nasiona marihuany

[350W LED][0.24m2] - 1x White Widow by Amenophis IV

Wyszukiwarka Forumowa:

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Witam w 28 dniu życia roślinki!

Z góry dziękuję za odpowiedzi pod moim ostatnim pytaniem, wysoce mi się przydały...

Przejdźmy do rzeczy.

Nic się nie zmienia, warunki w pomieszczeniu takie same, jedynie zmniejszyłem EC pożywki do 1.1 ponieważ przepalenia się pojawiły na liściach, więc szybko zareagowałem.

Na tą chwilę wszystko wygląda zdrowo, jedyny mankament jest taki, że roślinka wygląda nie na swój wiek. Dodam, że wcześniej robiłem projekty w Wilmie i jakoś lepiej mi to szło, DWC chyba nie jest dla mnie :D

Poleciał ostatnio topping na głównym szczycie, dodatkowo usunąłem dwa szczyty najniższe, z których zwykle jest jedynie popcorn, usunąłem również wiatraki, ponieważ młode liście powinny przejąć już rolę, a przynajmniej odsłoniłem wszystkie szczyty. Obecnie jest ich sześć i czekam na włożenie światki.

Ps. Chyba sobie k**** jeszcze poczekam... :D

No nic, zapraszam do oglądania! :D



















Porady itd., mile widziane :)
Pozdrawam
A. IV :)
 

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Cześć,

Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, jednak proszę moderatorów o przeniesienie fotorelacji do działu niedokończonych.
Niestety musiałem pożegnać się z moją roślinką, poszła do znajomego z całą szafeczką, dlaczego - nie ważne. :(

Wszystkie osoby, które śledził moje poczynania przepraszam i zapewniam, że za kilka dni startuję z nowym projektem, więc postaram się zrekompensować niedokończenie tej fotorelacji. :)

Pozdrawiam
A. IV :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Kurde szkoda bo wydajesz sie byc ogarniety, gadasz z sensem no i foty ladne. Oby wszystko poszko gladko nastepnym razem.
 

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Kurde szkoda bo wydajesz sie byc ogarniety, gadasz z sensem no i foty ladne. Oby wszystko poszko gladko nastepnym razem.

No niestety pewnych rzeczy człowiek nie przewidzi, a ja może też i zbyt pochopnie otworzyłem ten projekt.
Tak czy siak, czekam jeszcze na kilka komponentów, które ma mi przywieść kurier i startuję z nowym projektem na nieco większym metrażu, bo z jedną roślinką to trochę nudno jest w pomieszczeniu :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół