nasiona marihuany

Uprawa u znajomego

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Czesc. Mam pytanie kolega posiada dom i on polubil sobie popalać i wpadłem z nim na uprawę oczywiscie zgodzil się u siebie robić w piwnicy do ktorej nikt nie wchodzi oprocz niego. Bo wiadomo pająki to kobiety sie boją :D


I kolega pyta czy bezpiecznie jest mieć boxa 1m2 lub max 1.44m2? Na własny użytek? Czy za taką uprawę 9 roślin jest bezpieczne? Bo kolega boi się że go mogą aresztować na 3 miesiace ja mu mowilem ze kolega inny mial boxa 2.25m2 boxa i 16 roslin i dostal zawiasy bo nie handlował i moje pytanie jest takie czy uprawiajac tam u niego naraza sie na areszt 3 miesieczny bo teraz slyszalem ze Pisiory zwiekszyly ilosc aresztowań wobec uprawiaczy ziola. Dodam że nie karani ! Rodziny swoje mamy ja mu tylko chce pomoc w uprawie za co dostane pare gram wiadomo.

Przepraszam ze, tak chaotycznie napisałem. Kumaci zrozumieją moj kod DaVinci :p
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Zajmijcie się pieczarkami.
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Czesc. Mam pytanie kolega posiada dom i on polubil sobie popalać i wpadłem z nim na uprawę oczywiscie zgodzil się u siebie robić w piwnicy do ktorej nikt nie wchodzi oprocz niego. Bo wiadomo pająki to kobiety sie boją :D


I kolega pyta czy bezpiecznie jest mieć boxa 1m2 lub max 1.44m2? Na własny użytek? Czy za taką uprawę 9 roślin jest bezpieczne? Bo kolega boi się że go mogą aresztować na 3 miesiace ja mu mowilem ze kolega inny mial boxa 2.25m2 boxa i 16 roslin i dostal zawiasy bo nie handlował i moje pytanie jest takie czy uprawiajac tam u niego naraza sie na areszt 3 miesieczny bo teraz slyszalem ze Pisiory zwiekszyly ilosc aresztowań wobec uprawiaczy ziola. Dodam że nie karani ! Rodziny swoje mamy ja mu tylko chce pomoc w uprawie za co dostane pare gram wiadomo.

Przepraszam ze, tak chaotycznie napisałem. Kumaci zrozumieją moj kod DaVinci :p

No pewnie, ze to pomysł wart realizacji. Polecam automazar. Pozdro dla kumatych!
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Masz chyba ze 200 watkow zalozonych i ani jednego krzaka nie pokazales.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?125911-Koniec-Karriery-z-Uprawą

To ten sam ziomek?

tamten już nie żyje ;/ inny ziomek :pP

---------- Post Zaktualizowany 19:49 ---------- Data pierwszego postu 19:48 ----------

Dobry farmazon :D

farmazon to masz w glowie

---------- Post Zaktualizowany 19:50 ---------- Data pierwszego postu 19:49 ----------

Zajmijcie się pieczarkami.

pieczarki mmm :p
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jak tak czytam twojego posta to myślę że nie ma na świecie papugi który by cię wybronił bo sam byś się w większe bagno wpychał z każdym zdaniem.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Jak tak czytam twojego posta to myślę że nie ma na świecie papugi który by cię wybronił bo sam byś się w większe bagno wpychał z każdym zdaniem.

Wyczerpująca odpowiedz... Faktycznie forum debili ;/

Dlaczego miałbym się w***ać? Jezeli ktoś robi na wlasny uzytek to co moge się w***ać gorzej? Jak zejdzie faza to napisz......



Jak któś ma tak pisać to na ch*j zaczynacie najlepiej nie odpisujcie i ignorujcie to co napisalem...
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Nikt ci tu nie powie czy go zawiną na 3 miesiące, bo nikt z nas nie wróży z kryształowej kuli. Złota zasada jak weźmiesz dobrego adwokata to by cie nawet uniewinnił. Nie ma jakiejś podziałki, że jeśli box >1m2 to nie zatrzymujemy, a jak więcej to areszt. Wszystko zależy od policji, sądu, prokuratury.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
zakaz jest zakaz czy to jest jedna roślina czy 100. wszystko zależy od prokuratora, jak cięty to i za jedną dowali jak myślący to nie spali cię na stosie. ludzie już za peta siedzieli.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Panowie jeszcze boxa nie złożyli a już myślą o konsekwencjach z takim podejściem to lepiej nic nie róbcie :bal:
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Panowie jeszcze boxa nie złożyli a już myślą o konsekwencjach z takim podejściem to lepiej nic nie róbcie :bal:

Dokładnie tak jak kolega mówi z takim podejściem daleko nie znajdziecie.
Polecam zacząć działać i nie chlapać ozorem na prawo i lewo, być przy tym czujnym niwelować zapachy i niepotrzebny przypał a reszta sama się potoczyły.
 
P

PolnaMiedza

Guest
A co tam, nabije sobie posta. Powodzenia !!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół