nasiona marihuany

Ledy CXB3590 Full spectrum

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Siemanko. Chce kupić w na pewnym portalu lampę LED z diodami CXB3590 pod namiot 40x40. Nie wiem co wybrać. Możecie mi coś poradzić? Ewentualnie jakiś inny godny polecenia panel. Mam kilka na oku ale linków nie będę załączał bo chyba nie wolno ;) budżet do 300 ziko
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
MarsHydro 48 Reflektor, 352 zł z przesyłką z alli od producenta.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
102w Realnego. wpisz sobie na alli Marshydro 300w i szukaj tego zielonego panelu
 
R

Rodzilla

Guest
102w Realnego. wpisz sobie na alli Marshydro 300w i szukaj tego zielonego panelu
Ten z przełącznikiem na różne fazy, też biorę to pod uwagę. Słyszałem że te nowe ledy są bardziej wydajniejsze niż panele jak np mars hydro.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Możesz też spróbować i kupić właśnie na tych nowych ledach model Ts 600. Ja posiadam Reflektora 48 a niedawno temu zakupiłem model SP150 na tych nowych ledach właśnie, póki co są sztosem.
 
R

Rodzilla

Guest
Możesz też spróbować i kupić właśnie na tych nowych ledach model Ts 600. Ja posiadam Reflektora 48 a niedawno temu zakupiłem model SP150 na tych nowych ledach właśnie, póki co są sztosem.

Hej
Na swojej relacji co patrzyłem masz podobny namiot do mojego ( ja mam 40/40/120) i masz dwa wentylatory komputerowe. Może mi pomożesz...

Mam w środku włożone dwa wiatraki silentiumpc mistral 120x120 i silentiumpc sigma pro 120, filtr CAN-FILTERS filtr 70-100 i do filtra podłączony wentylator kanałowy Vents Quietline DUO 100 mm. Na noc wyłączam kanałowy i zostawiam same dwa komputerowe połączone ze sobą w środku na 1/3 mocy ( mam regulator prędkości do komputerowych) na noc żeby mogła moja lepsza połowa spać. Rano odpalam wszystko na full i tak cały czas. Myślisz że ten komputerowy pociągnie filtr i będę mógł zrezygnować z kanałowego??? Wtedy by jeden komputerowy wyciągał przez filtr i drugi by mieszał w środku i zaciągał świeże powietrze. Teraz komputerowe zaciągają świeże i mieszają od razu w środku. Szukam sposobu żeby filtr chodził 24h a wszystkie sposoby na wyciszenie się nie sprawdziły. Teraz zamówiłem jeszcze jeden Vents Quietline 100 mm jednobiegunowy i regulator obrotów bo w modelu duo regulator nie działa i na noc chce kanałowy na minimalne obroty żeby przechodził przez filtr. Bo jak wyłączam kanałówkę to zapach przez jakiś czas się ulatnia z pokoju :). Ale widzę że Ty masz same komputerowe i zastanawiam się czy sens jest kupować kolejny wentylator jak mogę z tego co mam zrobić. Trochę to zawiłe ale mam nadzieję że w miarę zrozumiałe :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Powiem ci, w obydwóch namiotach korzystam z wentylatorów komputerowych :p Wystarczają, są wydajne i ciche :D. Uciągnie, ja mam podpięty filtr ten co ty do podajże wentylatora co ma jakieś 150cm3/h przepływu, i nie czuć nić. Nawet strumień tego powietrza nie jest tak szybki jak myślałem że będzie. JA wentylatorów komputerowych używam tylko jako wyciągające, bo zależało mi na ciszy :p I teraz jeszcze gdy mam lampę z pasywnym chłodzeniem, nie słychać nic a nic. No jak się uprzesz to jakieś tam podmuchy słychać :p
 
R

Rodzilla

Guest
Jak z filtrem masz połączony komputerowy? Wentylator w rękawie? Jakie masz modele tych wentylatorów? :) powoli już ogarniam to wszystko :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Posiadam drukarkę 3D więc ułatwiłem sobie sprawę. Zaprojektowałem i wydrukowałem obudowy które połączyłem spiralką
 
R

Rodzilla

Guest
Połączę rurą izolowaną ... filtr+rura+ wentylator w rękawie. Mam nadzieję że pociągnie i będzie git. Wtedy wywalę ten kanałowy który wyje jak szalony :)

Jakie masz modele tych wentylatorów komputerowych?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Możemy zrobić tak że ci podeślę jeden taki model bądź dwa(w ramach testu), bo jestem w trakcie ogarniania odchudzonej wersji obecnych obudów :p
Modele jakie mam to głownie ABB Silent JetFan 120x120 do tego zasilacze 12v z regulacją woltażu
 
R

Rodzilla

Guest
Ale miodzio :) bo znowu będę kombinował :) ale dzięki Tobie już to ma sens. Anulowałem zakup nowego kanałowego i chce połączyć filtr z silentiumpc sigma pro 120 chyba że zamówię ten co proponujesz bo widzę że ma lepszy przepływ powietrza i wszystko podłączone z regulatorem obrotów wentylatora 12v a na mieszający zostaną te dwa silentiumpc 120 i sigma 120 i będzie mam nadzieje hulać :) w ciszy i spokoju.
 

Led grow

New member
Rejestracja
Lut 21, 2020
Postów
1
Buchów
0
Zakaz handlu i wymiany na forum. Kolejny taki post zakończy się banem
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Posiadam drukarkę 3D więc ułatwiłem sobie sprawę. Zaprojektowałem i wydrukowałem obudowy które połączyłem spiralką

miałeś mi [MENTION=91326]Yogiel[/MENTION] podesłać PW z projektem tej przejściówki. Tak tylko się skromnie przypominam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół