nasiona marihuany

LSD pierwszy trip

Wyszukiwarka Forumowa:

mjfan

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
84
Buchów
121
Trafiłeś słabe albo zwietrzałe, ja po pół kwasa miałem takie loty, że grzyby to pikuś ?
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Tak samo mefedron, ludzie połówkę za noc zjedzą a ja 5 g solo i nie kopie mnie tak
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Tak samo mefedron, ludzie połówkę za noc zjedzą a ja 5 g solo i nie kopie mnie tak
Zmien dostawce, nie mozliwe ze nie poczules 350. Łysic moge zjesc 100 i nie bede mial tak mocno jak po kwadracie 200ug.
Szukaj LucySkyDiamonds na popularnych ciemnych marketach.

Od siebie jeszcze wam powiem ze z kazdym kolejnym papierem co raz mocniej mnie to kopie, przy 2, 3 tripie jadlem 300-400ug, teraz 200 o wiele mocniej czuje.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Przy dobrym kwasie grzyby to lekka jazda, albo dostałeś zlizanego albo zwietrzały. Tolerka raczej nie występuje, z butów wyrywa jednakowo a kręgosłup na drugi dzień boli że uj, po jednym Hoffmanie latałem blisko 16h i był to najlepszy trip w życiu, nawet chodzić uczyłem się od nowa, nie mówiąc o innych rzeczach ;) pozdrawiam kwasonautów ;)
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,552
Odznaki
13
Jak jest prawdziwe 350 to jest bardzo mocna faza, czy duży czy mała napewno ja odczuje, łysiczki to się jadło bardzo dużo zwłaszcza jak był sezon, jak się zaczynał to trochę mnie ale jak już się jadło często z nudów to wyniki w sztukach były bardzo duże
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Jak jest prawdziwe 350 to jest bardzo mocna faza, czy duży czy mała napewno ja odczuje, łysiczki to się jadło bardzo dużo zwłaszcza jak był sezon, jak się zaczynał to trochę mnie ale jak już się jadło często z nudów to wyniki w sztukach były bardzo duże
W sumie to mam gdzieś już to lsd. Spróbowałem DMT (changa) i wy***ało w kosmos więc do lsd już nie wrócę :)
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
ale palona changa to juz zupelnie cos innego, 20 minut a 10 godzin
500ug bez tolerki to juz sa podobne przezycia, przed changa poleca sie wlasnie heroiczna dawke lsd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół