??

czyli nawóz z azotem potasem fosforem itp.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
po mojemu to jeszcze ze 3tyg..dużo włosa,widać ze chciałaby puchnąć,ale ni ma liści,fabryczka słabo działa ..tak czy inaczej to one chcą jesć i musisz je utrzymać aż dojdą
npk powinno być w jdzeniu,popatrz co tam u Ciebie napisane,powino być ile tego npk,jeśli to nawóz
a jeśli nie ma to sie zaopatrz w nawóz na kwitnienie

dawka ile podaje producent lub mniej więcej

nie wiem co to za nawóz,wklej coś o nim
nie przesuszasz może za często/mocno?

działaj
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Poobrywaj te suche i całkiem żółte liście od nich mogą topy zapleśnieć.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Poobrywaj te suche i całkiem żółte liście od nich mogą topy zapleśnieć.

oj nie podkręcaj coli bo zaraz krzaki będą bez liści ;)

od suchych plechy nie będzie,tam już wiatr hula

liść trąć palcem jak odpadnie to ok ... inne są na wage złota u Ciebie i tak bym je traktował :craz:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Sięgając w pamięć, wiele razy widywało się na forum wygolone niemal do zera planty przez nowicjuszy. Patrząc na te planty, jak na 1 raz nie jest źle. Jest szansa że w ciągu 4 tygodni jeszcze sporo napuchną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół