nasiona marihuany

Czy wszystko jest ok?

Wyszukiwarka Forumowa:

Nielegalna

Member
Rejestracja
Lut 20, 2020
Postów
14
Buchów
0
Siemka, moje pierwsze mam nadzieję panny ;) NN z palenia.
Od wykiełkowania mają dokładnie 17 dni, wszystko szło elegancko jednak kilka dni temu listki zaczęły troszkę blednąć:







Podłoże to kokos, podlewam odstaną kranówką z dodatkiem bio grow 4ml/l co jakieś dwa dni lub gdy mają za sucho. Temperatura 25-26 st, wilgotność ok 45, w nocy 50-60. Świecę 18/6. Panel led biały i żarówka led 100w full spectrum, box z szafki, dość mały, ledwo mieszczą się 3 doniczki :D

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co może dziać się z moimi roślinkami? Co powinnam kupić albo co lać z tego co posiadam w domu? Czy te listki wskazują na jakieś niedobory?

Mam jeszcze bio bloom i top max, kiedy powinnam zacząć je stosować? Z góry dzięki za odp :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Wygląda to dobrze, jeszcze klika dni i przełączaj na flo, jeżeli przetrzeń ograniczona:mot:

W tym ledowym świetle nie widać blednących liści, może zrób zdjęcie w czasie nocy? :) Pozdro
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Jak narazie lej sama wode postaraj sie spryskiwac na czas zgaszenia lampy.
 
P

pozytyw

Guest
wyglada dobrze, dałbym wiecej swiatla lub ewentualnie opuscil lampe, zacznij trening LST , jo
 

Nielegalna

Member
Rejestracja
Lut 20, 2020
Postów
14
Buchów
0
Wygląda to dobrze, jeszcze klika dni i przełączaj na flo, jeżeli przetrzeń ograniczona:mot:

W tym ledowym świetle nie widać blednących liści, może zrób zdjęcie w czasie nocy? :) Pozdro


Nie za szybko na flo? Dość małe są jeszcze, max 15 cm. Chodzi mi o te bladozielone obrzeża liści, na jednej roślince tylko takie coś mam. Przeczytałam, że to folia może skupiać światło w jednym miejscu ale tego nie jestem pewna :)

Zdjęcie:


LST już zaczęłam aczkolwiek nie wiem czy dobrze :D

 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Po przełączeniu 12/12 jeszcze sporo podrosną zanim wyhamują. Nie powiem skąd te przebarwienia, może jest to mały niedobór jakiegoś pierwiastka? Może calmagiem ja psiknij? Lst Ok, możesz ją giąć do gleby. Pzdr
 

Nielegalna

Member
Rejestracja
Lut 20, 2020
Postów
14
Buchów
0
Po przełączeniu 12/12 jeszcze sporo podrosną zanim wyhamują. Nie powiem skąd te przebarwienia, może jest to mały niedobór jakiegoś pierwiastka? Może calmagiem ja psiknij? Lst Ok, możesz ją giąć do gleby. Pzdr

Kupiłam calmag, na opakowaniu napisane jest zeby lać 1ml/L co 3 dni albo 2ml/L raz na tydzień jaką dawke stosować do oprysku?

Opuściłam lampy, zamontowałam nową folie diamond mylar. Pojawiły się nowe problemy czyli pleśń na wierzchu w doniczkach, czy to wina tego ze nie mam wentylacji ? Wilgotnosc utrzymuje sie w granicach 40-50, kolo weekendu przełączam na 12/12
 

Nielegalna

Member
Rejestracja
Lut 20, 2020
Postów
14
Buchów
0
Z trzech pozostała jedna panna :) Tylko zaczyna pokazywać humorki czyli więdną jej dolne liście.
Zero przebarwień, po prostu usychają. Od tygodnia dostaje bio bloom i top max, leje tez minimalne ilości bio grow, na zmianę podlewam samą wodą, dostaje opryski z calmagu. Czy te listki mogą usychać po prostu ze starości?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół