nasiona marihuany

Pierwsza uprawa Indoor Auto White widow Amnezia haze northern light i royal gorilla

Wyszukiwarka Forumowa:

Bodo

Member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam, jest to moj pierwsza uprawa indoor Automatów w namiocie(w sumie druga bo raz sie bawiłem w własnorecznię zrobionym growboxie przy cfl ale nie był to automat).****

Zestaw:

Namiot Mars Hydro 70x70x160
Led 600w
Ziemia Plagron BatMix
Donice 15L ( chyba przesadziłem hehe)
Nawozy z Canny Terra Flores, Cannazym, Rhizotonic i Boost

Nasiona wszystkie Auto White widow, Northern Light, Amnezia Haze i Royal Gorilla

Po wykiełkowaniu poszły w małe kubeczki 26 stycznia a 10 lutego poszły w docelowe donice. Mam mały problem z Royal Gorilla bo stoi w miejscu już około 10 dni, nie wiem co jej może dolegać? Wode przestała pić od 3 dni. może dać jej szanse?

---------- Post Zaktualizowany 19:33 ---------- Data pierwszego postu 19:29 ----------

Jak dodać zdjęcia ?
 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Musisz dodać je najpierw do galeri i dopiero z tamtąd wklejać zdjęcia do fotorelki.
 

Bodo

Member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam, jest to moj pierwsza uprawa indoor Automatów w namiocie****(w sumie druga bo raz sie bawiłem w własnorecznię zrobionym growboxie przy cfl ale nie był to automat).****

Zestaw:

Namiot Mars Hydro 70x70x160.**** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** ****Led 600w.**** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** ****Ziemia Plagron BatMix****Donice 15L ( chyba przesadziłem hehe)Nawozy z Canny Terra Flores, Cannazym, Rhizotonic i Boost

Nasiona wszystkie Auto White widow, Northern Light, Amnezia Haze i Royal Gorilla

Po wykiełkowaniu poszły w małe kubeczki 26 stycznia a 10 lutego poszły w docelowe donice. Mam mały problem z Royal Gorilla bo stoi w miejscu już****około 10 dni, nie wiem co jej może dolegać? może dać jej szanse?

****

Stan na dziś****

Czy po****przesadzeniu w docelowe doniczki podlewać odrazu czy poczekać 3 dni ?****

---------- Post Zaktualizowany 20:03 ---------- Data pierwszego postu 19:59 ----------

Wybaczcie skopiowało mi się a trochę nie ogarniam tego forum. Jak edytować posta. Jak stworzyć swój album?

---------- Post Zaktualizowany 20:04 ---------- Data pierwszego postu 20:03 ----------

normal_20200210_184356.jpg
[/url]

---------- Post Zaktualizowany 20:06 ---------- Data pierwszego postu 20:04 ----------

normal_20200210_184409.jpg
[/url]
normal_20200210_184404.jpg
[/url]

---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

normal_20200210_184414~1.jpg
[/url]

---------- Post Zaktualizowany 20:10 ---------- Data pierwszego postu 20:08 ----------

normal_IMG-20200212-WA0009.jpeg
[/url]

Stan na dzień dzisiejszy. 3 dzień w dużych donicach
 

BioKaktus

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2020
Postów
44
Buchów
0
Wydaje mi się że może mu brakować wody, dodaj nie wielka dawkę „canna terra flores” , powinno przynieść rezultat :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Po pierwsze, to spokojnie :uff: Podlewałeś tego zamulonego? Jak często podlewasz/podlewałeś?. Tak bezpośrednio po przelaniu się podlewa tak żeby nie przesadzić za bardzo. I rób zdjęcia w normalnym świetle, wtedy będzie więcej szczegółów widać bo tak to wiesz, ni ch*j ni w oko
 

Bodo

Member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
6
Buchów
0
Wody raczej nie brakuje bo czuje po doniczce ze jest dosyć ciężka. Podlewam na wyczucie tzn. sprawdzam wage doniczek czy jest cieżka czy lekka.
 

Ytahyta

Member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
5
Buchów
0
cześć,
tak szczerze to ta lampa nie wygląda na 600w. Jestem na świeżo po oglądnięciu miliona lamp na aliexpresie i tym podobnych. w tytule piszą takie duże liczby a potem się okazuje, że to jest efektywna moc świecenia w porównaniu do hps a tak naprawdę lampa ma poboru mocy od 50 do 100w. możesz wkleić specyfikację? U mnie osobiście skończyło się na pięciu diodach led cob 50w ful spectrum (faktycznie mają podobno 42W) czyli razem 210w poboru mocy i jakieś 21 000 lumenów. na 0,36m2... :D
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Wydaje mi się że może mu brakować wody, dodaj nie wielka dawkę „canna terra flores” , powinno przynieść rezultat :)
Rozumiem, że to pierwsze posty, ale... nie doradzaj glupot, poczytaj... Bez urazy naturalnie ;)

Glebe masz dosc "mocną" (nawet nie wiem czy nie za mocną) jak dla sadzonek i nie dodawaj teraz zadnych nawóz (w opisie ziemi masz wyraznie napisane, ze substancji odzywczych zawartych w glebie wystarczy Ci na 6 tyg). Gorille podlej solidnie tak zeby delikatnie przelala sie spodem (nie przegnij) i zostaw ja w swietym spokoju na min. tydzień. Jeśli aktualnie donica jest jak sam piszesz dosc cieżka bardzo mozliwe ze ja przelałes i sie troche dusza korzenie, wtedy zostaw ją az wyraznie bedzie lzejsza.
Po przesadzeniu koniecznie podlej.
Co do lampy to tak jak [MENTION=93610]Ytahyta[/MENTION] napisał.
Mozliwosc edycji bedziesz mial po jakims czasie (poszukaj "ograniczenia nowych uzytkowników")
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
108W i to jeszcze nie koniecznie.
Najlepiej zapnij amperomierz i wylicz sobie rzeczywistą moc.
 

BioKaktus

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2020
Postów
44
Buchów
0
Rozumiem, że to pierwsze posty, ale... nie doradzaj glupot, poczytaj... Bez urazy naturalnie ;)

Glebe masz dosc "mocną" (nawet nie wiem czy nie za mocną) jak dla sadzonek i nie dodawaj teraz zadnych nawóz (w opisie ziemi masz wyraznie napisane, ze substancji odzywczych zawartych w glebie wystarczy Ci na 6 tyg). Gorille podlej solidnie tak zeby delikatnie przelala sie spodem (nie przegnij) i zostaw ja w swietym spokoju na min. tydzień. Jeśli aktualnie donica jest jak sam piszesz dosc cieżka bardzo mozliwe ze ja przelałes i sie troche dusza korzenie, wtedy zostaw ją az wyraznie bedzie lzejsza.
Po przesadzeniu koniecznie podlej.
Co do lampy to tak jak [MENTION=93610]Ytahyta[/MENTION] napisał.
Mozliwosc edycji bedziesz mial po jakims czasie (poszukaj "ograniczenia nowych uzytkowników")
Powodzenia

Głupota to twoje drugie imię, skoro nie potrafisz czytać treści posta ze zrozumieniem , ”może” twój brodzik intelektualny się powiększy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Miesiąc odpoczynku od forum się Ci się przyda.
 

Bodo

Member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
6
Buchów
0
Ziomek ma Leda od MarsHydro 300W o poborze 150W to też nie daje 300W tylko 150 albo i mniej ?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
300w o poborze 150??? Jak ma Reflektora 48 to pobór jest 102w realny. Jak to gotowe panele, ledy nigdy ci nie dadzą pełnej mocy, zazwyczaj mają połowę mocy podanej bądź mniej. Ja posiadam teraz akurat MarsaHydro SP150 który ma prawdziwy pobór ~132w, więc nie wielka różnica.
A ten twój panel to jaka firma? Bo w sumie nie podałeś
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Z tymi ledami to zawsze zamieszanie bo sporo wartosci jest marketingowych.
Czesto podawana jest moc porownana do np. tradycyjnej zarowki tak jak np w sklepach masz na pudelku ze zarowka led o mocy 10 W daje tyle swiatla co tradycyjna 75W, albo jakaś "moc świetlna" wyrazona w watach co jest blędem. Do tego dochodzą takie wspolczynniki jak CRI, RA, PAR i juz calkowicie wychodzi kosmos biorąc jeszcze pod uwage ilość modeli diod np. cree, cob itp. w ktorych znowu wystepuje masa podkategorii mozna naprawde się pogubic. Pracuje juz kilkanascie lat przy prądzie i sam czasami sie w tym gubie co producenci wypisują ;)

Najlepiej poprostu poslugiwać się mocą poboru wyliczoną z prądu i mocą strumienia swietlnego wyrazoną w lumenach (tak podają uczciwi producenci) ot i tyle. Porownywanie led do innych zrodel swiatla jest troche bez sensu ale jest dobrym chwytem marketingiwym.

U Ciebie taka moc w zupełności wystarczy na Twoj box więc nie ma sie czym martwic.
Z ciekawosci jakie masz tam diody?

Ostatni post troche pogmatwanie napisalem i chlopak [MENTION=93702]BioKaktus[/MENTION] cheeba nie załapał, poczuł sie urazony (kumaty albo upalony załapie o co mi chodziło ;) ) [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] odblokujcie chlopaka niech zedytuje posta i ja nie żywie urazy. Chyba ze gdzie indziej jeszcze nabroił to co innego....
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół