nasiona marihuany

Pierwszy indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Witam,
Do tej pory miałem same automaty w namiocie. Przymierzam się do pełnosezonówek lub półsezonowek. Jest sens bawić się w to czy zostać przy automatach? Na co zwrócić uwagę przy pełnosezonówkach i jak prowadzić roślinę?
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dlaczego mialo by nie być sensu?
Przy sezonowkach Ty decydujesz ile ma trwać okres wegetacji w zalezności od ilosci godzin swiatła, jedyna roznica.
Milion postow jest na ten temat...
 
U

Usunięty 77155

Guest
Ludzie głównie bazują na sezonówkach z tego co wiem. Właśnie dlatego że sam decydujesz o długości fazy weg, najcześciej trwającym od 3 do 4 tyg, wtedy przełączasz światło na 12/12h na co kwiay reaguje kwitnieniem. Kwiatka możesz bardziej rozkrzaczyć, uformować, zrobić topping fim itp, na co przy automatach nie ma sensu. Z jedneho krzaka sezonówki bd mial lepszy plon niż z automata. A nasionka tez kosztują
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Jeśli masz się zabierać za coś to polecam Ci White Widow x Big Bud Fotoperiod od Female Seeds indor daje bardzo dooooobry plon mam zamiar znowu go wsadzić do mojego klasera bo to jak do tej pory najlepsze pestki jakie miałem i szczerze mówiąc jestem z nich mega zadowolony a miełem już nie jedne a co do automatów to najlepiej na outdor gdzieś w krzak rzucić na wiosnę :p

i tak ja koledzy mówią to ty decydujesz o wysokości i powiedzmy o plonie :) bo to już od pestek zależy jakie są jedne dadzą więcej drugie mniej bo są mocniejsze a drugie słabsze

ja zazwyczaj trzymam na wegu do 30 dni jak osiągną 50 cm wzrostu później 12/12
podlewam co 3 dni woda bez dopalaczy wzrostu bo i tak ładnie mi idą bez nich
a co do nawozu na kwitnienie używam MAXIBlOOM ziemia zaś BioBizz Light

POZDRAWIAM .
 
Ostatnia edycja:
R

Rodzilla

Guest
Jeśli masz się zabierać za coś to polecam Ci White Widow x Big Bud Fotoperiod od Female Seeds indor daje bardzo dooooobry plon mam zamiar znowu go wsadzić do mojego klasera bo to jak do tej pory najlepsze pestki jakie miałem i szczerze mówiąc jestem z nich mega zadowolony a miełem już nie jedne a co do automatów to najlepiej na outdor gdzieś w krzak rzucić na wiosnę :p

i tak ja koledzy mówią to ty decydujesz o wysokości i powiedzmy o plonie :) bo to już od pestek zależy jakie są jedne dadzą więcej drugie mniej bo są mocniejsze a drugie słabsze

ja zazwyczaj trzymam na wegu do 30 dni jak osiągną 50 cm wzrostu później 12/12
podlewam co 3 dni woda bez dopalaczy wzrostu bo i tak ładnie mi idą bez nich
a co do nawozu na kwitnienie używam MAXIBlOOM ziemia zaś BioBizz Light

POZDRAWIAM .

A jaki czas oświetlenia na wegu?
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
kolego ja świeciłem moim Paniom od 6:00 do 23:00 na wegu

Lampa led 250W + po 2 tygodniach zamocowałem dodatkowe 100W 2 ledy po 50w zakupione u Chinczyków ale wydaje mi się ze fajny efekt też powinienem otrzymać jeśli bym tylko używał samej 250W Marshydro tak jak pisałem duży plan zależy od pestek jaka jest silna i td
 
Ostatnia edycja:
R

Rodzilla

Guest
kolego ja świeciłem moim Paniom od 6:00 do 23:00 na wegu

Lampa led 250W + po 2 tygodniach zamocowałem dodatkowe 100W 2 ledy po 50w zakupione u Chinczyków ale wydaje mi się ze fajny efekt też powinienem otrzymać jeśli bym tylko używał samej 250W Marshydro tak jak pisałem duży plan zależy od pestek jaka jest silna i td

Bedę używał od poniedziałku Mars Hydro TS600 i nie wiem za bardzo jak nią świecić... Z producentem pisałem i nie zaleca świecić więcej niż 12 h ciągiem. Chciałbym skończyć swoje auto i zacząć jakąś pełnosezonówkę.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Świeć normalnie 18/6 co by się miało lampie stać której ma wytrzymać ponad 50tys/h świecenia? Chyba że jak tak bardzo chcesz jak zaleca producent to świeć 12/1(poczytaj se o tej metodzie). Te zalecenia se w pupke mogą wsadzić
 
R

Rodzilla

Guest
Świeć normalnie 18/6 co by się miało lampie stać której ma wytrzymać ponad 50tys/h świecenia? Chyba że jak tak bardzo chcesz jak zaleca producent to świeć 12/1(poczytaj se o tej metodzie). Te zalecenia se w pupke mogą wsadzić

Zostaje przy 18h bo efekty są widoczne w porównaniu co świeciłem wcześniej (14h). 12/1 jakoś nie odpowiada mi :)
 

Gabrys204

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2014
Postów
46
Buchów
0
Tak jak kolega Ci pisze świeć na pełnej mocy:) ja tak świece od początku do ścinki i jest git a jak padnie lampa zawsze jest gwarancja ale raczej nic nie powinno się stać :) tylko pilnuj temperatury byś nie przesadził bo może faktycznie coś pierdzielnąć ;p
 
R

Rodzilla

Guest
Tak jak kolega Ci pisze świeć na pełnej mocy:) ja tak świece od początku do ścinki i jest git a jak padnie lampa zawsze jest gwarancja ale raczej nic nie powinno się stać :) tylko pilnuj temperatury byś nie przesadził bo może faktycznie coś pierdzielnąć ;p

Lampa dzisiaj dotarła(zamówiona w czwartek) więc dzisiaj wieszam i zobaczymy jak dziewczyny zareagują :) Będę zamawiał z Twojego polecenia White Widow x Big Bud Fotoperiod i szukam czegoś jeszcze :) myślę o:
- fast easy skunk
- northern lights
- super hash

Może coś innego polecasz :)
 
R

Rodzilla

Guest
Jeśli masz się zabierać za coś to polecam Ci White Widow x Big Bud Fotoperiod od Female Seeds indor daje bardzo dooooobry plon mam zamiar znowu go wsadzić do mojego klasera bo to jak do tej pory najlepsze pestki jakie miałem i szczerze mówiąc jestem z nich mega zadowolony a miełem już nie jedne a co do automatów to najlepiej na outdor gdzieś w krzak rzucić na wiosnę :p

i tak ja koledzy mówią to ty decydujesz o wysokości i powiedzmy o plonie :) bo to już od pestek zależy jakie są jedne dadzą więcej drugie mniej bo są mocniejsze a drugie słabsze

ja zazwyczaj trzymam na wegu do 30 dni jak osiągną 50 cm wzrostu później 12/12
podlewam co 3 dni woda bez dopalaczy wzrostu bo i tak ładnie mi idą bez nich
a co do nawozu na kwitnienie używam MAXIBlOOM ziemia zaś BioBizz Light

POZDRAWIAM .

W weekend zaczynam sezonowki. Mam zestaw kompletny od biobizz. Używać zgodnie z tabelą czy mniej przy flo? Zastanawiam się nad advanced nutrients większym zestawem ale nie wiem czy to sens :) przy namiocie 40 40 dwie rośliny ogarne. Myślę o wuju Benie albo main lining lub coś innego. Co polecacie , chciałbym jakiś fajny wynik osiągnąć.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół