nasiona marihuany

[3600w] [8.64m2] AK47 - BBxWR - C'99 - Gnomeseeds O.G.KUSH - HSO

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Powitał użytkowników tego zacnego forum, będę się starał robić aktualizację tego co się u mnie dzieje raz na 10dni, częściej nie ma sensu. Podlewane canna flores, booster co 2 podlanie, terra vega zapodana tym bledszym, najwieksze dostały znowu 1/3 dawki pk13/14, skończył mi się siarczan magnezu ale jutro już będzie u mnie na stanie, nic nadzwyczajnego się nie dzieje, przy otwieraniu boxa juz ładnie trąci, zapach bardzo ciężki. Poniżej fotencje.


BOX NR 1




























BOX NR 2


SORY ALE FOTKI TYLKO Z HPSEM, MAGNETYKIEM DLATEGO TAKA LIPA :***:



















BOX NR 3


























BOX NR 4 i 5
















BOX NR 6

tutaj świeci cały czas mh, aż do końca żywota, najmłodszy namiot pod wzgledem flo, conajmniej 2tyg w tył do boxu nr 1, co zauważyłem narazie to napewno nie poszły tak do góry jak wszystkie inne pod hpsem, oprócz tego po prawej na górze który wy***ał jak z procy, niestety tylko jedna fotka, i na jednym plancie zauwazyłem różowe włoski, szkoda, że nie miałem doniczki opisanej i nie wiem co to za odmianka



 
Ostatnia edycja:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
O sk***esyn jaki las pał ;) Nieźle Odcień lecisz i tak trzymaj jest za***iście ;)

P.S: Te tyczki masz naszykowane ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Za***iście to wygląda naprawdę tylko czemu nie wiadomo co oglądamy? Weź podpisz z raz te zdjęcia, coby było wiadomo co jest co. Ciekawi mnie Ak47 od Gnoma konkretnie.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemka no konkretna ręka to konkretny grow , za***iście idzie a to jeszcze popuchnie widać,Maja braki fosforu ,ale to na takim etapie kwitnienia nic dziwnego juz się nie mogę doczekać aż zobaczę ,ścinke tych namiotów

co do ak 47 od gnomes seeds to chyba Pan modernator [MENTION=75024]delavega[/MENTION] miał grow na nich vs ak 47 seriousa seeds i chyba pisał ze jakość bardzo dobra i ze nie ma co przepłacać za seriousa , teraz widziałem niedawno ze rozdawał nasionka które były robione na chocolope od gnomes seeds,w sumie też go miałem i mistrz świata smak , plon jakość bardzo kozacka i dość stabilne geny
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka, zgadza się, miałem te ak i były bardzo dobre. Większe porosły niż seriousowe.
Chocolope też fajne, produktywne i żywiczne. Egzotyczny smaczek i przyjemny, nie ociężały high. Jak mi się nic nie odmieni to tego crossa z chocolope odpalę cały namiot w następnym grow :)
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Szron sie zgadza, boby jak butelki, Gratulacje , pozdrowki
 
M

Mr.f

Guest
Konkret... i to prze h*j, czegoś takiego jeszcze nie widziałem... szacun. :brawo:
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Szacun. Ja sie dzisiaj tak na***alem przy 4 plantach zeby przewalic 40l ziemi ze jutro bede mial zakwasy chyba. To co jest tutaj, to podziwiam bo to juz powazna praca jest do wykonania. Powodzenia przy trymowaniu :D
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Siemka, zgadza się, miałem te ak i były bardzo dobre. Większe porosły niż seriousowe.
Chocolope też fajne, produktywne i żywiczne. Egzotyczny smaczek i przyjemny, nie ociężały high. Jak mi się nic nie odmieni to tego crossa z chocolope odpalę cały namiot w następnym grow :)

A ile ci kwitły te akacze od gnoma i jaki plon?

Odcieńzieleni było by fajnie jak byś po podpisywał rośliny przy następnej aktualizacji.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Mała aktualizacja co się dzieje w pozostałych 3 boxach, tam gdzie świeci mh , rośliny są najmłodsze, co zreszta widać, standardowa porcja nawozów, dodane microplus od intermaga z siarczanem magnezu ostatni raz, powolutku leci


























 

Oznek

Member
Rejestracja
Mar 1, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam kolego , mam pytanko: walczyles kiedys z maczniakiem i szara plesnia ? Co zrobic jak sie pojawi ? I czy masz jakas profilaktyke ,zeby sie nie pojawila ? Pozdro ,z fartem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół