nasiona marihuany

[3600w] [8.64m2] AK47 - BBxWR - C'99 - Gnomeseeds O.G.KUSH - HSO

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
Projekt kozacki! Grubych kilosów życzę :)

PS. Czemu zdecydowałeś się na taki podział na boksy? Nie lepiej zrobić growrooma na flow?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
3 godziny w maxie, 6 boxów bo bedą rozłożone na 4 pokoje, więc nie mogłem szarpnąć się z jednym dużym :sunny: dzieki i pozdro

Czytaj czytaj... Pisal ze nie pomiescil by wszystkiego na raz. ;)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
aaa przepraszam, przeczytałem tylko pierwszy post autora.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
O jak miło...pierwszy rząd pusty jeszcze.Zasiadam.

Proszę sie rozsiąść, postaram się wypieścić planty aby miały u mnie box pięciogwiazdkowy :bal:

Siema.Jedziesz z tym śledziem;)!

Siemanko, dzieki :sou:



Kiedy wchodzisz na giełdę? :) ku**a rośnie ta firma cały czas hehe Powodzenia!

dokupiłem trochę sprzętu, trzeba na wakacje troche dolarów zarobić :sunny:

Ma rozmach... Mieszkanie wynająłeś pod tą inwestycje ? :D zazdroszczę skilla w fimowaniu, u mnie tak ładnie nie wyszło dlatego poszedłem w toping, trzymam kciuki

trochę źle napisałem, fim mój skrót myślowy od topingu, zawsze toppinguje, z fimem loteria


Ojjjjj... Co tu się porobiło :420:

Życzę powodzenia i szczęścia.

dzięki kolego, powinno byc grubo na koniec, myśle, żę 3kg ***nie

Zasiadam i dopinguje :meksyk:

dziękować i pozdrawiam

Miło że rozpoczynasz nowy projekt i to w dużej skali :) no i planty mają za***isty odcień zieleni :D zdrowizna - powodzenia!

Nie ma co się pier***ić w tańcu, miejsce jest więc dokupiłem trochę sprzętu by ruszyć grubiej, planty narazie nie marudzą, idą w miare równo


Z rozmachem, będzie co oglądać !

Zapraszam do oglądania, pozdro

Wejście Smoka Zielonego:weed: zasiadam, uczę sie i analizuje:salut:Powodzenia

Ja jestem minimalistą, dobra ziemia, odrobina gówna na weg z opryskiem, ciutek nawozów i jakoś rośnie, dzieki i pozdro


Zasiadam Kibicowac ;) Oby z fartem i powodzonka do samego końca :)

P.S: Twoje dziewuszki są w tak świetnej kondycji że sam początek jest kozacki :D

Lubie wega, ładnie wszystko rośnie, powoli zieleń wypełnia box, serduszko się raduje :)


Piękna dżungla i jak to się mówi albo grubo albo wcale :dela:

tak jest, pozdrawiam :)

Siemasz... spory projekt, ale widać że logistyka obcykana... w tych BBxWW może drzemać niezła moc...
Pozdro i z fartem :tiphat:

te bbxww juz miałem i byłem zadowolony, dam im troche dłuższego wega by pałki roz***ały mi namiot :wal: dzieki i pozdro



Tyle boxów bo pomieszczeń w których będą są 4, 2 po 2 boxy i 2 po jednym boxie, nie upchałbym wszystkiego w jednym miejscu, lecimy :wal:
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Obdarowałbym Cię 10 buchami za sam start, ale nie mogę jeszcze dawać ;)
Za to płonie joincik za Twoje panienki ahoj Panie Kapitanie :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Tym czasem... :)
Grubo lecimy, grubo :) Trza bedzie zatrudnić kilku ukrainców czy jakiś innych beduinów do trymowania materiału :)
Oby na farcie do samego konca a bedzie co jarać na rejnie :)
 

smiglo

Member
Rejestracja
Sty 12, 2020
Postów
12
Buchów
0
Lecisz klakier pokaż pazur, trzymam kciku i księdzu na mszę dam za twoje powodzenie.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, raport z pola walki :kres:

Pierwszy rzut rozłożony juz na 3 boxy, przełączone jakoś 7dni temu więc teraz powinny bujnąć się ostro z flow, 2 rzut nie miał lekko, 3 dni bez światła i mocno zamuliły, ale po przesadzeniu do docelowych 11litrowych donic ruszyły ostro, stoją w 2 boxach, podlewane samą wodą z odrobią mg i raz na tydzien oprysk z boom boom spray. W jednym boxie musiałem odpalić starego magnetyka bo mi mój gibek przestał działać :ele: co tu dużo pisać, trzeba czekać na dalszy rozwój sytuacji. w nastepnym tyg wygole doły.




























 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, od dzis w 3 namiotach moge zacząć liczyc flo, indukcja trwała 13 dni, w 3 pozostałych są w 4 dniu indukcji, powygalałem doły (fotki robione przed tym zabiegiem), lana woda ph 6.5, raz dodany booster z magnezem

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Pięknie popie****ajo ładnie. Ile dni wegowales suczki?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
te w tych 3 boxach od 27 stycznia do 1 marca miały wega, jeszcze takich wysokich plantów nie mialem w namiocie, zobaczymy jak to się przełoży na końcowe pałkersy :) pozdro Żulu
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
te w tych 3 boxach od 27 stycznia do 1 marca miały wega, jeszcze takich wysokich plantów nie mialem w namiocie, zobaczymy jak to się przełoży na końcowe pałkersy :) pozdro Żulu

Odcień to jeszcze nic ile sobie mierza panny ? :) Wyglądają na bardzo równe :)
Moje Pineapple Chunki mają 1 80 cm drugi 75 cm. 2 są po lst i też odbijają na indukcji tylko ile to będzie trwało już bym chciał jeżyki zobaczyć :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół