nasiona marihuany

[LED 65W + 36W] [0,2m2] 3x GGS Cheese x Amnesia Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Nie no jasne duchu. Co swoje to swoje, ale fajnie też jak postęp w ilości i jakości jest. Stałem dziś już nad nimi z nożyczkami, przyjrzałem się dokładnie przez lupę i postanowiłem być cierpliwy (do weekendu). Zapowiada się ciekawie bo mam wrażenie że przez kilka ostatnich dni sporo napuchły. Chyba czują że ich dni są policzone:def:
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
W dniu 75 pod nóż poszła największa roślina.







Następnie dnia 76 ściąłem główne szczyciki dwóch pozostałych. Doły trochę rzadkie wyszły. Boks i tak chodzi, więc niewiele mam do stracenia. Spokojnie sobie dojdą a i nuż będzie kilka g więcej.











W tym momencie sytuacja w boksie wygląda tak.




Żarówki maja już za sobą lekko ponad 10 000 godzin pracy, więc myślę że najwyższa pora je już wymienić. Myślałem żeby zmajstrować jakiś panel COB (80-100W) albo kupić gotowca marsa TS 600. I tak się zastanawiam czy mi się to opłaca bo boks jest dość niski 110 cm i to jeszcze musiał bym go trochę przerobić (przemontować filtr diy na zewnątrz). I po odliczeniu wysokości donicy, rekomendowanej odległości od lampy i miejsca na lampę było by tak na ścisk. TS 600 wychodzi coś koło 350 zł więc cena jest dość atrakcyjna. Mam zestaw 6 nowych żarówek które miał iść na oświetlenie strychu. jak je podmienię i dorzucę chinola 14 w będę miał w sumie 92 W. Co radzicie? Bo mi się wydaje że najlepiej to ogarnąć nowego boksa:lol3:
 
Ostatnia edycja:

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
a więc tak po wysuszeniu największy krzak dał 37g dwa mniejsze razem 30g + 59g mokrego które się jeszcze suszy. Powinno zostać śmiało 10g z tego. Także w sumie ze wszystkiego wyjdzie jakieś 77g. Kilka zdjęć na zakończenie













Gdyby jakiś moderator to czytał to proszę przenieść to zakończonych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół