nasiona marihuany

Chocolate skunk, dr grinspoon, white widow, moby dick, amnesia lemon

Wyszukiwarka Forumowa:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam serdecznie, jestem w trakcie mojej 1ej uprawy w boxie i w ogole. W boxie 1m x 1m x 2m mam 5 roslinek, ktore sa w temacie. Wszystkie mialy 2 miesiace veg a od 1go lutego przeskoczyly na flo. Maja leda o mocy 100w i hps o mocy 600(gdzie chyba to za duzo ale pomagam roslinkom zbic temperature jak moge i idzie calkiem niezle aczkolwiek kolega ktory mi pomagal jest niedysponowany i potrzeba mi rady kogos jak w obecnym stadium dawkowac nutki bo mam cala serie CANNA i jakies 2 inne. Nie chce spalic roslinek przed scieciem wiec prosze o jakas porade co do nutkow.
Te 2 inne to goliath i magi-cal extra. Zalaczylbym fotki ale nie wiem jak. Pozdrawiam.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Nie wiem jak zrobic edit ale ogarnalem zdjecia takze:
Magi-cal extra


Goliath:


Plus 15 dzien flo moich ksiezniczek


---------- Post Zaktualizowany 15:22 ---------- Data pierwszego postu 14:45 ----------

I jeszcze jedno: ten goliath ma byc w 6-7 tygodniu dodawany a moj chocolate skunk ma kwitnac 45-55 dni a mi ziomek mowil zeby ze 2 tyg przed scinkom przestac dawac nuty czy jakos tak ale 55 dni minus 2 tyg daje nam 31 dzien flo a 6-7 tydzien to bedzie po czasie. Pogubilem sie troche. I te goliaty to razem z cannaboostem mozna dac? I tego magicala zamiast calmaga mam dac? Pozatym jak czytalem opis tego goliata i magicala i np twn goliat ma duza zawartosc NPK to to nie koliduje z canna flores i czy wtedy nadal dodac pk13/14. Tak wiele pytan tak malo odpowiedzi.
#prosba do admina zeby zlepic moje posty bo niestety nienaumialem sie edytowac a mysle latwiej bd w 1 poscie to wszystko przedstawic. Pozdrawiam
 

pillowman

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
59
Buchów
40
Tutaj masz dawkowanie w zaleznosci od medium w ktorym hodujesz rosliny, pobierz sobie i stosuj sie do tabelki:
http://www.canna-pl.com/downloads
Oprocz tego musisz obserwowac rosliny, czy nie maja jakis przebarwien na lisciach czy innych niepokojacych objawow, i w zaleznosci od tego zmniejszasz albo zwiekszasz dawke nawozow. I mniej paniki :D pozdro.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Drogi kolego. Z produktami CANNA jeszcze daje rade, ale te 2 inne ten goliath i magical maja to co ma CANNA flores i cal-mag wiec boje sie ze jak dodam i tego i tego bedzie przenawozenie.
I jeszcze jedno. Ksiezniczki maja 20l poty, a ziomek mowil mi ze bd trzeba przesadzic do wiekszych bo cos im sie stanie, a ja nie mam za bardzo sianka na nowe poty i ziemie. Czy przesadzenie to koniecznosc?
 

pillowman

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
59
Buchów
40
Skoro maja to samo to nie ma sensu mieszac bo przedobrzysz. Nie musisz przesadzac, 20l im wystarczy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół