nasiona marihuany

[LED][480W][1,44m2]FEM:bluegelato41,critical,g13haze,lsd,tangerinedre am,triplecheese

Wyszukiwarka Forumowa:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Światło:
Paski 55W -> Clu 480W.
Box:
DP 0,24m2-> DR 1,44m2.
Wentylacja:
400m3.
Ziemia:
Plagron Lightmix, biobiz, canna profesional, dolomit, kulki z mikroelementami, łaski z pod laski, 18l.
Nawozy:
Atami NRG.

1




8




13

Jak widać większość wyszła później, jedną złamałem. Czas liczę najstarszym.


15



19



26

Przesadzone gdy największej uschło kilka końcówek i dostała przejaśnień. Mam wrażenie, że wolniej iść nie mogły.

35



40


Przejaśnienia, zapobiegawczo podlane SiMg, pjawiło się na innej roślinie ale nie rozwinęło się.

45


Wooolnooo strasznie, robię lekkie roszady i rozmyślam na przełączeniem.


46
1


Szło wolno ale stabilnie a tu ***, popsuło się.
2


Tutaj też wyskakują plamy + wykręca liście.
Podejrzewam problem z korzeniami lub z pH... i przełączyłem, może się rozchodzi... a i okazało się, że miałem ustawiony timer na 15h...




usprawnienia kosztowały 5minut, dwa szczyty i 2 i pół liścia.
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Siema dziady!
Dzień pięćdziesiąty i jeszcze cztery dni.

Wciornastek ogarnięty, z kolei mączlik się pojawił... znajomy mi przynosi bo u niego plaga. Uszkodzeń na liściach nie przybywa, to jakieś ostrzeżenie było czy co? Malutkie, kapryśne psiochy. Powoli trybią, nudy.


pozdroo sp. z o.o.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
62/7
Szybki up, za tydzień zrobię przerzedzenie i up będzie ciekawszy. Pozdrówki.








Jednej liczę 1 flo bo długo trybił. I te *****e wciornastki... stosuję ochronę biologiczną, która wymaga odświeżenia co 30 dni, o której nie wiedziałem.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
71/16
Wciornastki jak widać, kupiłem ultimites i zaistalowałem lepy. Usunąłem trochę liści, odrostów, zrobiło się luźniej. Zastanawiam się czy nie zrobić lollypopingu. Drugie podlanie z pożywką 700ppm.

Chochoły dwa, największe, najszybsze, najładniejsze, lekkie braki. W ogóle to powtarza się historia zeszłego grow, niedobory... tangerinedream i g13haze



G13H, na dole critical rqs w 11 l.




reszta to karakany
gorilaglue

bluegelato41, bozia pokarała,

może urośnie jeszcze,

był najbardziej pociemniały ale końcówki ok, właściwie tylko u niego, pierwszy mróz,

critical

elesdi,




Pozdro i do następnego.
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
:tiphat:
78/23
W końcu zaczyna to jakoś wyglądać. Fotki specjalnie przed porządkami, które nastąpią w nieokreślonej przyszłości...
Przez dwa tygodnie doszedłem do pożywki 800ppm, teraz będzie tylko więcej. Pierwszy raz podlałem ata flower, który leje się od początku flow... z***ałem. Nawadnianie unormowało się na poziomie 14l co drugi dzień, wcześniej co 4, 3, było wiele przesuszleń. Robaki uspokoiły się póki co.

Całość.




G13hejz





tangerinedream.






kritikal, 11l.







bludżelatoczterdzieściijeszczejeden






gorilaglu, 16 flo. Końcówki fest saplone.




lsd.



tryplcziiz



nn.






Muszę pochwalić nową galerię, bardzo przyjemnie i bardzo szybko wrzuca się zdjęcia. :thumright::thumbs-up-smiley-em, jeszcze muszę nauczyć się robić lepsze zdjęcia. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
85/30
Miesiąc kwitnienia minął dość niespodziewanie. Rozmyślam nad kiełkowaniem następnej partii.
W boksie nie ciekawie. Obejrzałem planty podczas strzyżenia i plonowanie będzie raczej słabe, lsd, gorillaglue, bluegelato w kolicach 40g... je**ć. Zdjęcia.



gorilaglue 23flo


dubaj się zeszronił



tripleczis, pierwsze brązowe włosy, bardzo wyraźny zapach


bludźelato, on tak ma a ja myślał, że przenawożony :jprd: , zapach mocno kwiatowy, różany


critical, znów jakieś kur***wo na przytopowych


g13haze, cały zmrożony




tangerinedream, czuć mandarynki


 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
92/37

Trawka się zieleni, cipka się czerwieni, fiutek stoi jak sosna to znak że będzie wiosna. :brawo:
U mnie wirus CalMagus Niedoborus 4.

Dubaj



Lsd



TripleCheese



GorillaGlue



BlueGelato41



Critical



G13Haze



TangerineDream



całość


:spam:
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Witam serdecznie moi mili :tiphat:
Dzień 104, w tym 47 dni kwitnienia.





Critical, zbliża się 7/7 flo. W niedziele może być skoszony.


DubaiPoison 7/7-8. Gdzieś na zdjęciu zauważyłem brązowe trichomy. Trza odkopać lupę i rzucić oczyma. :oczy:



TripleCheese też wygląda na gotowego 7/7-8 flo. Cała trójka dostaje wodę i samo słodkie. :kuch:


Lsd. Bardzo mi się podoba kontrast. Ciemny krzak i jasne kwiaty. Nie widać tego na zdjęciach. :dance:





GorilaGlue, tydzień młodszy, 40 flo. Listki jakby rewegował, cały popalony.




BlueGelato41


TangerineDream i G13Haze bardzo dużo piją. Mam wrażenie jakbym podlewał je częściej jak co dwa dni to porosłyby lepiej.


G13Haze


Szybko zleciało. Następny up z pierwszymi wynikami. Aha i wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku. :craz:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jakie szczyty, paly ogromne. Piękne masz te krzaki no i zazdro ;)
Czym pachnie gelato?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
pachnie pięknem, prawdą i pojednaniem :odlot:

Wąchałem i lipa na razie. W połowie flo kwieciste nuty a teraz ziemia. Resztka zapachu z palca przypomina to co mnie skusiło do uprawy (możliwa autosugestia). Liczę na lepszy zapach po wysuszeniu. [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION]
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Bo z ziomkiem jak palę Crosy v3 i tropicane Cookies to gada że smakuje jak gelato, stąd też pytanie. Mam 5 pestek tego bluegelato41.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Nie wiem, możliwe, że podobnie.




110/53


Critical padł w dniu 51 z 49, był w 11 litrach.
Mokry 180G
Topy zbite, kilka puszystych kwiatów, dolne nawet ładnie się zbiły, dobrze się trymowało, spokojnie to tylko Critikal



Syndrom Honzy




GorillaGlue -7dni, powykręcane topy. Ona i bluegelato41 dostają nawozy, reszta tylko melise.




DubaiPoison u kresu w środku i TripleCheese u kresu pod wiatrakiem :kres:

 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
122/65
Critical, 42 g




Dubai, 56 g. Padł w dniu 54 z 56-63. Był jeden banan ze 2 tygodnie temu. Możliwe że coś dmuchnęło na triplecheese. Bardzo pozytywnie nastrajające palenie.








Triplecheese 71 g. 58 z 50-55. Dużo brązowych trichomów i wyszła zamuła lekka. Zapach uderzający po nosie. Problem był, jakby pestki się pojawiały, same skorupki, takie pestki duchy...
Mało zdjęć bo był problem z przesłaniem.





G13Haze 64 z 63-70. Szybko doszedł. Tydzień wcześniej złapał kolor a w dniu ścinki 80% brązowych trichomów. Żywicy najwięcej, gęsto oblany.




Ponad 400 mokrego :))


Tangerinedream 64 z 60-65. Słabo z trichomami, będę zmuszony ściąć taką jaka jest.



Lsd 64 z 56-64. Jeszcze jedno podlanie i w łeb.



BlueGelato41 ten to zmasakrowany cały. Ulubieniec wciornastka i jakiej zarazy ziemniaczanej.



GorillaGlue 64 z 56-63. Końca nie widać. Bez komentarza.

 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
G13Haze, 104g pierwsza klasa, cherbatka granulowana.
Brak zdjęć ze śccinki.

BlueGelato41. Tego podsuszyłem na siatce, schowałem do słoików i zapomniałem na trzy dni. Myślałem że zgnił ale dał się wysuszyć. Ogólenie dziwne w trymowaniu, liście jakby plastikowe a trichomy sypiały się jak piasek. O smaku i zapachu można zapomnieć. Trzeba poczekać, szacuje ponad 60g.





LSD. ***aniec dał 82 gramy! Najniższy krzak ze wszystkich.





TangerineDream, 140g


GorillaGlue dawno po ścince i nie chce wyschnąć. Spada z 330g mokrego, na razie 116g i łodyga słabo chrupie. Spodziewam się koło 90g.







Trym słaby bo krzak niekochany, topy nie zbite, liściaste





tak wygląda wstępnie podsuszony


Jaram się jak głupi 600 pęknie nie ma bata.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
GorillaGlue wysechł na następny dzień. Ten zdechlak dał 112gram, szok. Ma jedną zaletę, moc.

Bluegelato41 dosechł do 58% i go zważyłem. Dał 66g.





1.5 gieta
Bluegelato41, Critical, DubaiPoison



1.7
GorillaGlue, G13Haze, LSD


1,7
LSD, TripleCheese, TangerineDream


Critical albo Dubai był słaby w działaniu reszta upie****a ładnie. G13Haze i TangerineDream w zapachu podobne. TripleCheese wyraźnie pachniał dojrzałymi jagodami. GorillaGlue najmocniejsze.
Sory za słaby opis. Pozddro,
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół