nasiona marihuany

Młody zwinięty liść.

Wyszukiwarka Forumowa:

KoyanisQatsi

New member
Rejestracja
Lut 20, 2020
Postów
1
Buchów
0
Cześć dobrzy ludzie.

Moja druga roślina i pierwszy wątek na forum.
Przy pierwszej nie było żadnych problemów, więc trochę martwię się obecną.
Jest to 12-dniowy automat Tonic Ryder trzymany w boxie, temperatura 28-30 stopni, wilgotność 70-75%.
Pierwsze liście są nieco przebarwione i pofalowane ze względu na początkowe problemy z niską wilgotnością, od kilku dni jest już na powyższym poziomie.
Pojawił się natomiast wcześniej nie spotykany przeze mnie problem widoczny na zdjęciu.
Jeden z najmłodszych liści, a w zasadzie jego część zwija się jak szpon raptora i lekko czernieje na końcu i brzegach.
Reszta rośliny i nowych odrostów jest ok, tylko ten jeden mały drań się tak wykręca i mnie niepokoi.
Czy wiecie, co to? Może postępować dalej? Pewnie utnę cały liść przechodząc do LST, ale może powinienem zrobić to od razu?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

---------- Post Zaktualizowany 10:55 ---------- Data pierwszego postu 10:52 ----------

Pisze na telefonie i niestety nie wiem, jak dodać zdjęcie :/
Mam je dodane do forumowej galerii, ale nie widzę opcji dodania zdjęcia, a kiedy wklejam link, nie jest on ewidentnie linkiem do fotki.

---------- Post Zaktualizowany 10:59 ---------- Data pierwszego postu 10:55 ----------

Przepraszam za zamieszanie, nie wiem nawet jak na telefonie edytować posta. poniżej link do zdjęcia:
20200220_102647.jpg


edit mod: poprawiłem Ci zdjecie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja tu nic dziwnego nie widzę. Gdzie tu jest twn czarny zawijas?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół