nasiona marihuany

OUT 2020 Poszukiwania miejscówki. Dziwne ścieżki.. dziki?! Uwaga dużo zdjęć :)

Wyszukiwarka Forumowa:

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
Siemano ludziska :)
Kupe czasu mnie tutaj nie bylo, widze ze wiele sie zmienilo... upadlo troszke to forum :( Nawet w galerii sa jeszcze foty z moich pierwszych indoorow :D lezka sie w oku kreci!
Juz nie ma dziennie tylu postow co kiedys.. a szkoda. Uwielbialem tutaj siedziec :)
Ale do rzeczy
Zajmowalem sie raczej indoorami, zrazilem sie do out'ow jak mi kiedys 10 krzakow zniklo i zartownisie zostawili mi topa takiego 10g i byl przepyszny... zniklo mysle ze z 1kg. Uj im w du*e.

Ale przeprowadzilem sie z miasta do strefy ze tak powiem podmiejskiej. Na indoora tutaj narazie nie mam warunkow (chociaz plany sa) natomiast pomyslalem ze pasuje wykorzystac te piekne tereny :) zwlaszcza ze mieszkam 500m od lasu (a wokol lasu sporo łąk i nieuzytkow).

Dosc pie****enia bo w sumie i tak Was to zapewne nie interesuje :]

No wiec tak. Znalazlem sobie miejsce pare dni temu i bylem tam dzisiaj na dokladnym rekonesansie.
Miejsce to juz skreslilem bo znalazlem nowe - lepsze - z trudniejszym dostepem dla osob postronnych (trzeba przejsc przez prymitywny mostek zrobiony z drzew a kawalek dalej przeskoczyc przez kolejna rzeczke).
Ale kilka rzeczy na tym skreslonym spocie mnie zaciekawilo i moze mi wyjasnicie :)

No wiec zeby Wam pokazac mniej wiecej jak to wygladalo:


Taka sobie łąka z wysoka trawa takimi patykami bardziej.
Ale idac dalej widze takie sciezki:



Pierwsza mysl - ludzie? Nieee... to nie jest wydeptane tylko rozkopane.

Tutaj slad:



MAlo widoczny na zdjeciu (chyba) ale moim zdaniem jakis dzik.. albo kon? Raczej dzik.

Te sciezki to jak ulice w miescie, skrzyzowania w prawo w lewo, w las w krzaki w polane... nie wiadomo gdzie isc. Wiec zapuscilem sie w glab łaki idac jedna ze sciezek.

I znajduje takie cos:



Pierwsza mysl - spot? Wyglada jak poletko.. Ale za duzo tego w jednym miejscu.
I do tego to:


W pierwszej chwili myslalem ze ktos moze tu karczowal o ulozyl taka kupke. Ale patrze - dziura. A w srodku miejsca tyle ze 5-6 letnie dziecko by sie tam zmiescilo.
Jakies legowisko? Czy to dziki tak rozkopaly? I takie lozeczko sobie zrobily?

Tutaj zdjecie kupki znalezionej nieopodal. Moze po tym ktos rozpozna :p:


No i kawaleczek dalej takie cos. Dzieki temu przekreslilem ta miejscowke:


Dziki tego raczej nie zbudowaly :D Po co to - nie wiem. Ale znaczy ze ktos tutaj jednak chodzi.

Moze ktos rozwieje watpliwosci :D Moze ktos jeszcze czyta to forum :p ALe kilka nowych postow widzialem wiec ktos tu jeszcze siedzi :)

Pozdro
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Szukaj coś innego, myśliwi tam się będą nonstop kręcić, myślę że dziki tak zryly :p
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Szukaj coś innego, myśliwi tam się będą nonstop kręcić, myślę że dziki tak zryly :p

To jest bardzo prawdopodobne że dziki zrobiły. Szukają trufli.

Tamte coś zbudowane na paśnik nie wygląda :D Chyba że spełnia tę role dla dzików czy innych zwierząt leśnych. Przeglądnąłem te zdjęcia z twojego albumu i na jednym za tą trawą widać budynki nawet blisko, więc od razu spalona miejscówka, jak dla mnie... Więc nie pozostaje mi nic jak powiedzieć jak [MENTION=73105]BlackMen[/MENTION], szukaj coś innego i powodzenia :craz:
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
Tak jak pisalem mam juz cos innego. Rowniez przy lesie ale brak sladow dzikow.
Mysliwi? E nieee :p Za blisko domow moim zdaniem. Poza tym nie ma zadnych ambon ani nic.

A to dzikie dziki sobie żerowisko urzadzily :( bede mial je na oku! :D
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Kupę zostawił dzik, te rozryte miejsca na łące to też dziki za pędrakami grzebały, miejscówka wygląda obiecująco, gdyby nie ta konstrukcja...
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
To jest bardzo prawdopodobne że dziki zrobiły. Szukają trufli.

Tamte coś zbudowane na paśnik nie wygląda :D Chyba że spełnia tę role dla dzików czy innych zwierząt leśnych. Przeglądnąłem te zdjęcia z twojego albumu i na jednym za tą trawą widać budynki nawet blisko, więc od razu spalona miejscówka, jak dla mnie... Więc nie pozostaje mi nic jak powiedzieć jak [MENTION=73105]BlackMen[/MENTION], szukaj coś innego i powodzenia :craz:

Tak tak bo jak poszedlem tymi sciezkami to zblizylem sie do nowo powstajacych domow. To tez byl jeden z czynnikow dlaczego skreslilem miejscowke.

Tak jak pisalem mam juz na oku cos innego :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Noooo, trzeba pilnować swojego jak by nie było :D Ja sam w tym roku mam miejscówkę taką w miarę za***istą, ale w ch*j ścieżek porobionych właśnie przez dziki czy inną zwierzynę(ludzkich śladów nie było widać nigdzie). Tak więc jakoś je trzeba będzie wypłoszyć z miejscówki

To nic tylko działać :D
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
Ok dzięki za odpowiedzi :) wszystko jasne sa to dziki. Sadzac po ilosci sciezek jest ich tam sporo.

Narazie czekam rozpoczecie wiosny, niech sie trawa zazieleni i podniesie :) wtedy pojde na nowa miejscowke cos pokopac.
Ewentualnie w przyszlym tygodniu pojde tylko do mostku bo naciaglem tam zylke zeby zobaczyc czy ktos tamtedy chadza. Oby nie :)
No nikt normalny by sie tam nie zapuscil wiec jestem dobrej mysli.

Dzieki Panowie Pozdrawiam :) Widzimy sie w mojej fotorelce out'wej ;)
Jak nie bede sie mogl zdecydowac to zaloze jeszcze temat z pytaniem o pestki na tegoroczny out. Ale przyjdzie czas :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Czy mnie oczy nie myla czy tam chaty widze?
displayimage.php
IMG_20200209_155752.jpg
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
No tak. Już ustalone i tak że miejscówka spalona i ma nową. Jak czytałeś cały wątek to pewnie wiesz
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Wiem, juz w pierwszym poscie pisal lipie z powodu konstrukcji. Po prostu nie wrzucil fotki ktora moin zdaniem jest najgorszym potencjalnym zagrozeniem w tym temacie. Doprecyzowal dopiero poxniej.
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
Pierwszy post pisalem 2 razy. Bo jak skonczylem to wyskoczylo logowanie od nowa i ze blad tokena. Zapisal sie tylko poczatek i pisalem od nowa i moglem jedno zdjecie przeoczyc bo juz pisalem w pospiechu i nerwach ze musze od nowa :)

Tak widac te chaty wlasnie. Widac tez bo idac sciezkami dzikow zblizylem sie do tych domow. Martwilem sie o to na poczatku ale stwierdzilem ze i tak wchodze od strony lasu a nie od cywilizacji wiec ch im w d. No ale na szczescie dziki wyjasnily i zmienilem polozenie. Teraz nie ma chat w poblizu. Sa rzeczki, mostki. Jak mnie ktos nie bedzie sledzil to tam nie wejdzie. I tez mam zamiar zachodzic tam od dupy strony.
Bede mega wyczulony po tym jak mnie okradly ***ańce.

---------- Post Zaktualizowany 21:00 ---------- Data pierwszego postu 20:10 ----------

Ogladnalem teraz bardzo fajnego growloga
https://www.forum.haszysz.com/showt...dnym-spocie-!-GGS-Outdoor-2018-by-ArmaniGrass

W srodku lasu znaleziona polanka. No niby przypal z dzikami. Ale faktycznie jakby znalezc taka zarosnieta co nikt o zdrowych zmyslach by sie tam nie pchal.. Porosnieta krzakami.. Niezly pomysl.
Co o tym myslicie? To cale nadlesnictwo co lasu pilnuje nie chodzi po takich polankach?
Mam kolo siebie ogromny las. Moze drugiego spota w tym lesie poszukam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół