nasiona marihuany

Legalizacja marihuany w Polsce. Zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
18.jpg
Stowarzyszenie Wolne Konopie zapowiada zbiórkę podpisów pod projektem legalizacji marihuany. Postuluje: 30 gramów i cztery krzaczki dla każdego obywatela!

More...
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Tak zwani liberałowie z Po nie zalegalizowali to czemu PIS miał by zalegalizować, choć na chłopski rozum gdyby to zrobili pewnie dostali by więcej poparcia od młodszego pokolenia, lecz jest to wątpliwe by się skusili.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Tak zwani liberałowie z Po nie zalegalizowali to czemu PIS miał by zalegalizować, choć na chłopski rozum gdyby to zrobili pewnie dostali by więcej poparcia od młodszego pokolenia, lecz jest to wątpliwe by się skusili.

Muszą czymś łatać 500+ i inne dobrodziejstwa a efekt socjalu powoli zaczyna wychodzic...
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION] Jest tylko małe "ale" - projekt pod którym będą zbierane podpisy nie ma celu działań umożliwiających dystrybucję THC ani uprawy jej na skalę przemysłową. Jedyny zarobek państwa w tym przypadku, to oszczędności na działaniach polegających na łapaniu i stawianiu przed sądem ludzi z małymi ilościami konopi.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
chyba że wprowadzą nakaz zgłaszania takich upraw i jakąś daninę narzucą. z tego co ja pamiętam to za rządów PIS marycha była w PL legalna parę lat temu, tylko nie uściślili tego co to jest ilość na własny użytek i PO potem to zniosła. Ja myślę że jeszcze teraz mają co obiecać polakom ale przy następnych wyborach muszą o tym pomyśleć bo limit obietnic też się kończy, a tu jest do wzięcia około 3 mln głosów młodych pełnoletnich. kiedyś wolne konopie robiły ankietę, sam brałem w niej udział, wynikało z niej że 2 mln Polaków z imienia i nazwiska przyznało sie do jarania i popierało legalizację, jak jest teraz nie wiem.
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Wyobraźcie sobie 4 krzaczki w przydomowym ogródku? Idealnie zadbane, zero zwierzyny, dziennie doglądane. Byłoby pięknie. :alien:
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
a pamięć może szwankować, chyba nikt nie wierzy że mery sadzą tylko małolaty, a starszym to co nie należy się:tiphat: ale nikt nie neguje że była kiedyś na legalu i nikt po dopalacze nie sięgał. a ja jestem tylko dojrzały jak moje panienki haha.

---------- Post Zaktualizowany 11:17 ---------- Data pierwszego postu 11:15 ----------

ps. nie słyszałeś że 40 lat mija jak jeden dzień
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół