nasiona marihuany

Motyka ma dłuższego od Papryki?

Wyszukiwarka Forumowa:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Motyka Trzeci
Zaprasza na.
Niekonopny

Motyka Trzeci po raz 1


Siemaszko!

Założeniem jest wysadzenie papryczek, i rozdanie nadmiaru sadzonek. Te które zostaną, rozdzielę je na uprawę na parapecie wewnatrz pomieszczenia, zewnętrzną, jak i w boxie z zabawami światłem 12 i 18 h :)

Jesli dobrze pojdzie cześć z nich wyleci na dzikiego Outa, jak i na balkon- zobaczymy ile czasu znajde na tę zabawę. Mam nadzieje że nie pojdzie wszytsko jak psu w du*e ;]!
01.02.2020.
Własne nasionka chili z poprzedniego roku, oraz prezent w postaci white fatality rzuciłem na tackę z wodą.

07.02.2020.
Najmocniejsze i najładniejsze z chili przerzuciłem do ziemi, fatality nie bardzo chciało mi kiełkować, ale i tak znalazły się w ziemi





10.02.2020
Pierwsze panienki zaczęły wychodzić z ziemi.
Dodatkowo dostałem kolejną partię nasionek, na kolejna tackę wpadły właśnie
John Long Cayenne, Jalapeno, Bhut Jolokia, White Fatality




11.02.2020




 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Przed wczoraj wrzuciłem do wody kilkanaście pestek white fatali, dziś już kły szukają w co by tu się wbić. Jak znajdę chwilę czasu to chyba też rozpocznę jakiś niekonopny growlog, mam nadzieję, że trochę bogatszy niż w zeszłym roku. :D
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION]
Graty, dobre pestki masz, moja pierwsza partia white fatali słabo kiełkowała przez tydzień, na szczęście dostałem nową partyjke. Dziś sprawdzę jak na talezylu już to wygląda :)

Zakładaj relke :) ! pisz wszystko jestem w tym nowy, wiec z chęcią Bede zerkać i sie edukować :) !!
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
16.02.2020
John Long Cayenne, Jalapeno, Bhut Jolokia, White Fatality, wyleciały z tacek do ziemi. Powoli pojedyncze zaczęły kiełkować :)

19.02.2020
Chili i White Fatality poniżej. Podlewane Woma, oraz pryskane boom boomem. Trzymane w Boxie. Zaraz zabieram sie do rozsady;)









[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] jak twoje papryczkowe poczynania :)?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
26.02.2020
Paprycje obecnie siedzą pochowane po kontach w boxie. Podlewane Woma jak oraz pryskane boom boomem. Rozsadziłem je trochę, po 5-6 do doniczki. :) nie które całkiem pokaźne. Jutro rano pierwsze ciecie robię :)!
Chilli i White Fatality- pomieszane niestety:(....



Tym dzieciakom zajęło 16 dni od tacki do wyjścia z ziemi :).... niestety Bhut Joloka jeszcze nie wyszła- i boję sie ze nie wyjdzie, ;/...

Jalapeno


White Fatality


John Long Cayenne


Jakieś poroady co do wielkości doniczki parapetniczek, i ilosci sadzonek w niej ? Posiadam 3-4 L, 11 L, i skrzynki 5 litrowe. CO polecacie?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bedzie pieklo ;)

Ja bym sadzil w 11l, po jednej na donice. Fatali poznasz po szerokich lisciach, chilli maja wezsze i dluzsze ;)
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Papryczkowo żyje sobie na parapecie, dzis zaczynam przycinać największe. Trafią po 4 sztuki do 11 litrowej doniczki. Wolniejsze i słabsze trafią do 1,7 l pojedynczo. :) !

Dopiero dzis do ziemi trafiły pestki z konkursu kto ma dłuższego :(..... Obym miał jeszcze szansę :) !!!!















 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Kto ma dłuższego?
THUNDER MOUNTAIN LONGHORN
Włożonych 9 sztuk:





White Fataliti 15 sztuk


Chilli
Jedna z przykładowych, a jest ich chyba z 28


Jalapeno 8 sztuk finalnie :)
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Kto ma dłuższego?
THUNDER MOUNTAIN LONGHORN

poleciał z plugsa do doniczki :) miesiac od wsadzenia do pluga- box i parapet


[MENTION=75024]delavega[/MENTION] zmienisz nazwę wątku na :
Motyka ma dłuższego od Papryki?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak muszę ;p jak się mają jolokie? Nasiona będę chciał :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Niestety nie wzeszły ;/..
Jak myślicie do kiedy można jeszcze siać papryczki? 1 czerwiec? czy za późno w ch*j?

Jak dla mnie poczatek kwietnia to juz ostatni moment na kielkowanie, a moze i za pozno. 2-3 tygodnie zanim wystawi leb, kolejne 2-3 zanim zacznie rosnac i juz mamy polowe lata i kikuty w donicach, przy wrzucaniu teraz do wody.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
ja swoje kiełkowałem w połowie marca , w ogródku są od 6 dni , mają koło 15-20 cm .
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Rośliny wyrosły mistrzowski, niestety parapet nie jest najbardziej nasłoneczniony i kwiaty zacęły się tworzyć dopiero we wrzesniu.,,,, chłodniejsza noc przy otwartym oknie i niestety wszystkie pousychały.... tyle wyszło z projektu, do 01.10 nic nowego sie nie wyrodziło wszystko zutylizowałem... Dzięki za zabawę....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół