nasiona marihuany

[3600w] [8.64m2] AK47 - BBxWR - C'99 - Gnomeseeds O.G.KUSH - HSO

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
No Orient jest do***any, jedna z najlepiej plonujących odmian Ace Seeds. Nie licząc tych do***anych sativek co kwitną trochę dłużej. Btw. Odcień, czemu nie chcesz dłuższego flo i lepszego plonu? :D
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zawsze dobry jest Green Poison od sweet seeds lub Glueberry O.G od DP
 
O

OdcieńZieleni

Guest
[MENTION=95886]RNG[/MENTION] podałeś nr seryjny licznika z filmiku, gratulacje! Proponowałeś w jednym z tematów nagrodę Darwina dla jednego z userow, ja cię nominuje do pustogłowia roku
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
[MENTION=95886]RNG[/MENTION] podałeś nr seryjny licznika z filmiku, gratulacje! Proponowałeś w jednym z tematów nagrodę Darwina dla jednego z userow, ja cię nominuje do pustogłowia roku

Jakieś tldr? Ciekaw jestem co mój zlorzyciel wymyślił tym razem.

Grow super, wynik końcowy jak i jakoś suszu naprawdę niezła!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Gosciu myślał ze pozjadał wszystkie rozumy a wyszedł na takiego co nawet własnego nie ma, pultal się tutaj, ze na zdjęciach widać moje dłonie i co najśmieszniejsze myślał, ze filmik który wrzucił Gucilla jest mojego autorstwa, na którym widać nr seryjny licznika, czubów nie brakuje ...



Grow super, wynik końcowy jak i jakoś suszu naprawdę niezła!
.



Criticale to to nie so, ale zadowolony w ch*j jestem, niebawem następne fotorelacje z gnomowych pestek
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
myślał, ze filmik który wrzucił Gucilla jest mojego autorstwa, na którym widać nr seryjny licznika, czubów nie brakuje ...

Oj wstydziłbyś się. Marihuanine uprawiać w szkolej stołówce.. :bal:
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Losie jakie to były piękne namioty! Szacun za podejście i odwagę ;) Buchów dawać nie mogę więc jeszcze nie dam (chyba że mogę a nie wiem jak).
Tutaj nominacja do indoora roku się szykuje


A i jeszcze miałem spytać jak galante rachunki za prąd wychodziły przy tej zabawie. Jeśli to nie tajemnica ;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół