nasiona marihuany

[AF][0,16m2][LED 60W] Phytolite Naked COB / RQS - Royal Goriila, Royal Cookie

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Przygotowania VEGboxa

W tle rozkminiam sobie VEG box'a (40x40x80max) i następny projekt.

Oświetleniem będą LED'y kompaktowe - łącznie ~60W-barwy 2700K i łącznie 4836 lumenów.
Wentylacją będzie komputerowy na miarę objętości boxa ... wszystkie ogólne zasady zostaną zachowane.

Jak najlepiej zagospodarować przestrzeń 40x40 ?


[MENTION=84264]Layer1[/MENTION] Chcę spróbować SCROG'a - skoro jak wyczytałem nadaje się za równo pod automaty jak i sezonówki.

Plan jest taki, aby w VEGboxie podrosły przez 2-3 tygodnie, a później pod siatkę do głównego boxa, tak aby w miarę zazębić nowe grow z poprzednim.

Zastanawiam się jednak nad ilością roślin: 1 sezonówka czy 1 lub 2 automaty ?
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Moim zdaniem jak już będziesz miał zapas palonka to nie baw się w automaty na in, szkoda czasu i pieniędzy i efekt końcowy do dupy, tak z moich obserwacji, a tak to zapelnisz sobie boxa na full i będzie lepsze palonko ;)
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Jak tam, bo zakladam się, że już jr ściołeś, poka coś !
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Co z tym gorylem? Jakieś wieści? Foto?

Jak tam, bo zakladam się, że już jr ściołeś, poka coś !

Siema, widzę, że jednak kogoś interesował mój ogródek :D
Jako, że wszystko jest tylko na mój użytek, nie przywiązywałem tak dużej wagi do wyniku końcowego, ale opowiem wam jak wszystko przebiegało.

Startowałem w międzyczasie z nowymi AF, bo jakoś nie mogę sobie zapasu zrobić :dela: Ale do sedna. Dzień po ostatniej aktualizacji, czyli 50 dnia(28flo) postanowiłem zacząć podkradać i tak do końca żywota Cookie, następnie przyszła pora na Goryla. Trochę szkoda mi teraz, że nie poczekałem, ale za to sam sprawdziłem czy wy***ie jajca itd. (wszystko było w porządku, zero negatywnych skutków) Można powiedzieć, że ścinałem obie na kilka razy, średnio co tydzień. Royal Cookie skończyła żywot w dniu 70. Royal Gorilla w dniu 93. Smoke report nie będzie tu właściwy przy takim trybie. Krótko mówiąć wybrałbym Cookie. Gorilla była zbyt sedatywna.

W tej chwili mam NLxBB AF x2. z World of Seeds 28 dzień(1flo) Z początku miały dosłownie prze***ane, brak mieszającego, za dużo światła, za ciepło + BioBizz ALL-Mix tak na***any nawozami, że aż liście paliło. Dzisiaj zrobiłem im LST, późno bo późno, ale nie widzę różnicy pomiędzy robieniem po 2 tyg, a po 4.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ladnie ci ta salata rosla, szkoda, ze nie dokonczyles relacji, ale... dlaczego sadzisz te automaty? Nie boj sie sezonow, duzo ciekawsze rosliny, lepsze plony, nowe doswiadczenia ;)
 
Rejestracja
Mar 2, 2021
Postów
9
Buchów
1
Witam :tiphat:

Nasiona:
Royal Queen Seeds - Royal Gorilla Automatic
Royal Queen Seeds - Royal Cookie Automatic

Oświetlenie:
CREE XTE 3000k Naked COB 60W

Browbox:
Hydro Shoot 40x40x120
Filtr węglowy Croco Filters 160-240 m3/h fi 125mm
Vents Quietline DUO 125 mm / 145-197 m3/h (pierwszy bieg)

Aktualne warunki w boxie:
Dzień ~23-26°C ~65-70%
Noc ~21-23°C ~75%

Donice: Kubki po śmietanie 500ml -> Donice 2x 23x23x24 9L
Ziemia: Biobizz Light Mix -> Biobizz All Mix
Nawóz: Try Pack Indoor Biobizz + Sensi CalMag Extra
Fotoperiod: 20/4h
Trening: LST

Reszta:
Propagator
Nawilżacz powietrza

Termometr,Higrometr
Kropelkowy miernik PH
Wentylator komputerowy 120mm x2 - mieszające
Mikoryza Biopon (po 10g na sadzonkę+posypka na powierzchnię która rozpuściła się po pierwszym większym podlewaniu)
Superplon K Target na stresy i stymulację wzrostu



Dziewczyny wykiełkowały z ziemi prawie równo, bez moczenia od razu w ziemi, w propagatorze po 2 (Cookie) i 3 dniach (Gorilla). Od tego momentu liczę je równo, chyba że zaczną kwitnąć w różnym tempie.
Jutro będą miały tydzień od wykiełkowania i w niedzielę będą aktualizacje
Temperature w boxsie zalecał bym w nocy obniżać do 16°C to wzmacnia kwiatostany, sprawia, że są dużo bardziej zbite. Wilgotność 40 do 50% za dni wilgotność taka sama. Temperatura max 27°C ale optymalna to 24°C
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Panownie to już stare dzieje, teraz inne już dogorywają, ale dzięki za rady ;)
Obczajcie najnowszą relkę, choć czasu mało na up'y i z leksza zaniedbana, ale coś na dniach wleci.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Pardon, przeglądałem na szybko i nie ogarnąłem nekromancji i sam w nią popłynąłem... później to sprzątnę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół